Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Hangi Konuda Şanslı

hangi burç hangi konuda daha şanslı

Şans faktörü her insanın hayatında son derece büyük bir rol oynar. Aslında şans faktörü astrolojik açıdan da ele alabileceğiniz bir faktördür. İşte burçların şanslı olduğu konular.

Koç

Koç burcu hayatındaki bu faktörü genellikle kendisi yaratır. Hırslı ve azimli yapıya sahip olan koç burçları kararlarından kolay kolay vazgeçmez. Sonunda ise hayal ettikleri alanlarda başarılı olurlar. Yönetmek ve planlamak koç burçlarının şanslı olduğu konular arasındadır.

Boğa

Boğa burçları doğuştan şanslıdır. Ailevi ilişkiler açısından boğa burçlarının daha şanslı olduğu da söylenebilir. Boğalar genellikle anlayışlı ailelere sahip olurlar. Bir diğer şanslı oldukları konu ise çalışmaya karar verdikleri zaman kolay bir şekilde iş bulabilmeleridir.

İkizler

İkizler burcu para konusunda şanslıdır. Beklemedikleri anlarda genellikle ellerine para geçer. İkizler burcu aynı zamanda aşk konusunda da şanslı sayılabilecek burçlar arasında yer almaktadır.

Yengeç

Yengeç burçları arkadaşları konusunda şanslıdır. Yardıma ihtiyaç duydukları zaman onlara yardımcı olabilecek pek çok farklı iyi arkadaş bulabilirler.

Aslan

Aslanlar, şans konusuna pek fazla inanmazlar. Hayatlarında iyi giden her şeyi sadece kendi çabalarıyla elde ettiklerini sık sık düşünürler. Ancak aslanların hayatında da şans faktörü büyük bir rol oynar. Şanslı oldukları konular arasında ise para ve aşk ilişkileri vardır.

Başak

Başaklar genellikle iyi bir çevreye sahip olabilecek şansa sahiptir. Bu durum başak burçlarının uyumlu yapıları ile alakalıdır.

Terazi

Terazi burçlarının şanslı oldukları pek çok kişi tarafından kabul edilmektedir. Hiç ummadıkları işlere giren ve bu işi aramadan bulabilen teraziler iş konusunda çok şanslıdır. Hayal edemeyecekleri insanları kendilerine aniden aşık edebilme gibi özellikleri de vardır. Şans konusunda terazilerin diğer burçlara göre biraz daha avantajlı olduğu söylenebilir.

Akrep

Akrep burçları aşk konusunda son derece şanslıdır. Doğru kişiyi buldukları zaman uzun süreli ilişkiler yaşarlar. Akrep burcu yapıcı yapıya sahiptir. Sevgisini de sonsuza kadar sevdiği insan ile paylaşmak ister.

Yay

Yaylar genellikle yapamayacaklarını düşündükleri şeyleri yaparken kendilerini bulurlar. Şanslı oldukları konu da budur. Şans faktörü yayların hayatının her anında yanında olur.

Oğlak

Oğlaklar genellikle her konuda şanslıdır. Çoğu zaman hayatlarında büyük zorluklar yaşasalar bile zekalarını ve şans faktörünü kullanarak çoğu sıkıntının üstesinden gelirler. Oğlaklar şans faktörüne inanmasalar bile çoğu zaman şans faktörü oğlakların hayatının bir parçası haline gelir.

Kova

Kova burçları da tıpkı oğlaklar gibi genel itibari ile şanslı olan burçlardır. Ancak ön plana çıkan konular arasında eşleri yer alır. Güzel ve sadık insanlar ile birliktelik yaşayan kovalar uzun süreli ilişkiler yaşamayı sever.

Balık

Balık burçları yakın çevreleri konusunda şanslıdır. Rahatça fikirlerini belirtebilecekleri ve rahat bir şekilde hareket edebilecekleri dostlar bulabilme konusunda balık burçları her zaman şanslıdır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık