Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçların Evlilik Hayatı Nasıl Sürer?

Kadın ve erkek için en önemli konu hayatlarını birleştirecekleri veya birleştirdikleri insan ile evliliklerinin nasıl devam edeceğidir. Yoksa siz merak etmiyor musunuz?

koç burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Koç Burcu

Cesareti, enerjisi, özgüveni ile önder olmak ve hayatı dopdolu yaşamak isteyen Koçlar kısıtlanmaktan haz etmez, bunu hissederse tepkisi yüksek olur. Koç burcu için ideal eş; hem değer ve inançlarını paylaşan hem de hayat tarzına adapte olabilecek birisi olmalıdır. Koç burçları kolay kolay beğenmez, fakat beğendiği, kendisine layık bulduğu birisi için de yapmayacağı yoktur. Öfkesini körüklememek şartı ile mükemmel bir eş, harika bir hayat arkadaşı olur.

boğa burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Boğa Burcu

Boğa burcu insanları için düzenli, sağlam bir hayat çok önemlidir. Toprak grubu burcu Boğa oldukça seçicidir, evleneceği insan için ince eler sık dokur. Sadık ve güvenilirdir ve aynı özellikleri evleneceği kişide de arar. Her şeyden emin olmak, eşine sonsuz güven duymak ister. Boğalar son derece hesaplı hareket eder, temkinli ve planlıdır, evlendikleri zamanda ideal bir eş olup ailesinin güvenliği için çalışmaya devam ederler.

ikizler burcu evlilik hayatı nasıl sürer

İkizler Burcu

Meraklı ve enerjik İkizler için evlilik fikrine alışmak biraz uzun sürebilir. Kendilerini hazır hissetmeleri için demokratik bir evlilik ortamı sunuluyor olmalıdır. İkizler insanı oldukça beceriklidir ve pratik çözümler üretmek de ustadır. Hem iş, hem ev, hem de sosyal hayatlarını bir arada sorunsuzca devam ettirebilir. Doğru insan ile evlendiğinde çok sorgulanmamak ve eleştirilmemek kaydı ile ideal bir eş olur.

yengeç burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Yengeç Burcu

Bu burcun hem erkeği hem de kadını aile kurmak için dünyaya gelmiş gibidir. Evlilik için en ideal burçtur. Evlenip bir yuva kurmak için acele eder, evlendikten sonrada müthiş korumacı ve özverili bir eş olur. Ahlak, doğruluk, aile bağları, ananeler üzerine kurulu bir hayatı olacaktır. Fazla duygusal, romantik ve biraz da alınganlığı dışında süperdir.

aslan burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Aslan Burcu

Liderlik vasıflarına doğuştan sahip Aslan burcu insanları, kontrolün her zaman kendi elinde olmasından yanadır. Ona sırtınızı dayayıp övmeniz, sevginizi sunmanız karşılığında zengin, mutlu ve güvende olacağınıza şüphe yoktur. Kendi krallığında yaşamayı seven bir Aslanın evlenmeye karar vermesi epey vakit alsa da evlilik hayatı huzurludur.

başak burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Başak Burcu

Başak burcu kendi cumhuriyetinin başkanıdır, çok işi vardır ve hep çok çalışmalıdır. Evliliğe önce ciddi bir birikim yapmalıdır. İşgüzarlığı, eleştirel yapısı hep düzen ve kuraldan yanadır. Titizlikle seçip, kendisine uygun bir eş bulduğunda (ki bu genellikle 30'undan sonra olur) evlenip ideal aile düzenini kurar. Evliliklerinde sorun çıkmasına izin vermez.

terazi burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Terazi Burcu

Teraziler hayatlarında hep bir denge unsuru ararlar. Denge onlar için önemli olduğu içinde evlenecekleri kişinin her açıdan kendileri ile uyumlu olmasında çok titizdirler. Politik olmaları onlara evliliklerinde sorunları aşabilme yetisi kazandırır. Yeniliklere açık, değişkendir ve aynı zamanda yeni ortamlara hemen uyum sağlama özelliği ön plandadır. Evliliklerinde her zaman ölçülüdür.

akrep burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Akrep Burcu

İnsancıl içgüdüleri gelişmiş Akrep burçları; gösterişi sevmeleri, zevkine düşkünlüğü, tutkularının peşinden gitmeleri ile ünlüdür. Kıskanç ve korumacı Akrepleri kızdırmaya, öfkelendirmeye gelmez. Çok iyi bir dost olabildiği gibi hışmından korkulacak bir düşman da olabilir. Evliliğe karar verdiği kişiden kolay vazgeçmez. Ailesine karşı sıcak, samimi ve son derece bağlıdır.

yay burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Yay Burcu

Açık sözlü, keyifli kaşif ruhlu ve iyi niyetlilikleriyle ünlü Yaylar, her halükarda aşk ilişkilerinde sıcak ve mükemmel olsalar da, onları yakalamak biraz ustalık ister. Evlendiklerinde bu onlar için uzun bir süre keşif yapma alanı gibidir. Kendilerine uygun özgür ve demokratik bir evlilik onları mutlu eder ve evliliğini eğlenceli bir mecraya dönüştürür.

oğlak burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Oğlak Burcu

Ağırbaşlı, sabırlı, azimli Oğlaklar ne istediğini çok iyi bilir ve çok temkinlidir. Romantiktirler, fakat bu onların gözlerini asla kör etmeyecek derecededir. Oğlakların evliliklerinde sevilme ve takdir görme ihtiyacını garanti altına almak istemesinden kaynaklanan ve sürekli yinelenen güven tazeleme oyunları vardır. Belirsizlikten hoşlanmazlar, her şey net olmalıdır.

kova burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Kova Burcu

Sempatik, dışa dönük, arkadaş canlısı Kovalar için özgürlük; kendisi olabilme serbestliğine malik olmaktır. Evlilik, ancak bu şartlarda onun dünyasında var olabilir. Evliliğinde eşi ile arkadaş olmak, hayatı dolu dolu yaşamak onu mutlu eder. Kovalar, paylaşımcı ve duyarlıdır istediklerinde örnek bir eş olabilir, imrenilecek bir evlilik sürdürebilirler.

balık burcu evlilik hayatı nasıl sürer

Balık Burcu

Sezgileri güçlü yumuşak huylu Balıklar için evlilik; hiç uyanmak istemeyeceği güzel bir rüya olmalıdır. Vefalı, şefkatli ve iyi kalplilikleri ile mükemmel bir eş olurlar, yeter ki kalpleri kırılmasın. Balıklar sığınılacak güvenli bir liman gibidir, herkese karşı müsamahalıdır. Tek kusurları ise kötü gerçekleri kabullenmek istememeleridir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık