Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre İlk Randevu Kuralları

Burçlara Göre İlk Randevu Kuralları

"Aşk çok görkemli bir şey ama her burç aynı fikirde mi? Yoksa sadece aşk yetmiyor mu?"

Koç

Koçlar ile ilk randevunuzda, onun güç gösterisi ile karşılaşabilirsiniz, oldukça mesafeli olacak ve sizi soru yağmuruna tutacaktır. Ona karşı nazik ve saygılı olunmasından hoşlanır.

Boğa

Boğalar ile ilk buluşma nezih ve sakin bir ortamda olmalıdır, aksi halde öfkeli ve huzursuz olabilir. Temkinli Boğalar samimiyetinizi test eder, ancak laubalilikten ve aceleden hoşlanmaz.

İkizler

İkizler, karşısında iyi bir dinleyici görmek isteyecektir. Eğer entelektüel düzeyinizden hoşlanırsa rahat ve konuşkan tavırları ile sizi büyüleyebilir, yoksa bu son randevudur.

Yengeç

Onun için özenle hazırlanmış olmalısınız. İlk etapta dinlemede kalacak ve savunmada olacaktır, sizi kıskaçlarının arasına alması için ise romantik bir ambiyans şarttır.

Aslan

Aslan burçları sıcak, etkileyici ve derin bir manyetizmaya sahipler. Onu ilk randevunuzda etkilemek için gösterişli bir mekân, saygılı davranmanız ve bolca iltifat etmeniz önerilir.

Başak

Mükemmeliyetçi Başaklar için ilk randevu dakik, özenli, temiz bir ortam şartlarında uygundur. Kişiliği hakkında çok sır vermeyecek, ancak zekâ pırıltılarınızı görmek isteyecektir.

Terazi

Aşk ve nefret arasında bir terazi kefesine konduğunuzu çok sonra anlayacaksınız. İlk izlenimlerinizde kendine güvenen, adil, cömert, nazik ve sosyal olmanız beklenir.

Akrep

Akrep burcu insanı gizemli ve çekici yönünü ilk randevuda baskın bir şekilde hissettirir. Fiziksel görünümünüze çok dikkat edecektir ve ona çok soru sorulmasından hoşlanmaz.

Yay

Yaylar için önemli olan konuşabileceğiniz ilgi alanlarınızın ortaklığıdır. Mekânın şeklini, kalitesini çok önemsemez. Baskın karakterlerden hoşlanmaz, rahat, özgür bir arkadaşlık bekler.

Oğlak

Bir Oğlağı ilk randevuda kaybetmek istemiyorsanız tüm görgü kuralları ve saygı çerçevesi içerisinde olmanız gerekir. Değer görmek isteyen Oğlak, romantizmi dozunda sever.

Kova

Kovalar için ilk buluşmada ilginç bir mekân seçmenizde yarar var. İlgi alanları geniş olan Kova ile her konuda konuşabilmelisiniz, yoksa sizinle pek ilgilenmeyecektir.

Balık

Sempatik yaratıcı, hoşgörülü Balık burçları hassas bir kalp taşır. İlk randevuda nezaket, özen, içtenlik, Balıkların sezgisel gücünde test edilecektir. Ayrıca kültürel bir yeterlilik de ararlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık