Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Film Önerileri

Burçlara Göre Film Önerileri

Koç

Koç burçları, hızlı tempolu macera filmlerine bayılır. "Hızlı yaşa, genç öl" yaşam tarzını benimsemeyebilirsiniz ama bol aksiyonlu, polisiye filmler hoşunuza gidecektir.

Film Önerisi: Yeni Nesil Ajan 'Xander Cage'in Dönüşü'

Boğa

Duygusal gücünüz ile ilişkilerde sonuna kadar sadık kalacak ve nasıl bir baskı söz konusu olursa olsun inat edeceğini biliyorsunuz. Drama türü filmler tam size göre...

Film Önerisi: 'The Light Between Oceans'

İkizler

Sizi uzun süre sinema karşısında tutabilecek çok az film seyrettiniz. Melankolik filmlerden hoşlanmıyor, şiddeti sevmiyorsunuz. Sizin için en uygun tür "romantik komedi" olabilir.

Film Önerisi: 'Kız Arkadaşlar Günü'

Yengeç

Nostaljiye dokunan ya da tarihteki klasik bir zamana kulak veren tarihi dram filmleri, Yengeçler için filmlerin tanımlayıcı türleri olacak. Bu tür, duygusal özelliklerini mükemmel bir şekilde yansıtır ve sevdiklerini yakın dostluk ve ailevi ilişkiler için gösterir.

Film Önerisi: 'Frantz'

Aslan

Aslanlar, sanat ve tiyatro parçalarını sever. Büyüleyici, parlak ışıklar, açıkçası drama için yaşıyorlar. Tiyatroya çok benzeyen müzikaller, sizin için en üst düzeydeki sanatın tüm temel özelliklerine sahipler.

Film Önerisi: 'La La Land (Aşıklar Şehri)'

Başak

Klasik aşırı düşünür, aynı zamanda şüpheci, analitik ve oldukça dikkatli olma eğilimindesiniz. Sizin karakterinize en uygun film türü ancak "gerilim" olabilir.

Film Önerisi: 'John Wick'

Terazi

Teraziler derin adalet duygusuna sahiptir. Gerçekten de, güçlü ahlaki pusulası olan Teraziler, her zaman dünyanın yanlışlarını düzeltmeye çalışır. O halde "savaş" filmleri onlar için gelsin.

Film Önerisi: 'Hacksaw Ridge (Savaş Vadisi)'

Akrep

Akreplerin özü olan yalnız kovboy, gizemli ve manyetiktir. Western türünün kovboylarına çok benzeyen Akrep, kendi hikâyelerinin kötü kahramanıdır ve çoğunlukla birbirinden kopuk ve erişilemezdir.

Film Önerisi: '3:10 Yuma Treni'

Yay

Yaylar genellikle şaşkınlık içindedirler ve bilgi susuzlukları vardır. Bu, "fantastik" filmlerde bulunan büyü ve mistisizmle iyi eşleşir.

Film Önerisi: 'Doctor Strange'

Oğlak

"Bilimkurgu" türü, sahip oldukları güçlü irade ve becerikliliğe uygundur. Oğlağa çekici gelen, bilimkurgu, hepsinin farklı bir bakış açısı ile yaşamın zor sorularını keşfetmeyle ilgilidir.

Film Önerisi: 'Zathura: A Space Adventure'

Kova

Belgeseller ve Kova'lar, oldukça bilgili bir kaynak olmanın ortak noktasını paylaşıyorlar. Kova meraklı olma eğilimindedir, ancak kapsamlıdır. Araştırdıkları şeyin ayrıntılarını paylaşmaktan hoşlanacaklar.

Film Önerisi: 'Zero Days'

Balık

Balık burcu insanları gizemli, sezgisel ve hayal gücü yüksek bir doğaya sahiptir. Gerçekten hayal gücünü gösteren şeyleri severler ve animasyonlu bir filmden daha yaratıcı ne olabilir?

Film Önerisi: 'The BFG (Dev Arkadaşım)'

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık