Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Boğa Burcunda Yeni Ayın Etkileri

BOĞA BURCUNDA YENİ AY

26 Nisan 2017 Çarşamba günü Yeni Ay 6 ° derece ile BOĞA burcunda gerçekleşecek. Boğa Yeni Ay’ı, genellikle güçlü liderler ile ilgili konuları finans karanlık ve zorlayıcı enerjileri açığa çıkarmaktadır. Yeni ay sabit yıldızlar ve gezegensel hizalamalar, Ruhumuzun karanlık tarafını tanımlamayı kendimizi daha iyi anlamayı kolaylaştıracaktır. Daha önce anlayamadığımız anlamlandıramadığımız ne olup bittiğinin farkına varamadığımız konuları detaylandırmamıza olanak tanır.

26 Nisan Boğa Yeni Ayının etkisi 4 hafta boyunca 25 Mayıs'a dek sürüyor . Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projeler başlatmak için en iyi zamanı doğru değerlendirmeye gayret etmeliyiz. Ticari konularda başarılı yatırımlar finansal girişimlerin olumlu sonuçlanması sağlam temellere dayalı kalıcı işler yapmak uygun bir 10 gün bizleri karşılamakta. Boğa Yeni ayında beraberliklerde ilişkiye resmiyet kazandırmak söz nişan nikah olumlu etkiler getirir. Boğaz ve solunum yollarımızın hassasiyet kazandığı günlerdeyiz.

Boğa Yeni Ay’ı ile Karanlık yönlerimizi düşüncelerimizi ışığın saflığına eriştirebilir, suçluluk, korku utanç ve suçlanma psikolojimizden olumlu bir dönüşüm ile kurtulabiliriz.

Diğer yönü ile ele aldığımızda Kötü üne sahip iki sabit yıldız enerjisi ile Boğa Yeni ayı İblisleri Melek gibi görmemize yanılgılar yaşamımıza neden olabilir. Yeni ay gerçekleştiği saatte çok güçlü gezegensel enerjiler hakim gökyüzünde. Sabit yıldızların etkisi Yeni Ay enerjisini daha da güçlü hale getirecek ve herkes tarafından daha yoğun hissedilmesini sağlayacak. Sabit yıldızlar doğum haritanızda olmasa bile, Herkesin içinde iblisleri var. Şimdi ya ruhlarımızda ki iblisin ateşine kapılacak ya da Meleğimizin ışığı ile aydınlanmayı seçeceğiz.

Sabit yıldız Hamal 7 ° 53 ile ve diğer sabit yıldız Schedir 8 ° 00 derecelik yerleşimde. Satürn niteliğine sahip bu sabit yıldız hem güçlü, hem koruyucu liderler ile ilişkilidir. Bu enerji ile liderler iktidarlar acımasız ve şiddetli tavırları ile ön plana çıkarabilir. Cömert sevecen diye bildiğimiz kişiler ego baskınlık ve söz sahibi olma içgüdüsü ile şeytani davranışlar ile aldanmalara trajedik ailevi olaylara neden olabilir! Ayrıca bu enerji, Emek verdiğimiz şeyler de hakkımızı arayamamıza Çok gülenin ağlayacağına çok paranın felaket getireceği inancı ile yetersizlik duygumuzun yükselmesine de neden olacaktır. Bu yüzden kendimizi baskı altında tutarsak ve karşımıza çıkan şansı değerlendiremeyiz.

Diğer planetlerin enerjisi ile Boğa Yeni Ayı , Disiplinli davranışlar, Daha iyi bir konsantrasyon ve detaylara dikkatimizin artmasına yardımcı olur. Önemli kararlar vermek ve ciddi müzakereler ve iş ilişkileri için uygun enerjileri hakim gökyüzünde. Güven duymak ve güven vermek Boğa Yeni ayının en önemli göstergesidir. Finansal duygusal konularda güven arayışımız fazlası ile yükselecektir.

Yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir yer açmak ya da herhangi bir yeni proje ye başlatmak için mükemmel bir zamandır.

Geleceğinize yönelik planların merkezinde kaygılarınız yüksekken Boğa Yeni Ayı ile tüm olasılıklar şimdi karşınızdadır. İlerleme yapmak için yeni ve yaratıcı yollar ararken eski alışkanlıklar, davranışlar ve inançlar daha fazla sorgulanır bir hal alır. Bu sayede eğriyi doğruyu ayırt edebilir yarım olanı doğruyu bularak tamamlayabiliriz.

YENİ AY: Bırakmak istediğimiz alışkanlıklarımız için en uygun zaman Yeni Ay’dır.Özellikle Yeni Ay ve Dolunay zamanlarında üniversite hastanelerinde yapılan bilimsel tetkiklerde ortaya konulan bir gerçek olarak akıl sağlığımız öfke ve saldırganlığın dengesizliğin bu etki altında ortaya çıktığına dikkat çekmektedir. Çocukluk çağımız ve Olgunluk çağımızın başlangıç dönemini yine Ay yönetir.

AY HİNT ASTROLOJİSİNDEKİ ADI (CHANDRA)

Ay, Hint astrolojisinde tek başına en önemli ve etkin elemandır. Önem sırasında Yükselen burca eşit veya ondan daha güçlüdür. Ay, zihin barışını, zenginliği ve ferahlığı, kişinin olumlu donatılmasını ve talihini yönetir. Güneş’in en önemli hayatiyet ilişkisi sayıldığı batı astrolojisinin aksine, Hint siteminin kalbinde kişinin gücü, otoritesi ve kabiliyeti farklı odaklara bağlanmıştır. Yaşamda elde edilecek olanaklar, hayat kolaylığı, refah ve servet, ve de şöhret başka horoskop kıstaslarına bağlıdır. İşte bu durum Hint astrolojisinin püf noktasıdır. Saydığımız nedenlerden dolayı, eğer Ay zayıf veya etkilenmişse başarı oldukça zorlukla elde edilir. Yeryüzünde sağlanacak mutluluk, rahat bir hayat ve kariyer kişi için meçhul kalır. Ay “SOMA” Güneş ruhu temsil ederken Ay cisimlenmiş zihinle ilişkilidir. Güneş evrene hayat verir Ay dünya üz- erindeki hayattan sorumludur. Ay haritamızda olumlu yerleşmişse sezgiler güçlü ve yol göstericidir. Astrolojide büyüyen Ay yararlı etkilere sahipken küçülen Ay zararlı etkilerle ilişkilidir.

NOT: Ay burcunuzu bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız linke tıklayın ve doğduğunuz gün ay yıl a göre Ay burcunuzu öğrenin >> AY BURCU TABLOSU

Boğa Yeni Ayının herbirimizin ruhlarına bedenlerine evrene ülkemize güzellikler getirmesi dileklerimle...

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık