Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Batı Astroloji Aralık Ayı Gökyüzü Enerjileri ve Burç Yorumları

 

1 Aralık Venüs ile Mars karşı karşıya

Venüs, geri giden Mars ile karşıt açı yapıyor. Mars'ın karşısındaki Venüs, esas olarak ebeveynler ve çocuklar arasındaki aile ilişkilerine bakar, ancak aynı zamanda kendi değerimizi de belirler. Venüs bir aşk ve para gezegenidir ve tüm zodyak burçlarının hayatında, esas olarak daha fazla dişil enerjidir ve dişi zodyak burçlarına odaklanır.

Venüs'ün Mars'la karşıtlığı sırasında aile ilişkileri uyumsuz olabilir ve anne ve çocuklar arasında tartışmalar çıkabilir. Geçmişte karmaşık olan ebeveynler ve çocuklar arasındaki tüm ilişkiler artık dışsaldır. Bekarlar daha tutkulu ve çalkantılı ilişkiler aramaya eğilimlidirler, ancak uzun vadeli bir bakış açıları yoktur. HAYAL KIRIKLIKLARINA PİŞMANLIKLARA DİKKAT!

6 Aralık Merkür Oğlak burcuna giriyor

Merkür gezegeni Oğlak burcuna geçiyor. İnsanların etraflarındaki dünyaya gerçekçi bir bakış açısıyla bakmaları gerekecek. Merkür gezegeninin Oğlak burcundaki Dünya burcundaki hareketi sırasında, düzen ve düzenlemeyi takdir ediyoruz.

Aralık 2022 Burç Oğlak burcundaki Merkür gezegeninde aynı anda birçok bilgiyi algılarız ve bunları uygun şekilde sıralayabiliriz, bu nedenle bu dönem esas olarak aile bütçesinin gelecek yıla yeniden hesaplanması için uygun olabilir.2023 Yıl boyunca muhasebe özeti veya daha büyük satın alma planları için harekete geçirecek bizleri.

10 Aralık Venüs Oğlak burcuna giriyor

Venüs Oğlak burcuna giriyor. Venüs'ün bu konumu her burç için farklı yorumlanacaktır, çünkü birçok şey Venüs'ün Oğlak burcundaki astrolojik evine bağlıdır. Bununla birlikte, bu dönemde başkalarının eylemlerini kontrol etmek için güçlü bir istek duyan tüm zodyak işaretleri için aklın varlığı ve öz kontrol anahtar kelimelerdir. Venüs'ün Oğlak burcuna getirdiği bu güçlü arzu, diğer insanların özel hayatımıza fazla ilgi duyacağı birçok çatışmaya neden olabilir. Bu yüzden dikkatli olmalıyız ve çok güçlü olmayan arkadaşlıklar konusunda da dikkatli olmalıyız. İnsanlar dillerine dikkat etmeli ve iyi tanımadıkları insanlarla özel hayatları hakkında da konuşmamalılar.

Oğlak burcundaki Venüs, kendimizin varlığından zevk aldığımız yalnız bir yaşam tarzı için daha çok kullanılmalıdır. Bazılarının uzun süredir üzerinde düşündüğü ince düşünülmüş ve pratik fikirler artık yavaş yavaş gerçeğe dönüştürülebilir.

Bununla birlikte, 12 burcun tümü için Oğlak burcundaki Venüs, düşüncelerin düzenlenmesi ve duyguların doğru yönü anlamına gelir.

20 Aralık Jüpiter Koç burcuna giriyor 

Yönerge Jüpiter ilk burç olan Koç'a girer. Güneş, Yay burcundaki hareketinde giderek zayıflar ve ertesi gün enerjilerini Oğlak burcuna aktarır. Ancak güneş Yay burcundayken Jüpiter Koç burcunda hareket eder.

Bu dönem, şimdiye kadar başkalarından sakladıkları tüm güçlü silahlarını artık açığa çıkaran bekarlar için de idealdir. Koç burcundaki Jüpiter'den gelen ilham, bu dönemde olabildiğince çok özgeçmiş göndermeyi düşünmesi gereken işsizlere de fırsatlar sunuyor. Sonuçlar mutlaka gelecektir, çünkü Koç burcundaki Jüpiter gezegeninden gelen coşku, tüm geçişlerin en büyük mutluluğunu ve ayrıca hayatınızı değiştirme cesaretini getirir.

21 Aralık Güneş Oğlak burcuna giriyor

Güneş 10. burç burcuna dönüşür dünya burcu Oğlak burcu. Geleneksel olarak 2022'nin son ayı, güneşin Yay burcundan Oğlak burcuna geçişiyle sona eriyor. Oğlak burcundaki güneşin bireysel zodyak burçlarını nasıl etkilediğinin temel önemi, 2022 için her bir Burçta açıklanacaktır.

Ancak Oğlak burcundaki güneş, çok olumlu olan pratik ve yeni enerjiler getirir. Bu geçişin anahtar kelimeleri organizasyon, tamamlama, aynı zamanda güven, eğlence ve sıkı çalışmadır. Güneşin Oğlak burcuna girişinin tüm bu özellikleri, bu geçişi kendi hayatlarında algılayacak olan burcun her burcunu etkiler. Şimdiye kadar gerçekte kim olduklarını göstermekten korkanlar, 21 Aralık'tan 2023 yılının başına kadar kendilerini ifade etmek için ideal bir fırsata sahip olacaklar.

23 Aralık Oğlak burcunda Yeni Ay

Oğlak burcundaki güneş, bu burçta Yeni Ay ile enerjiyi birleştirir. Güneş ve Ay Oğlak burcunda hareket eder ve sadece dünya burçlarının enerjilerini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda su burçları üzerinde de güçlü bir şekilde etki eder.

Oğlak burcundaki yeniay, iki gün boyunca ve dolayısıyla 23 ve 24 Aralık tarihlerinde zodyakın 12 burcunu da etkiler. Hazımsızlık, kilo alma ve ayrıca cilt sorunları konusunda çok dikkatli olması gereken kadın burçları için bir sağlık uyarısı veriyor, Burç Aralık 2022 konusunda uyarıyor. Bu nedenle kadınlar, 24 Aralık'a girmemize rağmen daha dengeli beslenmeye odaklanmalı. bu alanda daha zordur. Her durumda, vücudunuzu aşırı yeme ile yüklememek daha iyidir.

29 Aralık Merkür kare Venüs

Merkür kare Venüs ve ayrıca Merkür'ün geriye dönük harekete dönüşü. Merkür kare Venüs, önemli yaşam sorularını yanıtlamak için en iyi zamandır. Bazı burçlar, hoş olmayan duygulara neden olan sosyal durumlara neden olabilir. Örneğin, önümüzdeki birkaç günü hangi şirket arasında geçireceğinize karar vermeniz gerekecek. Bu dönem aynı zamanda aşk hayatındaki gerginliğe aktarılan bazı çatışmaları ve utanmaları da tetikleyebilir. Çatışma durumlarından kaçınmak için kararlarınızda bir uzlaşma aramak gerekir.

2022'nin sonunda geri giden Merkür, kendi kişisini ve geçmiş kararlarını sorgulayabilir. 2022'nin tamamına dönüp bakıp hayatta kendiniz için daha fazlasını yapıp yapamayacağınızı merak edeceksiniz. İnsanlar yüzeysel sosyal sohbetlere de ilgi duymazlar ve bu nedenle hayatlarına hiçbir katma değer getirmeyen insanlardan uzak durmak isterler. Bu nedenle kendinizi iyi hissettiğiniz insanlarla çevreleyin ve sizi izole olmaya teşvik eden dönemi aşmaya çalışın. Ne de olsa, sevgi dolu insanlarla birlikte olmak, depresif yalnızlıktan her zaman daha iyidir.

KOÇ Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Yılı sorunsuz bitiriyorsunuz, bu ay büyük zorluklar yok, genel ruh hali tatlı.

Aralık ayının ilk yarısı sakin geçiyor, 14 Aralık civarında değişiklikler var, bir iş teklifi alıyorsunuz veya bir başvuruya olumlu yanıt alıyorsunuz; bir projeye, yeni bir mesleki faaliyete veya bir yaratıma başlayabilirsiniz.

Aralık 2022'de mali durum buna izin verecek çünkü Koç burcunun önünde bir nakit girişi olacak. Ancak dikkatli olun çünkü yakınlarınızla sorunlar yaşanabilir ve yüklü miktarda paraya ihtiyaç duyulabilir.

Biriyle tanışma fırsatı arayan Koç burcundaki bekarlar, sonunda buna sahip olacak. Jüpiter, başarılı bir ilişki olasılığını o kadar da uzak tutmayacak.

20 Aralık civarında, tatil sezonu yaklaşıyor, atmosfer canlanıyor, aile klanı kaynaşıyor. Yıl sonunu kutlamak için çocuklarınızla küçük bir sürpriz gezi geliştirmek için en uygun dönem gibi görünüyor.

BOĞA Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Bu ay, önünüzde size ait olmayan bir yöne yönelmiyorsunuz, iki kez düşünüyorsunuz çünkü hatalarınızdan ders almışsınız.

Aralık 2022'de aile ve ev hayatı ikinci sırayı alacak çünkü Boğa sonunda ne yapmak istediğini keşfedecek ve tamamen ona odaklanacak. Aile ve ortaklar Boğa'yı çok destekleyecektir. Evde uyum ve düzen, Boğa burcunu enerjik ve harekete geçmeye istekli hale getirir.

Aralık ayında Boğa burcu ile sağlık tamamlanacak ama taze sıkılmış meyve suları ve meyve-sebze kombinasyonlarına yönelmek iyi bir fikir.

18 Aralık'tan itibaren dinamik ve oyuncusunuz, bayram dönemini en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz.

13 Aralık civarında iş gezileri mümkün, yeni projeler meyvelerini veriyor, yıl sonu meşgul.

Maddi olarak zorluklar donuyor, dilediğin gibi harcıyorsun. Gelecek yılın başına kadar yıldızlar cüzdanınızı koruyor.

İKİZLER Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022'de hem profesyonel hem de özel alanda İkizler için işler çok karışacak. Yolunuzda korkmamanız ve onlara yeni zorluklar olarak yaklaşmanız gereken beklenmedik engeller bulacaksınız.

Bu ay mesleki başarı, manevi ve maddi şeyler arasındaki dengeye bağlı olacaktır. Aynı dikkati hayatınızın bu iki alanına odaklayın, başarıya ulaşacaksınız.

Gezegenlerin pozitif etkisi bu konuda size destek olacaktır. Mars'ın konumu olumlu olacak, bu da özgüveninizi etkileyecek, dili çözecek ve kişilerarası becerilerinizi artıracaktır. Pluto'nun etkisi de faydalı olacaktır.

21 Aralık civarı, tatil yaklaşırken aile bağlarınızı sıkılaştırmanız gerekecek; atmosfer rahatlatıcı olacak, iyi bir enerji bulacaksınız. Dinamizmin geri geldi, yakın çevrene blöf yaptın.

Başarılarınıza gezegensel etkiler eşlik eder, kariyeriniz ivme kazanır, mesleki istekleriniz gerçekleşir, ileriye sıçrarsınız. Profesyonel bir proje üstlenebilir veya sonuçlandırabilirsiniz. Aşk hayatınız profesyonel hayatınızın tam tersidir; kendinizi kabul ettirmekte zorlanıyorsunuz, şüphe duyuyorsunuz; liderliği almazsın; hareket etmeden orada kalıyorsun, hayal kırıklığına uğramış görünüyorsun.

YENGEÇ Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022'de kişisel konular ön plana çıkacak. Aile, ilişkiler ve arkadaşlar sizin için bir öncelik olacaktır.

Aralık 2022'de Yengeç, kendinizi bir projeden veya bir dernekten ayırmayı zor buluyor. Bir sözleşmeyi veya işbirliğini sorguluyorsunuz. Öncelikleriniz esas olarak mesleki faaliyetlerinize yöneliktir. Aile hayatı ve çift hayatı için alan bulmakta zorlanıyorsunuz.

14 Aralık civarında bir incelme yaklaşıyor, nihayet yeni fırsatlar kapıda; Motivasyonunu bulursun. Aşkta partneriniz sizi daha az var olmakla suçluyorsa, onu tatmin etmek için her şeyi yaparsınız. Noel zamanı tam zamanıdır, uygun an; sevdiklerinizi mutlu edersiniz.

Mali durum iyi değil. Planlanan iş riskli olacak ve mutlaka karlı olmayacak. Her zamanki gibi kazanmak için ekstra çaba göstermeniz gerekecek. Ancak Aralık ayının sonunda şans yüzünüze gülecek ve risk karşılığını alacaktır.

ASLAN Aralık 2022'de Aylık Burç Yorumu

Aralık ayında esneklik ve işbirliği yapma yeteneği önemli olacak. Bir takımda çalışmak, başarıya beklediğinizden çok daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Ay mali açıdan istikrarlı olacak; cari giderlerde herhangi bir eksiklik olmayacaktır. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ekstra bir masrafı da karşılayabilirsiniz. Ancak gösterişli alışverişlerde aşırıya kaçmayın.

AŞK Hayatınız bu ay iyi gidiyor: Sevecen, özenli, sevdiklerinize değer veriyorsunuz

BAŞAK Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Aralık ayında, ailenin Başak'ın yaşamı üzerindeki etkisi çok güçlü olacak, bu nedenle sevdiklerinizle ilgilenmek çok önemli olacak. Mutlu olmak istiyorsanız sevdiklerinizin kıymetini bilmeli ve onlarla uyumlu bir ilişki kurmalısınız.

Venüs ve Uranüs'ün etkisi, özellikle bekar Başak için önemli olan yeni ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacak kişisel çekiciliğinize katkıda bulunacaktır. Bekarlar muhtemelen çevrelerindeki insanlar arasında aşkı bulacaktır.

Yıldızlar aşkınızı işaret ediyor, 9 Aralık civarında güzel bir evrim yaşanıyor; rüya görmüyorsun; gerçek bu. Aşk hayatınız enerji dolu, sevgiyle veya profesyonelce ilişki kurmayı arzuluyorsanız, fırsatlar orada. Bu iyi gezegen dinamikleri, günlük yaşamınıza tamamen beklentilerinize karşılık gelen bir dönüş yapmanızı sağlar.

Aralık ayı koruma ile eş anlamlıdır. Hakikaten sen gezegenlerin sevgilisisin; saatten önce Noel.

TERAZİ Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022'de Terazi , hem işte hem de evde uyum ve işbirliğine odaklanır. İş yerinde iyi sonuçlar elde etmenizi yalnızca işbirliği sağlayabilir ve patronlarla aranız açılmaz. Her şeyi kendi başınıza yapabileceğinizi göstermek size sadece çok iş verir, iş vermez.

Kariyer insanları hayatta ilerlemek için ihtiyaç duydukları doğru fırsatları elde edecekler. 2022 Aralık ayının üçüncü haftasından sonra evlilik hayatınız uyumlu ve huzurlu geçecek. Maliye de harika olacak.

İş adamları işlerini büyütmede bazı zorluklarla karşılaşacaklar.

Endişeleri geride bırakırsınız, birkaç günlük küçük bir kalış yılı bitirebilir, yeni bir temele başlamak için yeterlidir.

AKREP Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Aralık başı karışık, hiçbir şey ilerlemiyormuş gibi bir izleniminiz var ama tam tersi oluyor.

Gezegenleri bir sektöre yerleştirmek, aile ve duygusal sorunları kariyer ve işten daha önemli hale getirecektir. Duygusal olarak sakinleşmenize yardımcı olacak duygulara odaklanmak ve bağları güçlendirmek ve akrabalarınızla ilişkilerinizi onarmak size memnuniyet getirecektir.

14'üne doğru önemli değişiklikler devreye giriyor, yakın gelecekte sonuçları görmezseniz gecikmeyecek. İyi bir ivme yakalıyorsunuz, bu çok önemli; üstlenme gücü ile işaretlendiniz.

Bekar Akrep burcu insanı sonunda pişman olabileceği aşk ilişkilerine girmemeye dikkat etmelidir. Ailen çok önemli ve bu ay onlar için tam olarak orada olmalısın. Profesyonel hayatınız için endişelenmeyin çünkü yakında olumlu değişiklikler gerçekleşecek.

Sağlık mükemmel olacak. Bu ay, Akrep burçları için kutsanmış bir ay çünkü büyük zorluklarla bir arada değil.

YAY Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022 Yay burcu için oldukça sakin geçecek. Herhangi bir değişiklik ve ani hareketler bu ay tavsiye edilmeyecektir çünkü faydadan çok zarar getirebilirler. Aile, özel hayat, planlar ve yakınlarınızın ihtiyaçlarına odaklanmalısınız.

5 Aralık gibi bir tık var, hareket etmenin önemli olduğunu o zaman anlıyorsunuz, geri kalmışsınız, özel hayatla profesyonel hayat birbirine bağlı; ilerlemekte güçlük çekiyorsun. Astral titreşimler size tekrar tekrar inanmanız, duyarlı olmanız gerektiğini gösterir.

17 Aralık'ta şans büyük bir darbe vurur, aşklarınız ön plana çıkar ve profesyonel taraf size sorulur. Yakın zamanda bir iş teklifine yanıt verdiyseniz, görüşme için bir kişi alacaksınız.

OĞLAK Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022'de Oğlak, büyük dozda sabır ve diplomasiye ihtiyaç duyacak. Ancak o zaman bir şey başarılabilir. İster işte ister evde olsun, savaşma ve iktidarı ele geçirme girişimleri çatışmalarla sonuçlanacaktır. Ay, benlik saygınız üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip olacak.

Mali durumunuzla ilgili bazı zorluklar yaşayacaksınız, ancak ayın sonuna doğru her şey yoluna girecek. Aşk hayatınız, size saygı duyan insanlara olumlu bir örnek olacaktır.

6 Aralık'tan itibaren dönem keyifli, yükümlülükleriniz konusunda bir fren yapmaya karar verdiniz; hak edilmiş bir dinlenmedir, bedenin ve ruhun geri kalanıdır. Son zamanlarda önceliklerinizin aile hayatınızın önüne geçtiğini fark ettiniz, bunu kabullenmek kolay olmadı. Olayları farklı şekilde ele almak kesinlikle bazı uzlaşmalara yol açar, ancak değişime çok açık kalırsınız.

KOVA Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022'de Kova kendini akrabalarına adadı. Aile bağlarını güçlendirecek, eve ve içinde hakim olan atmosfere bakacaksınız. Kariyer arka planda düşecek. Gezegenler sistemi, bu yaşam alanının gelişmesine elverişli olmayacaktır. Jüpiter'in konumu özellikle dezavantajlı olacaktır.

Mesleki faaliyetlerinizin büyümesi, özel ilişkileriniz üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. değişiyorsun; Rahat bir durum hayatınıza giriyor, şüpheniz olsa bile 11 Aralık gibi deliller elde edeceksiniz.

Kariyeriniz doğru yolda ilerlemek için zaman alıyor, ancak kendinize karşı sabırlı olmanız gerekiyor.

Batıl inançla, projelerinizin gerçekleşmesini beklerken, etrafınızdakilerle engellemeye çalışarak sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Yıl sonundan önce kişisel yolculuğunuza yeniden odaklanırsınız. İyi sürprizler, hediyelerle aynı zamanda gelir; şanslı zodyakın bir parçasısın.

Sağlık bu ay pek iyi olmayabilir. Ayın büyük bir bölümünde sizi yoracak kronik bir hastalıktan muzdarip olacaksınız.

BALIK Aralık 2022 Aylık Burç Yorumu

Genel olarak, Aralık ayı yapıcıdır, eğer Balıklar dinlenmek için birkaç gün tatile çıkarsa, iki kat daha fazla amatörün tadını çıkarırsınız.

Aralık döneminde gezegenlerin güçlü hareketleri Balık burcu için bir değişimi beraberinde getirecek. Öncelikleriniz etkilenecektir. 17 Aralık'a kadar aileyi ön planda tutacaksınız. Bu tarihten sonra ücretli işe odaklanacaksınız. Jüpiter ve Venüs size profesyonel gelişim için yeni, ilginç beklentiler sunacak.

Gezegenlerin elverişsiz yerleşimine ve Merkür'ün geriye doğru hareketlerine rağmen aşkta başarı eksikliğinden şikayet etmeyeceksiniz.

Jüpiter ve Venüs size profesyonel gelişim için yeni, ilginç beklentiler sunacak. Onlardan yararlanmamak günah olur. Yıldızlar, mali durumunuzdaki iyileşmeyi tahmin etmez. Aralık, büyük harcamaları planlamak için en iyisi değil. Bir finansal plan yapın ve ona bağlı kalın, çünkü ayartmak kolay olacaktır.

İş adamları, yeni projelere girişmek için ihtiyaç duydukları mali yardımı alacaklar. Kariyer insanları da kariyerlerinde gelecek aya kadar ilerleyemeyecekler.

Aralık 2022 İçin Son Astrolojik Tavsiye

Bu nedenle Aralık 2022, çok sayıda geri giden gezegen açısından zengin değil. Yeni Ay sırasında astrolojik olarak Mars'ın enerjisi ve Dolunay sırasında da geri giden Merkür'ün enerjisi bizi etkiler. Aralık, astrolojik haritanın olumsuz yönleri açısından çok zengin ama aynı zamanda olumlu ve olumsuz yönler arasında bazı çatışmaları da beraberinde getiriyor.

Bu, yeni bir iş veya yaşamda önemli bir değişiklik için iyi bir zaman değil. Burç Aralık 2022'ye göre, geri giden Mars, astrolojik açıdan neşe ve hayattan zevk alma dolu bir dönem değil, aynı zamanda külfetli veya olumsuz bir yön de değil.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık