Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor

Ay Düğümleri, Güneş ve Ay arasındaki matematiksel bir noktadır. Düğümler, bize bir Kuzey Düğüm ve bir Güney Düğüm veren bir eksen boyunca durur.

Kuzey Düğüm kaderimizi ve ne için çalıştığımızı, Güney Düğüm ise geçmişimizi ve üzerine inşa ettiğimiz temeli temsil eder.

Kendi doğum haritamızdaki Düğümler kişisel anlam taşıyabilirken, Düğümlerin konumu aynı zamanda kolektif karmamızı ve küresel düzeyde üzerinde çalıştığımız dersleri de gösterebilir.

19 Ocak 2022'de Ay Düğümleri, yaklaşık 18 ay kalacakları Boğa ve Akrep burçlarına geçiyor. Kuzey Ay Düğümü Boğa'da, Güney Ay Düğümü Akrep'te olacak. Düğümlerin burç değiştirmesi, ortaya çıkacak yeni bir kolektif karmik dersi gösterir.

Ay Düğümleri ve Tutulmalar da bağlantılıdır, bu da önümüzdeki 18 ay boyunca her Güneş ve Ay Tutulmasında birlikte çalıştığımız toplu karmik derslerin daha fazlasının ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Boğa'daki Kuzey Düğüm
Boğa burcundaki Kuzey Düğüm, yaşamlarımızda geliştirmeye çalıştığımız enerjiyi gösterir. Boğa, sabit ve topraklanmış Boğa tarafından temsil edilen bir toprak işaretidir. Boğa, padokunda gezinmekten ve toprağı beslemekten mutludur. Boğa kararlı, kendinden emin ve kanıtlayacak hiçbir şeyi olmayan güçlü etkileri temsil eder. Özü sözü birdir. 

Kuzey Düğüm Boğa burcuna geçtiğinde, bu sabit ve temellenmiş nitelikleri kendi yaşamlarımızda benimsemeye teşvik ediliriz. Boğa özenle var olan enerjiyi ortaya koyar ve kendini bulduğu her yerde elinden gelenin en iyisini yapar. Boğa değişmeye değil, geldiği yerden en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor. Aslında değişim Boğa için kolay olan bir şey değildir, tahmin edilebilirliği ve bir sonraki adımda ne olacağını bilmeyi sever.

Bu enerji altında, kendi yaşamlarımıza daha fazla yapı ve istikrar getirmeye teşvik ediliyoruz. Yaklaşımımızda metodik olmaya ve önümüzde olanı en iyi şekilde yapmaya teşvik ediliyoruz.

Kolektif düzeyde, Kuzey Düğüm Boğa'ya ilerliyor, son birkaç yılda ortaya çıkan durumlarla barışma zamanının geldiğini gösteriyor. İşlerin eski haline dönüşü yok, en azından şimdilik, ve bulunduğumuz yerden en iyi şekilde yararlanmak için çaba göstermeliyiz.

Daha topraklanmış ve istikrarlı hissedebilmemiz için ortaya çıkan değişikliklerle çalışma zamanı. Bu değişikliklerle çalışarak ve bunlardan en iyi şekilde yararlanarak gelişmenin yeni yollarını da bulabiliriz.

Boğa daha çok bollukla ilgilidir, bu yüzden hayatımızda ve dünyada neler olup bittiğine rağmen etrafımızdaki bollukla bağlantı kurmak bir güç hareketi olacak.

İşler farklı görünse veya eskisi gibi olmasa bile, etrafınızdaki fırsatların bolluğundan nasıl yararlanabilirsiniz?

Boğa, Venüs tarafından yönetilir, özellikle de Venüs'ün kendimize değer verme duygularımızla ilgili nitelikleri. Bu enerji altında, değer duygularımızla ve değerimizle olan ilişkimizin yaptığımız bazı seçimleri ve eylemleri nasıl belirlediğiyle bağlantı kurmamız için yönlendirileceğiz.

Öz değer duyguları sadece öz saygımızla ilgili değil, aynı zamanda zamanımızı neye vermeyi seçtiğimiz, neye tahammül etmeyi seçtiğimiz, hangi sınırları belirlemeyi seçtiğimiz ve güvenlik duygularımızla da ilgilidir. Öz değerimizle bağlantı kurmak derinlere iner ve genellikle neden belirli kararlar verdiğimizin kökeninde olabilir.

Boğa'daki Kuzey Düğüm ile, bu enerjiyi eylemleriniz hakkında daha bilinçli olmak için kullanın. Eski alışkanlıklara geri dönmek yerine bilinçli bir niyetle nasıl yaşayabilirsiniz?

Boğa'nın enerjisi aynı zamanda Dünya gezegenini de yönetir, bu nedenle çevre, sürdürülebilirlik ve gezegenin koşulları ile ilgili konular da bu geçiş sırasında yakından görülebilir.

Bu Düğüm yerleşimi altında gezegene nasıl davrandığımız ve geleceği için yaptığımız seçimlerde bazı olumlu değişiklikler göreceğimize dair umut var.

Finansal sektörler de Boğa tarafından yönetiliyor, bu nedenle kamusal alanda bununla ilgili temaları fark edebiliriz. Boğa'daki Kuzey Düğümü ile para veya paranın değeri konusundaki tutumlarımızın değişebileceği konusunda iyi bir şans etkisi yaratabilir. 

Kişisel düzeyde, aşağıdaki Tutulmalarda etkinleştirilen bu Düğüm yerleşimi etrafındaki temaları fark edebilirsiniz.

19 Kasım 2021 - Boğa burcunda Ay tutulması
30 Nisan 2022- Boğa burcunda Güneş tutulması
8 Kasım 2022- Boğa burcunda Ay tutulması
28 Ekim 2023- Boğa burcunda Ay tutulması
Bu noktalarda, öz-değer ve güvenlik duygularınız ve bollukla olan ilişkiniz üzerinde çalışmak için nasıl yönlendirildiğinizi düşünün. Önünüzdekilerle çalışmak ve yaşamınızda daha fazla istikrar ve yapı oluşturmak için nasıl yönlendirildiğinizi düşünün.

Akrep'teki Güney Ay Düğümü
Geçmişi ve nelerden uzaklaştığımızı temsil ettiği için Güney Düğümün enerjilerini reddetmek kolaydır, ancak Güney Düğümün enerjileriyle çalışmak için söylenecek çok şey var.

Güney Düğüm sadece geçmişle ilgili değildir, kaderimizi tam olarak kabul etmek ve bütünleştirmek için nelerde ustalaştığımızı ve hatırlamamız gerekenleri temsil eder. Kuzey Düğüm, gittiğimiz yer iken, Güney Düğüm, kaderimizin bir sonraki adımını gerçekleştirmek için unutamayacaklarımızı ve onurlandırmamız gerekenleri temsil eder.

Akrep'teki Güney Ay Düğümü, bizi değiştirdiğimiz yolları ve hayatımızda ortaya çıkan değişiklikleri onurlandırmaya davet ediyor. Bizden bu değişiklikleri almamızı ve şimdi onları bizim için nasıl çalıştırabileceğimizi düşünmemizi istiyor.

Değişen ve dönüşen her şeye barış getirmeliyiz ve bunun hayatın gelgitinin bir parçası olduğunu kabul etmeliyiz. Ortaya çıkan değişikliklere barış getirerek, ilerlemek için ihtiyaç duyduğumuz yapıyı ve istikrarı bulmamıza yardımcı olabilir.

Akrep enerjilerindeki Güney Ay Düğümü altında, güçte bir değişimin gerçekleştiğini de görebiliriz. Akrep'in yönetici gezegeni, güç gezegeni olan Pluto'dur ve Plüton, son birkaç yıldır özellikle hükümet ve büyük işletmelerle ilgili alanlarda çok aktif olmuştur.

Bu alanlarda sorunların ortaya çıkmaya devam ettiğini görebiliriz ve hatta onların üzerimizde sahip oldukları güç düzeyine ve hayatımızı yaşamayı seçme şeklimize ilişkin değişiklikleri fark edebiliriz.

Kişisel düzeyde, aşağıdaki Tutulmalarda etkinleştirilen bu Düğüm yerleşimi etrafındaki temaları fark edebiliriz –

15 Mayıs 2022- Akrep Burcunda Ay Tutulması
25 Ekim 2022- Akrep Burcunda Güneş Tutulması
5 Mayıs 2023- Akrep Burcunda Ay Tutulması
Bu noktalarda, meydana gelen değişiklikleri kabullenmek ve içinden geçtiğiniz değişikliklerden güç ve kuvvet bulmak için nasıl yönlendirildiğinizi düşünün. Geçmişteki değişiklikler size ne öğretti ve bugün bulunduğunuz yerde bunların sizin için çalışmasını nasıl sağlayabilirsiniz?

Kuzey Düğümü Boğa'da Uranüs ile Aynı hizada
Kuzey Ay Düğümü'nün Boğa burcuna geçişiyle ilgili ilginç şeylerden biri, Uranüs gezegeninin de Boğa'da olmasıdır. Temmuz 2022'de Kuzey Düğüm ve Uranüs aynı hizaya gelecek ve bazı dengesiz enerjiler ve aynı zamanda bazı büyük uyanış anları getirecek.

Bunun tam olarak nasıl tezahür ettiğini görmek ilginç olacak, ancak değişiklik yapmak ve işlerin aynı kalmasına izin vermek söz konusu olduğunda bir itme-çekme görebiliriz. Bu enerji kombinasyonu aynı zamanda düzensiz hava modellerini tetikleyebilir ve kozmik gökyüzünde genel bir dağınık enerji hissi yaratabilir.

Bu nadir transit hakkında daha fazlası için www.astrodeha.com u takip etmeye  devam edin!

Boğa'da Kuzey Düğümü ve Akrep Tahminlerinde Güney Düğümü
Kendi değerlerimizin ve bizim için gerçekten değerli olanın daha derin bir keşfi
Kendi öz değerimizin daha derin bir keşfi
Kendi yaşamlarımız üzerinde güç ve özerklik duyguları yaratma ihtiyacı
Gezegen için daha sürdürülebilir çözümler
Sürdürülebilirliğin sağlanmadığı çevre felaketleri
Finans sektöründeki değişiklikler
Dijital para birimlerinin genel kabulü/değerli olduğunu düşündüğümüz şeylerde yapılan değişiklikler
Ulusal güvenlikle ilgili daha derin bir güvenlik/sorun duygusu yaratmak
Büyük işletmeler/şirketler/hükümet söz konusu olduğunda güç düzeyindeki değişiklikler
Bize rahatlık/zenginlik hissi veren şeylerdeki değişiklikler

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık