Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Çocuk Odası Dekorasyonu

Müstakbel bebeğiniz için bir oda hazırlamak cidden tüm bu hamilelik olayının en keyifli yönlerinden biri! Anne baba adayları her yerde bebeklerinin odasının kendi zevklerini yansıtan şık ve rahat olmasını isterler... peki ya Bebeğin zevki? Elbette, küçük çocuğunuza hangi renk düzeninin en sevdiğini veya daha fazla çiftlik evi mi yoksa denizci mi olduğunu sormanın kelimenin tam anlamıyla hiçbir yolu yoktur. Ama biraz eğlenebilir ve bebeğin gelecekteki astrolojik işaretinin yol göstermesine izin verebilirsiniz! Sonuçta, zodyakın külçenizin kişiliğinin ne olacağına dair ipuçları vermesi gerekiyor, değil mi? Burada, her burç için renkleri ve stilleri hakkında özet bilgimiz var!

Koç Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

21 Mart ile 19 Nisan arasında doğan Koç çocukları ateşli, cesur, tutkulu ve sevgi dolu… ve tüm bunlar kırmızıyı (ve istediğiniz herhangi bir ücretsiz tonu) işaret ediyor! Her şeyi ısıtmak için kalpleri, modern sanatı ve peluş halıyı getirin. Kalp şeklinde bir gece lambası gibi küçük parıldayan dokunuşlar, yerinde eklemeler olacak.

Boğa Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Küçük, gerçekçi Boğanız (20 Nisan-20 Mayıs) çocuk odasında rahatlık, huzur ve sıcaklık istemek için büyüyecek. Bu nedenle, rahat köşeler ve sıcak, doğal tonlar olmadan hiçbir Boğa bebek odası tamamlanmış sayılmaz.

İkizler Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Zıtlıklar İkizler bebeğinizle çekicidir (21 Mayıs-20 Haziran), bu nedenle tatlı bebek odalarında hem renk hem de tema ile kontrast oluşturmaktan çekinmeyin. (Belki işleri dengelemek için eski ve modern öğelerin bir karışımını deneyin.) Sıcak ve yazlık İkizler'in havasıdır, bu nedenle cesur desenlere, sarılara, portakallara ve parlak mavilere yönelin.

Yengeç Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Tüm Yengeçler gibi, yaz bebeğiniz, kendilerini güvende hissettirecek rahat ve rahat bir alan arayan doğal bir ev sahibi olacak. Yengeçler ay tarafından yönetilir ve kendilerini en çok beyaz ve pastel tonlar arasında rahat hissederler. Duygusal ve tatlı tavşanınız, kreşleri boyunca aile fotoğraflarını takdir edecek ve bunlara bayılacak.

Aslan Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Küçük Aslan'ınız (23 Temmuz-22 Ağustos) ailenin yıldızı olmaya aday! Sahip oldukları eğlence ve tutkuyla dolu göz alıcı bir çocuk odası ile parlamalarına yardımcı olun. (Aptalca ve şık anahtardır!) Leo'nun güç rengi turuncudur, ancak altın da spot ışığı seçimidir!

Başak Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Mütevazı ve mantıklı Başak doğal hissettiren bir ortamda gelişecek. Yeşiller, kahverengiler ve boz kahverengiler için çekim yapın. Ancak vahşi doğada olduğundan biraz daha fazla düzen ve yapı sağladığınızdan emin olun. Başaklar işleri düzenli tutmayı sever!

Terazi Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Büyüleyici ve sosyal Terazi doğal sanatsal yeteneklerinin ortaya çıkmasına izin vermek için sabırsızlanıyor… ve küçük çocuğunuzun ininin de bunu yansıtması gerekiyor. Dekorasyon yaparken “maksimalist” düşünün: Halılar, büyük ölçekli sanat eserleri, benzersiz kilimler ve aydınlatma yoluyla çok sayıda parlak, cesur renk ve çok sayıda doku. Terazi dengeyi sevdiği için simetriyi aklınızda bulundurun.

Akrep Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Karamsar, gizemli ve yaratıcı bebek Akrepler, koyu siyah, gri ve lacivert gibi ilgi ve koyu veya soğuk tonlarla dolu bir çocuk odasında gelişir. 23 Ekim ile 21 Kasım arasındaki bebeğinizin büyüyüp bir koleksiyoncu olma ihtimali yüksek… bu yüzden şimdi bir koleksiyona başlamak, Akrep'inizin kalbini şarkı söyletecek bir bilet olabilir.

Yay Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Çok fazla lezzet! Yay burcu bebeğiniz enerji ve macera dolu olacak. Odaları, dünyanın diğer bölgelerini temsil eden cesur renkler ve biblolar ve çerezlerle doğuştan gelen bu coşkuyu ve yolculuk tutkusunu yansıtmalıdır. Mor, deniz mavisi ve sarı harika seçeneklerdir.

Oğlak Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Geleneksel, pratik ve kitaba uygun, çişinizi tanımlayın Şapkayı bir tişörte! Öğrenmeyi ve rutini teşvik eden sıcak ve çok yönlü bir alan için bu unsurları bir araya getiren bir çocuk odası geliştirin. Küçük Oğlak toprak tonlarına, grilere,  yumuşak mavilere ve yumuşak yeşillere yönelmeli.

Kova Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Ailenize katılmak üzere olan tuhaf su taşıyıcısı hareket etmek ve oymak için bolca alana sahip havadar ve hafif bir alana bayılacak! Beyaz ve yumuşak mavi tonlar, Bebek Kovanın oynayabileceği, rahatlayabileceği ve özgür hissedebileceği bir rüya sahnesi yaratır. Şık ve çok Kova dokunuşu: Odanın etrafına ışığı yansıtmak için aynalar ekleyin ve beşiği mümkün olduğunca pencereye yakın bir yere yerleştirin.

Balık Burcu Bebek Odası Dekorasyonu

Balık burcu bebeğiniz, bir balığın suya girmesi gibi deniz yeşilliklerine ve derin okyanus mavilerine gidecek. Okyanus temalı bir kreş, 19 Şubat ile 20 Mart arasında doğan minik Balıklarınızı kolayca memnun edecek.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık