Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Güzellik Sırları

Burçlara Göre Güzellik SırlarıKoç 

Çekici gözlerini ön plana çıkarmayı seven Koçlar için saç ve cilt bakımı vazgeçilmezdir. Kalıcı göz makyajlarını çok doğru bir şekilde taşıyarak, her zaman bulundukları ortamda dikkat çekmeyi severler.

Boğa 

Boğa kadınları, her rengi uyumlu bir şekilde üzerlerinde taşıyabilecekleri gibi pastel tonları ve turuncuları çok başarılı bir şekilde taşır.

İkizler 

Dinamik, enerjik İkizler kadını çok fazla makyaj yapmaktan hoşlanmaz, ama bakımlı cildi ve temizliği ile her zaman dikkat çeken saçları ile kendilerine hayranlık uyandırmasını bilirler.

Yengeç 

Güzellik merkezlerinin kapısını çalmak ve baştan aşağı radikal değişimler yapabilmek için çok istekli olan Yengeçlerin ilk yaptıkları şey cilt bakımıdır. Özellikle saçları ile ilgili konularda her şekli ve rengi taşımalarına uygun bir doğaları vardır.

Aslan 

Yükselen burcu Aslan ve Güneş burcu Aslan olanların en önemli özelliği parlak, bakımlı saçları ve keskin bakışlarıdır.

Başak 

Başaklar, son derece zarif bir doğal güzelliğe sahiptir. Natürel makyaj yapmaktan hoşlanır. Bakımlı ve parlak cilt yapısı hayranlık uyandırır.

Terazi 

Terazi kadınları bulunduğu her ortama göre uygun renk ve uygun tarzda seçimleri ile adeta bir moda ikonu gibi hem çevresinde hayranlık uyandırır, hem de örnek alınacak şekilde hareket eder.

Akrep 

Akrepler gizemli göz makyajına önem verirler, yaptıkları göz makyajı, hiç makyaj yapmasalar bile ruhlarında barındırdıkları o yüksek enerjiyi dış dünyaya yansıtmalarına yardımcı olur.

Yay 

Yaylar, günlük hayatlarında daha sade, normal çizgileri seçerken gece bambaşka wamp bir kadın haline dönüşürler. Yılın saç trendlerini başarılı bir şekilde takip eder ve her türlü rengi, kesimi saçlarında cesaretle uygularlar.

Oğlak 

Güçlü makyajlarla doğru renk seçimindeki tonlamalarla güzel yüzlerini ortaya çıkaran Oğlaklar, her zaman güzellikleri ve zarafetleri ile bulundukları ortamda kıyafetlerden fazla dikkat çeker.

Kova 

Kova kadını, sarı ve sarının tonları olan renkleri saçlarında kullanmayı daima sevecek ve dikkat çekici makyajları ve saç modelleri ile her zaman kendisine hayranlık uyandırmayı başaracaktır.

Balık 

Son derece masum ve duyarlı bakan gözlere sahip Balık kadınları, dumanlı göz makyajları ile özellikle gözlerini vurgulamayı severler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık