Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlar için İdeal Evlenme Yaşı Kaç?

İster inanın ister inanmayın, hangi burçtan biri ile ne zaman evleneceğiniz tesadüf değil. Astroloji haritasında 7. ev olan; evlilik evi, her burç için evlilik yaşını gösteriyor. Siz de burcunuza göre ideal evlilik yaşınızı öğrenmek istemez misiniz?

koç burcu ideal evlenme yaşı

Koç Burcu

Koçlar, erken yaşta evlilik yapma potansiyeline sahiptirler, büyük çoğunluğu genç yaşta ilişkilerini evlilik ile taçlandırabilir. Bu dönemde aradığı aşkı ve evlilik zeminini bulamayan Koçlar için ideal evlilik yaşı ise 28'inden sonrasıdır.

boğa burcu ideal evlenme yaşı

Boğa Burcu

Boğalar, dünya evine girme konusunda çok seçici oldukları için, ilk gençlik çağlarında zor karar verirler. Genellikle de ayakları yere sağlam basan bir ilişki için sabırla bekleyecekler ve 27 yaşından sonra evliliği düşüneceklerdir.

ikizler burcu ideal evlenme yaşı

İkizler Burcu

İkizler için ilk evrede evlilik, son derece cazibeli görünse de aşkı yakaladıkları anda ister 18 isterse 50 yaşında olsun nikah masasına oturmaktan çekinmeyecektir. İkizler çoğu kez birden fazla evlilik yapar.

yengeç burcu ideal evlenme yaşı

Yengeç Burcu

Evcimen Yengeçler, buluğ çağına girdikleri andan itibaren, duygusal anlamda arayışlara girecek ve en çabuk evlenen burçlar arasında olacaktır. 18-24 yaş arası dönemde bir evlilik mutlaka gerçekleşecektir.

aslan burcu ideal evlenme yaşı

Aslan Burcu

Aslanlar özgürlüklerinin kısıtlanması düşüncesi ile evliliğe ilk evrede sıcak bakmayan burçlardandır. İş ve eğitim hayatlarının daha ön planda olmasını tercih eden Aslanlar, kendi istekleri ile evlilik yaşlarının 28 yaş sonrasına atılmasına sebep olabilir.

başak burcu ideal evlenme yaşı

Başak Burcu

Temkinli, garantici Başaklar için evlenmeden önce ihtiyaçları karşılayabilecekleri bir pozisyona gelmeleri önemlidir. Aşkı buldukları anda ve ilişkilerini güçlü sağlam temeller üzerine oturttuklarında evlenme kararı alabilirler. Kendi işlerini ele aldıktan sonra ve de 30 yaşından sonra evliliği düşünmeleri yönetici gezegen Merkür'ün yansımasıdır.

terazi burcu ideal evlenme yaşı

Terazi Burcu

Terazi insanları da genç yaşlarda evliliğe çok yatkındır fakat duygusal anlamda şıpsevdi özelliklerinden dolayı hızla evliliğe taşıyacakları ilişkilerini aynı hızla ayrılıkla da sonlandırabilirler. Teraziler için ideal evlilik yaşı, nadiren 25 yaşından sonraya sarkabilir.

yay burcu ideal evlenme yaşı

Yay Burcu

Yaylar; farklı insanları tanımaktan keyif alacakları için kendi istedikleri anda, kimsenin baskısı altında kalmadan ve de ilişkilerinde güveni sağladıkları zaman evliliğe gidebilirler. İlk evreyi pas geçecek olan Yaylar, ikinci olgunluk evresinde, genellikle de 28'inden sonra evlenirler.

Akrep Burcu

Evlilik konusunda oldukça hassas olan Akrep burçları, aşık olduklarında sevdikleri insanları hayatının odak noktası yaparak her zaman geleceğe dair hayaller kurarlar. Sürpriz yapmayı seven, düşünceli ve tutkulu olan bu burcun insanları, sevdikleri ile bir an önce düzenli bir hayat kurmak ve mutlu olmak isterler. Evlilik için sürekli yapıcı olan Akreplerin ideal evlilik yaşı 25 ve sonrasıdır.

oğlak burcu ideal evlenme yaşı

Oğlak Burcu

Oğlaklar, 18-24 yaş arasında aşkın heyecanına kapıldıkları zamanda ilk evliliklerini gerçekleştirebilirler. Bu dönemi atlatmış olanlar ise 30 yaşından sonra ciddi ve kalıcı bir beraberlik kurmak istedikleri için ayrıntılara çok önem verip evliliği geciktirebilirler.

kova burcu ideal evlenme yaşı

Kova Burcu

Kova insanları da aşka aşık yapılarından dolayı çok genç yaşlarda evliliğe adım atabilirler. Özgürlüğüne düşkün olduğu kadar evlilikte eşine de özgür alan şansı tanıyan kovalar, en yakın arkadaşını bulduğu an evlilik kararı alabilir fakat ideal evlilik yaşları 25 yaş sonrasıdır.

balık burcu ideal evlenme yaşı

Balık Burcu

Balıklar, aşkta ihanete uğramadıkları, kişi ile ilgili kaygıları olmadığı zamanda ilişkilerini evliliğe çok çabuk taşıyabilirler. Balıklar çoğu kez 25 yaş civarında evlenir. Fakat bir kere bile ihanete uğramış bir balık burcu belki de hayatı boyunca bir daha evliliği istemeyecektir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık