Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 Mart 2022 Güneş Neptün Kavuşuyor

12 MART NEPTÜN GÜNEŞ ile BULUŞUYOR!

12 Mart 2022'de illüzyonların, rüyaların ve yüksek bilincin gezegeni Güneş ve Neptün, 22 derece Balık burcunda buluşacak.

Güneş her yıl Neptün ile aynı hizaya gelir ve hizalandığında, gezegen enerjilerinden daha kolay yararlanmamızı sağlar.

Neptün enerjisi sulu, yumuşak ve yaratıcıdır. Rasyonel zihnimizden çıkmamıza ve rüyalar yerine geçmemize yardımcı olur.
Neptün, beş duyumuzla görebildiğimizin dışında düşünmemiz için bize rehberlik eder ve bize hayatın somut olandan çok daha fazlası olduğunu hatırlatır.

Neptün aynı zamanda daha yüksek bilinç ve koşulsuz sevgi alemleri ile ilişkili gezegendir.

Bize bir bedenden daha fazlası olduğumuzu, bu yaşamın ötesine geçen bir yolculukta bir ruh olduğumuzu hatırlatan güzel bir enerji taşır.

Neptün, zamanın bir yanılsama olduğunu görmemize yardımcı olur ve hayat, başlangıcı veya sonu olmayan anların katlanması ve açılmasıdır.

Bu rüya gibi enerji, sezgisel çalışma, yaratıcı çalışma ve daha derin bilinç durumlarını keşfetmek için güzeldir, ancak mantıklı, pratik kararlar almak için en iyisi değildir.

Neptün bizi bu rüya gibi, güzel perdeyle örterken, aynı zamanda muhakememizi bulandırabilir ve net olarak görmemizi zorlaştırabilir.

Neptün'ün enerjisi somut kararlar vermeyi desteklemez. Yargılamak istemez, şuna ya da buna bağlanamaz, çünkü her şey bir yanılsamadır ve hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Bu düşünce çizgisinin yeri olsa da, fiziksel dünyada gezinirken bu durumdan yaşamak bazen zor olabilir.

Somut olanı dikkate alabilmemiz gerekiyor ve Neptün'ün enerjisi güçlü olduğunda zorlaşan şey budur.

Bu gün somut kararlar vermeye devam edin. Yargılamaktan da uzak durun, çünkü Neptün'ün varlığıyla tüm bilgiler gerçekleri ile ortaya çıkmaz.
Neptün'ün enerjisi bazen karanlıkta yürümek gibidir. Yavaş yürümelisiniz, dikkatli hareket etmelisiniz, yoksa yolunuzu kaybedebilirsiniz.

Neptün'ün enerjisi aynı zamanda gerçeklikten kaçma ve bu dünyasal boyuttan kopma arzusunu da tetikleyebilir. Bu, meditasyon yapmak veya aşırı derecede film izlemek gibi şeyleri içerir, Bu enerjiler altında zararlı bağımlılıklar artabilir.  Buna dikkat edin ve mücadele ediyorsanız destek almanız gerektiğini unutmayın ve cesur davranın.

Genel olarak, bu haftanın enerjisini sezginizi geliştirmek, yaratıcı projeler üzerinde çalışmak ve olduğunuz sevgiden yararlanmak için kullanın.

Meditasyon yaparak ve ruh bedeninizle bağlantı kurarak zaman geçirin. Ruhunuza konuşması ve neye ihtiyacı olduğunu sorması için bir şans verin. Onu temizlemek ve beslemek için zaman ayırın.

Bu enerji 12 Mart 2022'de zirveye ulaşırken, bu tarihten yaklaşık 4-5 gün önce ve 4-5 gün sonra hissedilecektir.

İşte bu Neptün enerjisi altında NİYETLER BELİRLEYİN
 "Tüm yaşamsal alanlarımda Kendimi temizliyorum, böylece hafif, huzurlu ve rahat hissedebilirim."  Bana ait  ait olmayan tüm negatif enerjiyi tüm yaşamsal alanlarımdan çıkartıyorum. ŞİFALANDIM.

Gözlerinizi kapatın ve gözleriniz kapalıyken alnızın tam ortasına bakın öylece kalın ve  koruyucu altın-beyaz bir ışık oluşturduğunu hayal edin. Aklınızdaki beyaz ışığı görün ve gözlerinizi açmadan önce üç derin nefes alın. ŞİFA sizinle olsun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık