Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Erkeği Nasıl Terk Eder?

Hangi Burç Erkeği Nasıl Terk Eder?

Bir ilişkiyi bırakmak ya da terk edilmek acı verici olsa da bazen gereklidir. Yürümeyen bir ilişkide kalırsanız toksik olabilir.

Koç Burcu

Koç ateşi ile sizin yanmış olmanızı sağladıktan sonra içgüdüsünü izler ve dürtüsel hareket eder. Sadece öfkeli patlamaları değil, haklı olarak üzgün olduğunuzda bile sorunlu biri olduğunuzu iddia edecektir.

Boğa Burcu

Boğa bencilce istediği her şeyi yapar ve bu tür davranışlardan kaynaklanan sorunlarla başa çıkmanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu düşünür. Çatışma ayrılık getirecektir.

İkizler Burcu

İkizler erkeği için fazla söze hacet yok. Uzun süreli birliktelikler ve sorumluluk pek ona göre değilse de ayrılırken kendinizi suçlu hissetmenizi sağlayacak kadar kıvrak zekâlıdır.

Yengeç Burcu

Yengeçler bir kez birine bağlanmışsa ayrılmaları çok zordur. Terk etmeleri gerçekten zaruri hale gelmişse bunun acısını sizden kat be kat yaşayacaklardır.

Aslan Burcu

Bir Aslan erkeği otoritenin merkezidir, kendi doğruları dışında size pek seçenek bırakmaz. Haksız dahi olsa öfkeyle terk edip zararla oturabilir.

Başak Burcu

Umarsız ve kendi dünyasının sınırlarında yaşayan Başak erkeği, hayatına ve fikirlerine ters kişilerle iyi diyaloglar kurmaz. Özgürlüğünün kısıtlandığını hissettiğinde terk edecektir.

Terazi Burcu

Adil ve dengeli yaşam Terazi erkeği için önemlidir. Sosyal hayatı renkli ve entelektüel Teraziler ona uyum sağlayamazsanız başka kulvarlarda koşacaktır.

Akrep Burcu

Agresif ve bencil oldukları kadar duyarlıdır, ancak çok fazla eleştirel davranışlara karşı Akrep erkeğinin tahammül sınırları zayıftır. Onu anlamadığınızı söyleyip ayrılması an meselesidir.

Yay Burcu

Bir yay burcu erkeği doğası gereği çok fazla sosyal ve sevecendir. Kabuğuna sığamaz ve sürekli gitmek eğilimindedir. Ona uymak da zorlanırsanız, terk edilmeniz sürpriz olmamalı.

Oğlak Burcu

İnatçılık ve bencillik Oğlak burcu erkeğinin plakası gibidir. Kurallarına harfiyen uyulmalıdır. Merkezinde olmazsanız terk etme konusunda çok anlık karar verebilirler.

Kova Burcu

Kova burcu erkekleri çok duygulu ve insancıl olmalarına rağmen ilgi odağı olmayı önemserken sizi göz ardı edebilir. Çoğunlukla çapkınlıkları başlarına dert olur, terk etmeseler de ter edilebilirler.

Balık Burcu

İlişkilerinde tutarlı balık erkekleri, sorun yaşamayı sevmezler ve sonuna kadar sebatkârdır. Çok büyük ayrımlar veya aldatma söz konusu olduğunda terk etmek zorunda kalabilirler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık