Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ay Düğümleri 17 Temmuzda Burç Değiştiriyor

Ay Düğümleri 17 Temmuzda Koç/Terazi Eksenine Giriyor

17 Temmuz 2023'ten 11 Ocak 2025'e kadar ay düğümleri Koç - Terazi ekseninde olacak ve Boğa ve Akrep'ten geçiş yapacak. Otonom Koç burcundaki Kuzey Düğümü ve ilişki odaklı Terazi'deki Güney Düğümü ile ilişki dinamikleri, ittifaklar ve ortaklıklar artık küresel olarak evrimsel temadır. Kolektif olarak, özerklik arzumuzla karşılıklı bağımlılığın gerekliliği arasında nasıl denge kuracağımızı öğreniyoruz; bu bir buçuk yıl, kişisel güç ve ilişkiler etrafında bir uyanış getirebilir.

Düğümler, 18.5 yılda bir devrimi tamamlayarak burçlar arasında geri gider. Düğüm ekseni ejderhanın başı ve kuyruğudur; Kuzey düğümü bizi bilinmeyene yönlendirirken, salıvermemiz gereken şey Güney'dir. Geçiş düğümlerinin yerleşimi nereye gittiğimizi gösterir, Nelere doyamadık ve nelerden vazgeçmemiz gerekiyor. Koç Kuzey Düğümü, Koç burcundaki doymak bilmez, büyüten ve yoğunlaştıran gezegenlerdir. Buna karşılık Terazi, kendimizi bitkin veya bitkin hissedebileceğimiz yerdir. Özerklik, özgüven, cesarete karşı karşılıklı bağımlılık, başkalarını açıkça memnun etme ve dış doğrulama arasındaki hassas dengeyi öğreniyoruz. Koç, yüzleşmeye, değerli bir savaşa, kahramanlığa ve cesarete ilham verir. Kendini canlı, değerli ve korkusuz hissederken asil savaşları seçen o süper kahraman ol. Birlik için ilkelerinden taviz vermeyen Koç, bize nasıl cesur ve yiğit bir savaşçı olunacağını gösteriyor. İlişkilerimiz büyük ölçüde değişsin, yalnızca bize meydan okuyan ve ilham veren ilişkilerle. Cesur aşka şerefe, bu düğümsel değişimin nasıl ortaya çıktığını görmekten heyecan duyuyoruz.

Koç Kuzey Düğümü, Koç burcundaki doymak bilmez, büyüten ve yoğunlaştıran gezegenlerdir. Buna karşılık Terazi, kendimizi bitkin veya bitkin hissedebileceğimiz yerdir. Özerklik, özgüven, cesarete karşı karşılıklı bağımlılık, başkalarını açıkça memnun etme ve dış doğrulama arasındaki hassas dengeyi öğreniyoruz. Koç, yüzleşmeye, değerli bir savaşa, kahramanlığa ve cesarete ilham verir. Kendini canlı, değerli ve korkusuz hissederken asil savaşları seçen o süper kahraman ol. Birlik için ilkelerinden taviz vermeyen Koç, bize nasıl cesur ve yiğit bir savaşçı olunacağını gösteriyor. İlişkilerimiz büyük ölçüde değişsin, yalnızca bize meydan okuyan ve ilham veren ilişkilerle. Cesur aşka şerefe, bu düğümsel değişimin nasıl ortaya çıktığını görmekten heyecan duyuyoruz. Koç Kuzey Düğümü, Koç burcundaki doymak bilmez, büyüten ve yoğunlaştıran gezegenlerdir. Buna karşılık Terazi, kendimizi bitkin veya bitkin hissedebileceğimiz yerdir. Özerklik, özgüven, cesarete karşı karşılıklı bağımlılık, başkalarını açıkça memnun etme ve dış doğrulama arasındaki hassas dengeyi öğreniyoruz. Koç, yüzleşmeye, değerli bir savaşa, kahramanlığa ve cesarete ilham verir. Kendini canlı, değerli ve korkusuz hissederken asil savaşları seçen o süper kahraman ol. Birlik için ilkelerinden taviz vermeyen Koç, bize nasıl cesur ve yiğit bir savaşçı olunacağını gösteriyor. İlişkilerimiz büyük ölçüde değişsin, yalnızca bize meydan okuyan ve ilham veren ilişkilerle. Cesur aşka şerefe, bu düğümsel değişimin nasıl ortaya çıktığını görmekten heyecan duyuyoruz.

Terazi, tükenmiş veya bitkin hissedebileceğimiz yerdir. Özerklik, özgüven, cesarete karşı karşılıklı bağımlılık, başkalarını açıkça memnun etme ve dış doğrulama arasındaki hassas dengeyi öğreniyoruz. Koç, yüzleşmeye, değerli bir savaşa, kahramanlığa ve cesarete ilham verir. Kendini canlı, değerli ve korkusuz hissederken asil savaşları seçen o süper kahraman ol. Birlik için ilkelerinden taviz vermeyen Koç, bize nasıl cesur ve yiğit bir savaşçı olunacağını gösteriyor. İlişkilerimiz büyük ölçüde değişsin, yalnızca bize meydan okuyan ve ilham veren ilişkilerle. Cesur aşka şerefe, bu düğümsel değişimin nasıl ortaya çıktığını görmekten heyecan duyuyoruz. Terazi, tükenmiş veya bitkin hissedebileceğimiz yerdir. Özerklik, özgüven, cesarete karşı karşılıklı bağımlılık, başkalarını açıkça memnun etme ve dış doğrulama arasındaki hassas dengeyi öğreniyoruz.

Koç, yüzleşmeye, değerli bir savaşa, kahramanlığa ve cesarete ilham verir. Kendini canlı, değerli ve korkusuz hissederken asil savaşları seçen o süper kahraman ol. Birlik için ilkelerinden taviz vermeyen Koç, bize nasıl cesur ve yiğit bir savaşçı olunacağını gösteriyor. İlişkilerimiz büyük ölçüde değişsin, yalnızca bize meydan okuyan ve ilham veren ilişkilerle. Cesur aşka şerefe, bu düğümsel değişimin nasıl ortaya çıktığını görmekten heyecan duyuyoruz. kahramanlık ve cesaret. Kendini canlı, değerli ve korkusuz hissederken asil savaşları seçen o süper kahraman ol. Birlik için ilkelerinden taviz vermeyen Koç, bize nasıl cesur ve yiğit bir savaşçı olunacağını gösteriyor. İlişkilerimiz büyük ölçüde değişsin, yalnızca bize meydan okuyan ve ilham veren ilişkilerle. Cesur aşka şerefe, bu düğümsel değişimin nasıl ortaya çıktığını görmekten heyecan duyuyoruz. kahramanlık ve cesaret. Kendini canlı, değerli ve korkusuz hissederken asil savaşları seçen o süper kahraman ol. Birlik için ilkelerinden taviz vermeyen Koç, bize nasıl cesur ve yiğit bir savaşçı olunacağını gösteriyor. İlişkilerimiz büyük ölçüde değişsin, yalnızca bize meydan okuyan ve ilham veren ilişkilerle. Cesur aşkı kutlayalım, bu düğümsel değişimin nasıl ortaya çıktığını görmekten heyecan duyuyoruz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık