Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Ayakkabı Seçimi

"Ayakkabınız kişiliğinizdir." diye boşuna söylememişler. Her burç insanı, kendi karakteristik özelliklerine göre ayakkabı giymeyi tercih ediyor. Burçlara göre ayakkabı seçimi acaba nasıl, bir bakmak ister misiniz?

koç burcu ayakkabı seçimi

Koç Burcu

Çekiciliğini cüretkarca sergilemekten çekinmeyen Koç burcu, ayakkabılarında canlı renkler ve topuklulardan vazgeçmez ama enerjisine ayak uyduracak 1-2 spor ayakkabısı da mutlaka vardır.

 

boğa burcu ayakkabı seçimi

Boğa Burcu

İddialı ve göz alıcı giyinmeyi seven Boğalar, gündüz kombinlerinde platform topukluları, gece davetlerinde feminen ve seksi ince topukluları tercih edecektir.

 

 

ikizler burcu ayakkabı seçimiİkizler Burcu

İkizler burcu her nerede olursa olsun rahat ayakkabılardan taviz vermez. Bant detaylı sandaletler, sneakerlar kullanmayı seven İkizler mutlaka, küçük bir ayakkabı koleksiyonuna sahiptir.

 

yengeç burcu ayakkabı seçimiYengeç Burcu

Romantik ve sempatik olabilmeyi başaran özel burç Yengeçleri, kesinlikle zarif bantlı, ince topuklu, favorisi olan beyaz renkli ayakkabılarından tanıyabilirsiniz.

 

 

aslan burcu ayakkabı seçimiAslan Burcu

Aslan burcu için imaj her şeydir; giyimi kuşamı, ayakkabısına kadar hep favori olmayı ister. Gösterişli, rugan, lame, dore ayakkabılar, şık aksesuarlara sahip uzun çizmeler, öncelikleridir.

 

başak burcu ayakkabı seçimiBaşak Burcu

Başak burçları çok abartılı olmayan kullanışlı ve renkleri kıyafetine mutlaka uygun ayakkabıları tercih eder. Hangi model olursa olsun, ayakkabıları yeni alınmış gibi pırıl pırıldır.

 

terazi burcu ayakkabı seçimiTerazi Burcu

Terazi burçlarını ayakkabının şık ve farklı olması ilgilendirir. Değişik ayakkabı alternatiflerini denemeyi sever, çünkü Teraziler sosyal hayatın her yerine yetişmesini bilir.

 

 

akrep burcu ayakkabı seçimiAkrep Burcu

Ayakkabılara düşkünlüğü ile bilinen Akrepler, kaliteli ve cazibeli modeller giymekten hoşlanır. Yerine göre çok şık, yerine göre de sportif ama havalı ayakkabıları ile dikkat çeker.

 

 

yay burcu ayakkabı seçimiYay Burcu

Salaş, rahat giysi tercihlerinde olduğu gibi yay burçlarının ayakkabı seçimlerinde de özgür ruhuna uygun renkli sneakerslar, bantlı sandaletler, dolgu topuklu ayakkabılar gözdesidir.

 

 

oğlak burcu ayakkabı seçimiOğlak Burcu

Oğlak burcu insanı için ayakkabı, kesinlikle sağlam ve kaliteli olmalıdır. Modern-Klasik, rahat ve deri ayakkabılar içerisinde kendisini daha güçlü hissedecektir.

 

 

kova burcu ayakkabı seçimiKova Burcu

Kova burcunun ayakkabıları mutlaka çok farklı ve detaylıdır, hatta kimsenin giymeye cesaret edemeyeceği frapan ayakkabı modellerini bizzat kendisi giymek ister.

 

 

balık burcu ayakkabı seçimiBalık Burcu

Naif ve sade model ayakkabılar, spor-klasik dolgu topuklular Balık burçlarının özellikle tercihleridir. Gizemli bir seksapelliği olan ayakkabı seçimleri ise gözlerden kaçmaz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık