Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

Koç

Yenilikler, farklılıklar peşinde koşan Koç burçları için alacağınız Sevgililer Günü hediyesi kesinlikle sıradan bir şey olmamalıdır. Unutmayın, Koç bir şeyi isterse genellikle alır. Onu, alamayacağı, belki de size ait bir tasarım eşyası vermeniz çok daha heyecanlandırabilir.

Boğa

Gelenekçi, tutucu Boğa burçlarını Sevgililer Günü için etkilemek istiyorsanız, baş başa olacağınız hoş bir yemek ambiyansı hazırlayabilirsiniz. Alabileceğiniz hediyeler ise cüzdan, saat, kemer, şemsiye gibi kalıcı bir şeyler olabilir.

İkizler

İkizlerin değişken yapısına uygun bir Sevgililer Günü almak zor olabilir, onu şaşırtacak bir hediye sıradan, klasik olmamalıdır. Belki bir yurtdışı seyahat bileti, sevdiği bir müzik grubunun konseri ya da entelektüel dünyasına uygun bir kitap bile hediye edilebilir.

Yengeç

Son derece yumuşak, sevgi dolu, naif kalplerini fethetmek hiç zor değildir. Samimi ve kalpten verilen her hediye onu mutlu eder. Alacağınız Sevgililer Günü hediyesi de aşkınızı sergileyebileceğiniz bir fotoğraf çerçevesi, ikinizin fotoğrafının basılı olduğu bir kupa veya t-shirt olabilir.

Aslan

Güçlü ve asil Aslan burçları gösterişi sever, ona alabileceğiniz Sevgililer Günü hediyesi de şanına yakışır, abartılı bir şey olabilir. Şık bir gömlek, deri ceket, yeni model bir cep telefonu...

Başak

Analitik düşünen, prensipli Başak burcu için teknolojik bir oyuncak alabilirsiniz pekâlâ, ya da titizliklerine uygun eşyalar, organizer vb. olabilir. Bir kıyafet almayı düşünüyorsanız, sade, klasik renkler ve kaliteli 'organik' kumaşlardan olmasına dikkat edin!

Terazi

Terazi seyahatten, spor ve tiyatrodan hoşlanır. Doğanın, hareketin tadını çıkarırlar ve sanat ve eğlenceden gerçek bir zevk alırlar. Sevgililer Günü için ona bir tiyatro seansı sürprizi yapabilirsiniz, eğlenceli bir parti olabilir ya da bir spor giysisi alabilirsiniz.

Akrep

Tutkunun, heyecanın odağında olan Akrep, ilginç ve heyecan verici hediyelerden hoşlanabilir. Örneğin, polisiye bir roman, gizemli, heyecanlı bir sinema filmi düşünebilirsiniz. Bir giysi için ise kırmızı rengi tercih edin.

Yay

Heyecan dolu, iyimser, özgürlüğüne düşkün Yay burcu için hediye alternatifiniz ne olursa olsun mutlu olacaktır. Ancak, Sevgililer Günü için romantik bir yemek yerine, komik ve eğlenceli bir sinema izlemekten daha fazla keyif alacaktır.

Oğlak

Sağlam adımlar atan prensip sahibi Oğlak burcuna Sevgililer Günü için vereceğiniz hediye sağlam ve kaliteli olmalıdır. Maneviyata çok değer veren Oğlaklar, bu hediyeyi ömür boyu saklama eğiliminde olabilir. Şık bir saat, çanta, kol düğmeleri, kravat seti vs olabilir.

Kova

Kovalar, ilginç olan her şeyin peşinden gider ve tuhaf olmaktan mutluluk duyar. Ona verebileceğiniz Sevgililer Günü hediyesi orijinal bir parça olmalıdır. Uzakdoğu veya Afrika kökenli mistik bir obje, ilginç bir kitap, bilgisayar oyunu, bir enstrüman gibi bir şeyler...

Balık

Balıkların sezgisel ve sanatsal güçlerine uygun hediyeler seçebilirsiniz. Sevdiği müzik türünde bir albüm, MP4, sade, şık bir gömlek veya bir çorap bile olabilir. Değer verildiğini gören Balık burcu 2 kat fazla bir sevgiyi size geri verir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık