Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2 Mart 2022 Balık Burcunda Yeni Ay

Yeni Ay zamanında gökyüzü kararır, henüz Ay'ın küçük bir hilali bile görülemez. Karanlık her zaman hepimizin içinde yaşayan yaratıcı dişil enerji  ile eş anlamlı olmuştur. Yaratıcı enerjinin en yüksek olduğu yer karanlıktır. Karanlıkta, gerçek benliğimiz ile bütünleşir güvende hissederiz ve en derin duygularımızın çoğu zaman özgür kalır.

2 Mart Balık Yeni Ayında karanlığa yakın hissediyor olabiliriz. Kendimizi gölgelerde yolculuk ederken ya da kalbimizin, zihnimizin ve ruhumuzun gizli köşelerinde barınan her şeyle yüz yüze gelirken bulabiliriz.

Karanlıktan korkmak kolaydır çünkü çoğu zaman yüzleşmek istemediğimiz şeyleri karıştırabilir. Ancak bu yüzleşme, daha zengin ve daha dolu bir yaşam sürmek için genellikle gereklidir. Bu yüzleşme genellikle kendimizi daha derin bir seviyede keşfetmek ve engellerimizi ve engellerimizi aşmak için gereklidir.

Kendimize karanlıkta oturmamıza izin verdiğimizde bulunabilecek güçlü bir enerji hakim şimdi. Sadece tohumu düşünün. Karanlık toprağa daldırıldığından, gerçekten yeni ve görkemli bir şeye dönüşmek ve gelişmek için konumlandırılmıştır. Aynı şey bizim için de söylenebilir.

Karanlık aynı zamanda yaratılış ve tezahürün büyülü enerjilerinin temelidir. Enerjinin bir şeye dönüşebileceği karanlıktadır. Karanlıkta yeni bir hayat başlar işte bu noktada fark etmek uyanmak sahiplenmek değerlendirmek çok önemlidir.

Mart Yeni Ayının enerjileri altında, içimizdeki karanlıkla birlikte oturmak için nazikçe yönlendirildiğimizi hissedebiliriz. Bu, daha derin bir şeyle yüzleşmemizi gerektirebilir veya yaratılışın enerjisiyle bağlantı kurmamıza izin verebilir.

Balık, zodyakın son burcudur ve geçmişle ilgili bir düşünme ve uzaklaşma havası yaratır. Balık burcunda seyahat ettiğimiz yolculuğa dönüp bakabiliyor ve karşılaştığımız bazı dersleri ve hediyeleri yeni bir şekilde anlayabiliyoruz.

Bu Mart 2022 Balık Yeni Ayının altında, geçmişimizi ve neler öğrenebileceğimizi veya nelerden devam etmemiz gerektiğini düşünmek için zaman ayırmaya güçlü bir vurgu var.

Bu Yeni Ay'ın altında affetmek, geçmiş benliklerimize şefkat göstermek ve geçmişimizin sadece geleceğe almak istediğimiz kısımlarını almak için güçlü bir odak var.

6 ya da 12 ay önceki yaşadıklarınıza bir göz atın. Geçmişteki benliğinizle ne paylaşmak isterdiniz? Geçmişteki benliğinizin hangi bilgeliği bilmesini istersiniz? Bunları şu anda düşünüyor olsanız bile, geçmiş benliğinizin bu bilgiyi en çok duymaya ihtiyaç duydukları zamanda sezgisel olarak gerçekleştiğini hayal edin.


Şu anda Balık burcunda ilerlemekte olan Jüpiter, bu Yeni Ay'da çok aktif. Jüpiter her şeye karşı bir iyimserlik enerjisi getirebilir, bu nedenle kendimizi derinlemesine düşünürken veya derinliklere seyahat etmeye ihtiyaç duysak da, güzel olana odaklanmayı veya sonunda her şeyden çiçek açan güzelliği görmeyi daha kolay bulabiliriz.

Jüpiter dokunduğu her şeyi genişletmeyi sever ve Balık çok hassas bir enerji olabilir, bu nedenle Jüpiter'in buradaki varlığı da şeylere karşı duyarlılığımızı artırabilir. Bunun farkında olmak, bu duyarlılığın bir kısmını yaratıcı projelere, meditasyona veya sezgisel çalışmaya kanalize etmemize yardımcı olabilir. Psişik duyularımızın da artması muhtemeldir, bu nedenle her türlü önseziye, kalbiizin sesine rüyalarınıza  güvendiğinizden emin olun.

Bu Balık Yeni Ay zamanında oldukça aktif olan bir başka enerji de Venüs, Mars ve Plüton'un kavuşmasıdır. Venüs ve Plüton enerjisiyle ve Venüs ve Mars enerjisiyle çalışıyoruz, ancak bu gezegensel enerjilerin üçünün bir araya gelmesine ilk kez tanık olduk.

Bu enerjinin birleşimi, dikkatimizi ilişkilerimize ve gücümüzü öne sürmediğimiz ya da çok fazla güç iddia edip kontrol ediyor olabileceğimiz yerlere çekebilir. Bu enerji, parayla olan ilişkimizde de kendini gösterebilir.

Balık enerjisi, akışa devam etmemiz ve teslim olma sanatını öğrenmemiz için bize rehberlik eder. Bize öğrettiği armağanlardan biri, her şeyin iyi olacağına ve olması gereken her şeyin sonunda gerçekleşeceğine güvenerek kontrolü serbest bırakmaktır.


Venüs, Mars ve Plüton'un bu dinamiğiyle çalışmak için, özellikle kontrolünüz dışındaki durumlar yüzeye çıkarsa, akışa uymayı deneyin. Yüzeye çıkabilecek herhangi bir ilişki dinamiğine denge getirmek için Venüs'ün enerjisini kullanın. Seçimlerinizden ve yapmak istediğiniz eylemlerden emin olmak için Mars'ın enerjisini kullanın ve Plüton'un enerjisini kendi gücünüzde kalmak ve özgün benliğinize sadık kalmak için kullanın.

Balık Yeni Ayı, güçlü bir enerji dinamiğine sahiptir ve birçok katmanını hissedebiliriz, bu yüzden kendinize karşı nazik olun ve adımlarınızı kalbinize göre atın. Sadece her şeyin geçici olduğunu unutmayın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık