Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuzun Sporu Hangisi?

Hayatımızı daha sağlıklı yaşayabilmek için yapmamız gereken spor aktivitelerini aslında burcumuzun özelliklerine göre de seçebiliriz. Astroloji ve burçlar dahilinde ele alınabilen spor konusunda hangi alanda iyi olduğunuzu öğrenebilmek için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Koç Burcu

Akılcı ve düşünce temelli spor dallarında koç burçları daha başarılı olabilirler. Bilardo, satranç ve antrenörlük bu tür spor dalları arasında yer almaktadır. Ayrıca koç burcu olan kişiler fitness ve vücut geliştirme gibi beden sporlarında da başarılı olabilirler.

Boğa Burcu

Azimli bir kişiliğe sahip olan boğa burçları dağcılık ve avcılık gibi alanlarda başarılıdırlar. Ayrıca gülle atma ve ağırlık kaldırma gibi spor egzersizlerinde de boğa burçları başarılı olabilirler.

İkizler Burcu

Atletizm ve takım sporlarında ikizler burcu olan kişiler son derece başarılıdırlar. Jimnastik ve pilates gibi sporlar ikizler burcunun yapabileceği diğer sporlar arasında yer almaktadır.

Yengeç Burcu

Bireysel ve takım sporlarına uyum sağlayabilen yengeçler, deniz sporlarında son derece başarılıdırlar. Yüzme, yelkencilik, kano, su topu ve atlayış gibi sporlar yengeçlerin başarılı olabileceği dallar arasındadır.

Aslan Burcu

Aslan burçları güreş, gülle atma ve halter gibi güç gerektiren spor aktivitelerinde başarılıdırlar. Avrupalı araştırmacılar aslan burçlarının golf sporunda da başarılı olabileceklerini söylüyorlar.

Başak Burcu

Takım sporlarına yatkın olan başak burçları fitness ve pilates gibi spor dallarında başarılı olabilen bir diğer burç grubuna girmektedir.

Terazi Burcu

Fitness ve sırt üstü yüzme gibi spor dallarında başarılı olabilen terazi burçları hemen hemen tüm spor dallarında başarılı olabilirler.

Akrep Burcu

Dövüş sporlarına yatkın olan akrep burçları kuvvet gerektiren spor dallarında da son derece başarılı olabilirler. Araştırmacılar dağcılık gibi riskli spor aktivitelerinde de akrep burçlarının başarılı olabileceklerini söylüyorlar.

Yay Burcu

Tüm spor dallarına yatkın olan yay burçları tenis ve futbol gibi spor dallarında da başarılı olabilirler.

Oğlak Burcu

Takım sporlarında kısa sürede başarılı olabilen oğlaklar kayakçılık, dağcılık, koşuculuk ve yüzücülük gibi spor dallarında başarılıdırlar.

Kova Burcu

Futbol, atletizm, vücut geliştirme ve fitness gibi dallar kova burçlarının başarılı olduğu dallardır.

Balık Burcu

Yüzme, su topu oyunları, sörf ve fitness gibi spor dalları balık burçlarının başarılı olabileceği spor dallarıdır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık