Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Babanız Hakkında İpuçları

Burcunuza Göre Babanız Hakkında İpuçları

Astrolojik doğum haritalarımızda Güneş'in bulunduğu burç burcumuzdur. Güneş, yani burcumuz, babanızın kişiliği hakkında ipuçları verebilir.

Koç Burcu

Babanız muhtemelen güçlü, sağlıklı bir kişiliğe sahiptir. Derin felsefeler yerine aktif bir kişi olmanızı önemsedi. Sana karşı sert, sabırsız, biraz huysuzdu belki ama ona hep güvendiniz.

Boğa Burcu

Babanız muhtemelen sizinle vakit geçirmektense ailenin ihtiyaçlarına odaklanmıştı. Fakat sevecen ve koruyucu bir babaya sahip olduğunuz kesin.

İkizler Burcu

Çoğu kez meşgul olan babanızı, entelektüel, akıllı ve eğlenceli buluyordunuz. Sizinle ancak fen projeleri, matematik ve okuma konularında yardımcı olmayı sever, başarılarınızla gurur duyardı.

Yengeç Burcu

Size bir hikâye okumak ve uyurken başınızı okşamak gibi ilgili bir babanız vardı. Hayvanat bahçesine gitmek, bakkal alışveriş yapmak, evde yemek pişirmek babanız ile eğlenceliydi.

Aslan Burcu

Babanız büyük ihtimalle sizinle gurur duymak isterdi. Bu sizin her zaman en zorunu denemenize, en iyi ödül olarak babadan büyük bir aferin almanıza, ilham verdi.

Başak Burcu

Çok düzenli ve kendi pratik yanını size empoze eden babanız, dişlerinizi her gün fırçaladığınız veya temiz giyindiğinizden emin olmalıydı. Entelektüel bilgiler, bulmacalar ve bilim deneyleri muhtemelen babanızla bağ kurmanıza yarayan birkaç şeydi.

Terazi Burcu

Harika bir gülümseme ve sıcaklığa sahip babanız her zaman herkesi memnun ederdi. Muhtemelen yaşadığınız en büyük zorluk nereye gideceğinize veya ne yapacağınıza karar vermek olmalıydı.

Akrep Burcu

Babanızı çok yoğun ve bazen biraz alaycı görmüş olabilirsiniz. Ayrıca ondan herhangi bir sır saklamanız zordu. Büyük ihtimalle de babanız siz özgüveninizi kazanana kadar aşırı korumacı davranıyordu.

Yay Burcu

Coşkulu ve eğlenceli bir çocukluk yaşattığı için ona hayrandınız. Muhtemelen  maceracı ve seyahat etme sevincini paylaşabildiğiniz babanız bilge bir gezgindi diye düşünmüşsünüzdür.

Oğlak Burcu

Pratik ve öz disiplinli babanız, minik bir yetişkin olmanızı bekliyordu, muhtemelen öyleydiniz. Her ne kadar kendisi ulaşılamaz gibi görünse de sizin için eğitim ve eğlence planları yapmaktaydı şüphesiz.

Kova Burcu

Çocukken, babanızın öngörülemez biri olabileceğini çok düşündünüz belki de ancak sevgisini gösterme biçimi farklıydı. Büyük olasılıkla babanız, küçük maceralara çıkmaktan ve sizinle paylaşmaktan keyif alıyordu.

Balık Burcu

Babanız her şeyi çok derinden hissetse de, ifade etmekten rahatsız olabilirdi. Muhtemelen onun sezgiselliğine, harika hayal gücüne hayrandınız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık