Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Balık Yeni Ay Çalışması

2 Mart'taki Balık Yeni Ayı , affetmeyi, sevgiyi, daha fazla şefkati bulmak ve temizlenmesi gereken her şeyle yüzleşmek için bizi gölgelerimizle ve içimizde yaşayan karanlıkla yüzleşmeye davet ediyor. 

Aynı zamanda yaratma ve tezahür etme güçlerinden faydalanmamız karanlıktadır, o yüzden bunun bize de teklif edildiğini bilin.

Balık, vücudun önemli bir çıkış noktası olan ayakları yönetir. Bu çalışmada  ayaklarınızla ve orada yaşayan birçok enerji merkeziyle çalışmaya yönlendirileceksiniz. Bu uygulama sayesinde, yalnızca geçmişi ve artık gölgede kalması gerekmeyen tüm enerjileri özgürleştirmek ile kalmayacak, aynı zamanda yeni şeylerin büyümesi için alan yaratacaksınız.

Bu çalışmayı 27 Şubat-9 Mart 2022 arasında her hangi bir gün  yapabilirsiniz. 

İhtiyacınız olacaklar:

1 adet mor mum

Mumunuzun üzerine bir kalem yardımıyla Jüpiter sembolünü çizin. Mumunuza bir kaç damla menekşe yağı damlatın niyetlerinizi yapacağınız evinizin kuzey doğu yönünde güvenli bir yere yerleştirin.

Hindistan cevizi yağı  birkaç damla nane veya lavanta esansiyel yağı ve biraz kaya tuzu veya şeker ile karıştırın, ovma benzeri bir kıvam oluşturmaya yetecek hale getirin. Sıcak suyla ayaklarınızı şifalandırmak için bunu hazırlayın.

Durulama için ılık su

Kurutma havlusu

Talimatlar:

1.) Bu çalışmaya  başlamak için elinizi kalbinizin üzerine koyun ve nefesinizle birlikte hareketsiz kalmak için bir dakikanızı ayırın. 

Kendimi bu  çalışmaya hazırlıyorum ve bu şifalı enerjiye şükrediyorum. (nefes alıp verin) 3 kez. 

Sakinim ve bedenimde, zihnimde ve ruhumda merkezdeyim. (nefes alıp verin) 3 kez. 

Geçmişi serbest bırakmaya hazırım. (nefes alıp verin) 3 kez. 

Varlığımın gerçek bütünlüğüne adım atabilmek için kendimi affetmeye ve her türlü utancı salıvermeye hazırım. (nefes alıp verin) 3 kez. 

Ben barışım, ben sakinim, ben aşkım. (nefes alıp verin) 3 kez. 

Ardından mumunuzu yakın.  Ya BERRU esmasını 1121 kez mumunuzun üzerine okuyun. 

Kıtmir Duası

“Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, 

7 kez okuyun bolluğa berekete niyet edin. 

Aşağıdakileri tekrar edin. 

“Geçmişin utanç, suçluluk ve acılarını temizleme zamanım geldi. Bu anlar beni daha akıllı ve daha güçlü yapmama yardımcı olsa da, onları bırakmanın  şifalandırmanın zamanı geldi. Hepsini şifalandırıyor, Evrene gönderiyor, bunların hefisini sıfır durumuna geri getiriyorum. Beni sıkıştıran ya da geri tutan her şeyden kendimi serbest bırakıyorum. Kendime koyduğum tüm prangalardan veya zincirlerden kendimi serbest bırakıyorum. Kendimi özgür bırakıyorum, salıveriyorum ve temizliyorum. Kendi varlığımın bütünlüğüne adım atmak için kendime izin veriyorum. Işığımın doluluğuna adım atmak için kendime izin veriyorum. Geçmişi bırakmak benim için sorun değil. kendimi affediyorum. kendimi affediyorum. Kendimi seviyorum. Kendimi seviyorum. Hayatın sunduğu tüm güzelliği hak ediyorum.”

2.) Ayak ovma losyonunuzu alın ve ayaklarınıza masaj yaparak 10 dakika devam edin. 

Bunu yaparken tüm bedensel ağrılarınızdan şifalanacağınıza niyet edin. Ardından ayaklarınızı durulayın. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık