Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Her burcun kendine has bazı özellikleri elbette var. Bu özellikler kimi zaman o insanları itici kimi zamanda çekici bulmamızı sağlayabiliyor. Başak burcu kadınlarının bazı özellikleri var ki, onlara aşık olmanız için tek başına yeterli olabilirler. İşte başak burcu kadınına aşık olmak için 5 sebep!

1. Olgundurlar

Başar burcu kadınları asla çocuk ruhlu değildir. Çok olgun düşünür ve olgun davranırlar. Bu yüzden onların yanında kendinizi güvende hissetmenizi sağlarlar. Hatta başak burcu kadınları çocuksu kadınları komik bulur. Onların rol yaptığını düşünür çünkü başak burcuna göre çocuk ruh, çocuklukta kalmıştır.

2. Kıskançtırlar

Kıskançlığa bakış açınız nedir, bilmiyoruz ama başak burcu kadınları çok kıskanç olur. Sizi kendi gözünden bile sakınır ve bu durum aslında pek çok erkeğin hoşuna gidiyor. Çok kıymetli ve özel hissetmelerini sağladığı için bir anlamda başak burcu kadınlarının kıskançlıkları ile erkekleri kendilerine bağlayabildiklerini dahi söyleyebiliriz.

3. Bakımlıdırlar

Bu burcun kadınlarını asla paspal göremezsiniz. Son derece bakımlıdırlar ve dış görünüşlerine de aşırı önem verirler. Bu yüzden her daim yanınızda gayet bakımlı bir kadın ile gezmenin keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz. Başak kadınları evde dahi saçları taranmış ve hafif makyajlıdır. Aynı durum evleri için de geçerlidir. Eğer girdiğiniz bir evde dağınıklık varsa, o evde bir başak kadınının yaşamadığından emin olabilirsiniz. Evleri de kendi üstleri ve başları gibi her daim temiz, tertipli ve düzenlidir.

4. Kıskanılmayı Severler

Kıskanç oldukları kadar kıskanılmayı da severler. Pek çok kadın gibi kıskanıldıklarınsa sorun çıkarmaz aksine anlayışlı davranır ve ödün verebilirler. Özellikle kıskanç erkekler için bu durumun epey yüz güldürdüğünü söyleyebiliriz. Bu burcun kadınlarına karışabilir, kıyafetlerine sınırlama getirebilirsiniz.

5. Kolay Güvenmezler

Çok sakin ve anlayışlı bir izlenim çiziyor olsalar da bu burcun kadınları kolay kolay insanlara güvenmez. Ancak bunu asla size belli etmeyecektir. Bu konuda son derece başarılı olduklarını belirtmek lazım. Size güvenmediklerini fark etmeniz olanaksızdır. Sadece her daim temkinli olmaktan hoşlandıklarını belirtebiliriz. Şayet başak burcu kadını terk ederseniz uzun süre arkanızdan ağlamayacağından emin olabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık