Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Burcu Ev Dekorasyonu

Aslan burçları iddialı görünmeyi seven burçlar arasındadır. Bu sebeple, aslan burçlarının dekorasyon stili olarak tercih ettikleri stiller de genellikle iddialı görünüme sahip olan dekorasyon stilleridir. Renkli dokunuşlar ile yaşam alanlarını canlandırmayı seven aslan burçları bir bütün içerisinde duran mekanlar oluşturabilme konusunda uzmandır.

Aslan burçlarının çalışma masalarında abartılı aksesuarlar, renkli kalemler ve ilginç kırtasiye ürünleri mutlaka bulunur. Masaya oturduğunuz zaman kendinizi özel bir kırtasiyede sanmanız mümkündür. Ancak bu masada yer alan her bir eşyanın mutlaka işlevsel bir özelliği mevcuttur.

Aslan burcunun evine girdiğiniz zaman evin her bir farklı köşesinde farklı bir renk görebilirsiniz. Ancak aslan burçlarının evlerinde en fazla denk gelebileceğiniz renkler arasında altın sarısı yer alır. Mavi rengi ise altın sarısından sonra aslan burçlarının en fazla sevdiği renkler arasındadır. Aslan burçları ev dekorasyonunda mavi rengini sık sık kullanmayı tercih eder.

Yatak Odası Dekorasyonu

Aslan burçlarının evlerinde bol bol ayna bulunur. Evinin herhangi bir yerindeyken kendine bakmayı seven aslan burçları kendilerini beğenirler. Evin her yerinde pek çok farklı boyutta ve tasarımda şık aynalar görebilmeniz mümkündür.

Yatak odası konusunda ekstra hassas davranan aslan burçları, yatak odası dekorasyonlarında biraz daha sade tasarımı tercih ederler. Yatak odalarında iddialı görünümü sevmeyen aslan burçlarının yatak odalarında genellikle sade mobilyalar ve aksesuarlar yer alır. Aslan burçlarının yatak odalarındaki renkler ise genellikle soluk ve koyu renklerden oluşur.

Mutfak ve Salon Dekorasyonu

Mutfak konusunda da hassas olan aslan burçlarının mutfaklarında pratiklik son derece önemlidir. Sevdiklerine lezzetli yemekler hazırlamayı seven aslan burçları, yemek hazırlarken tüm eşyaların elinin altında olmasını sever. Mutfakların işlevsel özelliklere sahip olmayan eşyalara ve aksesuarlara yer vermeyen aslan burçları için en önemli şey işlevselliktir.

Aslan burçlarının salonlarında ise son derece gösterişli mobilyalar ve aksesuarlar görebilirsiniz. Salon dekorasyonunda cesur davranan aslan burçlarının salonlarda kullandığı aksesuar ve mobilyalarda abartı tasarımlar görebilirsiniz. Misafir ağırlamayı seven aslan burçları salon dekorasyonlarındaki bu abartı duruş ile kişiliklerini de dışarıya yansıtabilme fırsatı bulurlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık