Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Meslek Seçimi

koç burcu meslek seçimi

Koç Burcu

Öncü ve maceraperest ruhlu Koçlar, ticari konularda doğal bir yeteneğe sahiptir. Ticaret, finansal sektör ve yöneticilik işleri ile ilgili konularda son derece başarılı olabilirler. Ayrıca askeri kademelerde, profesyonel spor, siyaset ve teknik mesleklerde de Koçları görebilirsiniz.

boğa burcu meslek seçimi

Boğa Burcu

Çalışma alanında rahatlığa önem veren Boğalar; idari konularda, yöneticilikte çok başarılı olabilecek potansiyele sahiptirler. Tıp, güzel sanatlar, dekorasyon, ziraat işleri, mimarlık ve akademisyenlik ilgi duyabilecekleri mesleklerdir.

ikizler burcu meslek seçimi

İkizler Burcu

Her işe el atabilecek olan İkizler, ticari faaliyetler ve spor dalları ile ilgili alanlarda, gazetecilik, spikerlik, yazarlık, öğretmenlik, politikacılık ve avukatlık mesleklerinde muhakkak başarı vardır. Bu meslekleri severek yapacakları için de ciddi kazanımlar elde edebilirler.

yengeç burcu meslek seçimi

Yengeç Burcu

Hassas, düş gücü yüksek Yengeçler için, kişisel gelişim ile ilgili konular, psikiyatri, danışmanlık, eğitmenlik, aşçılık, idarecilik, bankacılık, işletmecilik ve de kaptanlık meslekleri idealdir. Şair, yazar, senarist ve tiyatrocu gibi sanat alanlarındaki potansiyelleri de değerlendirilebilir.

aslan burcu meslek seçimi

Aslan Burcu

Doğuştan lider ve sanatçı ruhlu Aslanlar, işletmecilik, idarecilik, medya ve sahne sanatlarında çok başarılıdır. Mimarlık, mühendislik (özellikle de genetik, makine, uzay mühendisliği), öğretmenlik gibi yönetim faktörü ön planda olan meslekler tam da Aslanlara göredir.

başak burcu meslek seçimi

Başak Burcu

Analizci, çalışkan Başaklar, tıp, sağlık, kimya, eczacılık, biyoloji ve gıda ile ilgili mesleklerde ön plana çıkar. Ayrıca muhasebe, ekonomi, istatistik, tasarım, gıda ve sağlık sektörlerinde de başarılı olacaklardır.

terazi burcu meslek seçimi

Terazi Burcu

Diplomatik işlerin insanı Teraziler, uluslararası ilişkiler, hukuk, siyaset alanlarındaki her arenada başarı ile boy gösterebilirler. Moda, tekstil tasarım, estetik ve sanat ile ilgili alanlarda da oldukça yaratıcı işlere imza atabilirler.

akrep burcu meslek seçimi

Akrep Burcu

Ne istediğini bilen ve iyi planlayan, güçlü karakterli Akrepler, tıp doktorluğu, gıda, maden ve metalürji mühendislikleri, politikacılık, polis, asker, arkeolog ve psikolog gibi araştırma ve inceleme isteyen mesleklerde yer almaktan mutluluk duyacaktır.

yay burcu meslek seçimi

Yay Burcu

Konuşma ve yazma yetenekleri gelişmiş Yaylar, çok iyi bir avukat ya da mimar olabilir. Diplomasi, hukuk ve spor ile ilgili meslekler, turizm rehberliği, akademisyenlik, sosyal yöneticilik, ticari ataşelik gibi işler de başarılı olmaları kaçınılmazdır.

oğlak burcu meslek seçimi

Oğlak Burcu

Matematik zekaları yüksek Oğlaklar, mühendislik, ekonomi, ticaret, işletmecilik, muhasebe, askeri yönetimler için biçilmiş kaftandır. Ayrıca teknik tasarım, moda tasarım, mimari tasarım alanlarında son derece başarılı olabilirler.

kova burcu meslek seçimi

Kova Burcu

Görsel sanatlar, oyunculuk, tiyatroculuk, dansçılık, solistlik, spikerlik Kova burçlarının mutlu olacakları mesleklerdir. Araştırmacılık, bilim insanlığı, Arkeoloji, turizm, moda, estetik ve güzellik sektörlerine de adım atabilirler.

balık burcu meslek seçimi

Balık Burcu

Yeteneklerini sergileyebilmek Balık burçları için çok önemlidir. Ruhlarında son derece yaratıcı enerji taşıyan insanlar oldukları için, özellikle müzik, edebiyat ve sahne sanatlarında çok verimli olabilirler. Öğretmenlik, hemşirelik, halkla ilişkiler, profesyonel sporculuk gibi mesleklerde de söz sahibi olurlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık