Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Boğa Burcu Erkeğine Aşık Olmak için 5 Sebep

Boğa burcu erkekleri kalabalık ortamlarda dahi kendilerini belli etmeyi başarır. Çünkü her şeyden önce yakışıklı erkeklerdir ve bu özelikleri de bakımlı olma gibi bir özellik ile buluştuğunda ortaya karşı konulamaz bir çekicilik çıkar. İşte boğa burcu erkeğine aşık olmak için 5 sebep!

1. Karizmatiktirler

Çeşitli ortamlarda dikkat çekme konusunda boğa burcu erkeklerinden daha iyisini bulamazsınız. Yakışıklı olmaları ile birlikte son derece karizmatik olmaları da ön plana çıkar. Mimiklerini de çok iyi kullandıklarından kendinizi bir anda boğa burcu erkeğini seyrederken bulabilirsiniz.

2. Bir Stilleri Olur!

Bu erkeklerin belirgin bir diğer özelliği de mutlaka bir tarzlarının olmasıdır. Çok marjinal stillerden hoşlanmazlar ama tarzları her zaman dikkat çekicidir. Giydiklerini kendilerine yakıştırmayı bir şekilde başarırlar. Bu sayede karizmatik yönlerinin de epey güçlendiğini belirtebiliriz. Asla sıradan bir kıyafet görünümü ile onları göremezsiniz.

3. Öz Güvenleri Yüksektir!

Eğer girdiğiniz bir ortamda özgüveni ile kendine hayran bırakan bir erkek görüyorsanız, onun boğa burcu olma ihtimali çok yüksektir. Çünkü bu burcun erkekleri kendilerine olan güvenleri ile dikkat çekerler. Bu güvenleri biraz da cool bir görünüm sergilemelerini beraberinde getirir. Bir kafede tek başına saatlerce sıkılmadan oturabilir ve bir o kadar da karizmatik duruşlarını saatlerce koruyabilirler.

4. Lider Ruhludurlar

Boğa burcu erkeklerine aşık olmanıza neden olacak bir diğer özellik de lider ruhlu olmalarıdır. Kalabalık kitleleri peşlerinden sürükleyebilecek bir auraya sahiptirler. Bu yüzden insanları kısa sürede etkileri altına alabilirler. Boğa burcu erkekleri ile bir işe giriştiğinizde kendinizi çok doğru bir hamlede bulunuyormuş gibi hissedersiniz. Çünkü bu yönleri ile yanlarındaki kişilere de güven verirler.

5. İyi Bir Dinleyicidirler!

Boğa burcu erkekleri ile saatlerce dertleşebilirsiniz. Hem çok sakindirler hem de çok iyi bir dinleyicidirler. Sizi uzun süre dinleyebilir ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayabilirler. Ancak sinirlendikleri zamanlarda da asla yanlarında kalmayın. O sakin insanın içerisinden dev bir canavar çıkabilir, uyarmadı demeyin! Boğa burcu erkekleri genelde çok sakindir ama siniri ve öfkeyi çok yüksek düzeyde yaşarlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık