Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlar Ayrılıklara Nasıl Tepki Verir?

Bazı burçlar için  "Ayrılık yaman kelime, benzetmek azdır ölüme...", bazı burçlar için ise "Seveceğim, gezeceğim, görürsün sana neler edeceğim..." Her birinin ayrılığa verdiği tepki farklı ve kendine özel olan burçları, yakından tanımak da fayda var.

koç burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Koç Burcu

Aşk hayatlarında mutlaka istediğini elde etmesini bilen Koçlar; otoriter, dediğim dedik, meraklı, ben merkezci karakteri ile zaten yeterince zordur. Tahammül etmek konusunda pes ederseniz, buna önce pek bir anlam veremeyecektir. Aldırmaz görünür ancak iç dünyalarında kısa süreli fırtınalar kopar. Eğer gerçekten vazgeçilmez olmuşsanız sizi kaybetmemek için saldırgan yönü ortaya çıkabilir. Öyle ya ondan daha mükemmelini nerden bulacaksınız ki!

boğa burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Boğa Burcu

Tuttuğunu koparan, en inatçı burç olan Boğalar; mantıklarından ziyade duyguları ile hareket ederler. Kibirli Boğa burçları için ayrılık; kendisine layık değilseniz, çok dert değildir. Aşk hayatlarında takıntılı ve tutkulu olan Boğalar, sizi bir kez hayatına yerleştirmiş ise derinden etkilenir, sabır taşını çatlatacak kadar ona dönülmesini bekleyebilir. Ciddi beraberliklerin insanıdır kendileri...

ikizler burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

İkizler Burcu

Aşk hayatlarında kötü şöhrete sahip İkizler burcu için ayrılık; "Oh be, bu arada bir sinemaya tiyatroya gideyim, bir kitap okuyayım, seyahat planı mı yapsam acaba?" Demektir ki anlaşılacağı üzere ağır tepkiler vermeyecektir. Aslında bu davranışları size ve aşka önem vermediği için değil, yapmak istediklerini gerçekleştirmek için zamanın kendisine yetmemesidir. Merak, İkizlerin en büyük aşkıdır...

yengeç burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Yengeç Burcu

Yengeç burcu için değer verdiği, sevdiği insanlar arasında iseniz; hayatının bir parçası olmuşsunuzdur ve mutlu olmanız için her şeyi yapmaya hazırdır. Ayrılık düşüncesi bile Yengeçlerin alt üst olmasına yeter, duyarlı ve hassas yapısı bir anda değişebilir. Ona ihanet eden insanı asla unutmaz, kolay kolay affetmez ve mutlaka intikamını alır.

aslan burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Aslan Burcu

Cömertliği, cesareti, asaleti ile cezp etmesini bilen Aslanlar, aşk hayatlarında şefkatlidir fakat övgü görmek, hükmetmek ve yönetmek ister. Ayrılık kararını siz alırsanız, bu onlar için kabul edilebilir bir şey değildir. Gururu kırılacak olan Aslan Burcu, fazlası ile küstah ve kaba olabilir. Fakat "Yıkılsam da ayaktayım..." Diyerek yoluna devam eder. Koruması gereken bir imaj söz konusudur.

başak burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Başak Burcu

Mantık, çalışma ve hijyen Başak burcu için kilit kelimelerdir. Ayrılmak mı istiyorsunuz, siz bilirsiniz; hemen beynini resetleyecek, sizi hayatından çıkaracaktır. Affetmek için beklemesine gerek de yoktur, intikam almak gibi düşünceler mantısızdır ona göre...Kendisini anlayacak biri karşısına çıkana kadar, kendini çalışmaya verir.

terazi burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Terazi Burcu

Aşk hayatları daima hareketli Terazi burcu insanları, sonsuz aşk gibi büyük sözler ile sizi büyüleyebilir. Yine de çapkınlıkları ve ilişkilerindeki yüzeysellikleri ciddi beraberliklere uzaktır. Ayrılmanız karşısında canınızı acıtacak sözler sarf edebilir, kendisini kötü hissedecektir ancak bu çok uzun boylu olmayacak Terazi yine "nerde akşam, orda sabah" aktivitelerine devam edecektir.

akrep burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Akrep Burcu

Akrep burçları özgürlüğüne düşkün, egoist ve kibirli görünebilir. Ancak bu paravanın arkasında duygu yüklü bir kalp taşır. Tutkulu, ateşli güçlü aşkını terk etmek cüretinde bulunursanız eğer, bedelini size ödetmek için her yolu deneyebilir. Ayrılmak isteyen taraf kendisi olur ise bunu soğuk tavırları ile belli eder, şartları hazırlar, sonra da "Aa neden ki ama sen bilirsin." Der ise hiç şaşırmayın.

yay burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Yay Burcu

Sıcakkanlı, sevecen Yaylar, birisine bağlanma konusunda hayli beceriksizdir. Zaman zaman anlaşılmaz, kuşkucu ve mesafeli olmaları ikili ilişkilerde sıkıntılar yaşamalarına neden olabilir ancak ayrılığı en makul karşılayacak olan burçlardandır; dostça ayrılmayı yeğler. Kendine güveni tavandır ve ikinci bir şans için açık kapı bırakmayı sever.

oğlak burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Oğlak Burcu

Titiz, sadık, zorlu insan Oğlak burçları için güç her şeydir ve aşk hayatlarında da sağlam temeller olmalıdır. Ayrılmak istediğinizi söylediğinizde sakin ve olgun davranışları sizi sarsabilir. Olmuyor ise zorlamanın faydası yoktur, güçlü iradeye sahip Oğlaklar bunu kolay atlatabilir. Zaten üzülmüş olsa bile, siz bunu asla göremeyeceksiniz.

kova burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Kova Burcu

Uzun süreli ciddi ilişkilerde "Ayy ne kadar da uzun sürdü." Diye içten içe hayıflanan Kova burcu için ayrılık; özgürlük biletidir. Hayat ona göre bir kişiye bağlı kalmak değil, bir çok arkadaş edinmek, gezmek, görmek, eğlenmektir. Popüler olmayı seven Kova burcu için hayat coşku ile devam eder.

balık burcu ayrılıklara nasıl tepki verir

Balık Burcu

Balık burcu aşkı, sevdiği insanın ayağı yerden kesebilir, inanılmaz bir romantizm efsanesi yaratır. Genellikle de ayrılan taraf kendisi olmaz. Ayrılığa en şiddetli tepkiyi kendi içinde gösterir, bir süre hayata kendisini kapatır. Fakat kırılgan kalbinin altındaki güçlü kişilik, gözyaşlarını kısa sürede kurutur ve duygusal kırıklıklar onu pes ettiremez. Birçok yarıda kalmış aşkı ve anıları ile hayatını sürdürür.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık