Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Gelinlik Tavsiyeleri

Burcunuzun özelliklerine göre modaya uyumlu şık bir gelinlik seçmek istiyorsanız bu yazımızda yer alan ipuçlarını takip edebilirsiniz.

Koç Burcu

Koç kadınları ateş grubunda olduklarından dolayı iddialı olmayı severler. Çiçek detaylı zarif gelinlik modelleri koç kadınları için ideal gelinlik modelleri olabilir.

Boğa Burcu

Venüs etkisinde olan boğa burcu kadınları sırt ve göğüs dekolteli olan gelinlik modelleri severler. Dekolte ve ışıltılı bir tarz boğa burcunun gelinlik tercihinde olmazsa olmazıdır.

İkizler Burcu

Bir yanı sade gelinlik isteyen ikizler burcu kadınının diğer yanı sade gösterişli bir gelinlik isteyecektir. İki gelinlik arasında kalan bu kadınların seçimleri biraz zor olabilmektedir.

Yengeç Burcu

Romantik yengeç burçları sade gelinlik modellerini ve zarif ışıltıları severler. Uçuşan ve kumaşının rahat olduğu gelinlikler yengeçler için ideal gelinliklerdir.

Aslan Burcu

Aslan burçları gelinlik seçimlerinde her zaman iddialı modelleri seçerler. Büyüleyici bir havaya sahip olan aslan burçları seksi gelinlik modellerini de seçebilirler.

Başak Burcu

Gelinlik seçimlerinde sadeliği ve zarifliği ön planda tutan başak burçlarının renk seçimlerinde zorlandıkları biliniyor.

Terazi Burcu

Dantel detaylı olan ve uzun kuyruklu olan gelinlikler terazi burcu kadınları için ideal gelinliklerdir.

Akrep Burcu

Kabarık etekli, zarif ve romantik görünümlü gelinlik modelleri akrep burcu kadınları için uygundur. Düğünün yapılacağı mekana göre taşlar ile süslenmiş bir gelinlik modeli de seçilebilir.

Yay Burcu

Kabarık kuyruklu gelinlikler ile son derece mini ve seksi gelinlikler arasında gidip gelen yay burcu kadınları bu iki model arasında sürekli kararsız kalabilirler.

Oğlak Burcu

Oğlak kadınları kraliyet asaleti taşıyabilecek olan gelinlikleri severler. Kuyruklar, oğlak kadınlarının gelinliklerde vazgeçilmez detayıdır.

Kova Burcu

Tarihsel özellikleri olan nostaljik modelleri severler. Fransız kadınlarının korsajlı ve kabarık elbiseleri kova burcu kadınlarının seçebileceği gelinliklerdir.

Balık Burcu

Taşlı ve inci detaylı olan gelinlikler balık burçlarının favorileri arasındadır. Gelinlik modellerinde pastel tonları seçerken, aynı zamanda kurdele ve fiyonk kullanmaktan da hoşlanırlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık