Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

3 Temmuz 2023 Süper Dolunay ve Burçlara Etkileri

Süper Ay Nedir?

Temmuz ayının yaklaşan dolunayı bir süper ay olarak kabul edilir. Ay, Dünya etrafındaki en yakın yörüngesindeyken, ortalamadan daha büyük görünür, bu nedenle "süper" takma adıdır. Süper aylar yılda yaklaşık üç ila beş kez gerçekleşir, bu da onları neredeyse tutulmalar kadar nadir yapar.

Koç Burçları

3 Temmuz Koç burcunda, Oğlak burcundaki dolunay ortaya çıkarken, kariyeriniz ve profesyonel çabalarınız ön planda olacak. Özellikle mesleğiniz söz konusu olduğunda, zodyakın  çalışkanlarısınız ve dolunay 10. evinizi aydınlatırken, bu alandaki sıkı çalışmalarınızın bir kısmının sonunda meyvesini vermeye başladığını göreceksiniz. Bu, yorulmadan üzerinde çalıştığınız bir projeyi sergileme zamanı olabilir veya işinizle ilgili gelecekteki hedefleriniz hakkında önemli bir açıklama olabilir. Her iki durumda da, kolları sıvamak ve meşgul olmak için can atacaksınız.

Boğa Burçları

3 Temmuz'da dolunay güncel felsefe ve inançlarınıza ışık tutacak. Çalışmalarınızdan veya eğitim arayışlarınızdan bazılarına boyun eğme dürtüsü hissediyorsanız, şimdi bunu yapmak için şanslı bir zaman. En çok felsefeleriniz tarafından dengelenmiş ve topraklanmış hissettiğinizde gelişirsiniz, bu nedenle Yengeç mevsimi mantığınızı bulandırıyorsa, şimdi bu alanda biraz netlik kazanmayı bekleyebilirsiniz Boğa.

İkizler Burçları

3 Temmuz'da dolunay sekizinci evinizde gerçekleşirken, ortak kaynaklarınız, özel işleriniz ve mali durumunuz artan bir yapı ve incelikle karşılanacak . Sevgili İkizler, mali işlerinizde bol miktarda uzun vadeli güvenlik arıyorsunuz ve sonuç olarak bu dolunay, bu alanda disiplini artırmanız gerekebileceğini kabul ettiğiniz bir an. Zaten borcunuzu ödemek için çok çalışıyorsanız, bu ayı şimdiye kadar başardığınız her şeyin bir sembolü olarak kabul edin.

Yengeç Burçları

3 Temmuz'da, romantik birlikteliklerinizde yapı ve istikrar arzunuz ana önceliğiniz olacak. Sürekli değişen duygularınıza uyum sağlamak ve uyum sağlamak sizin için kolay olsa da, kendinizi rahat hissetmeniz için başkalarıyla olan bağlantılarınızın güçlü bir güvenlik duygusuna sahip olması gerekir. Bu dolunay, şu anda içinde bulunduğunuz bazı ortaklıkların ne kadar güvenilir olduğunu düşünmek için bir fırsattır ve belirli biriyle, Yengeç ile nasıl ilerleyeceğiniz konusunda  işte buldum anını işaretleyebilir. Daha fazla kafa karışıklığı yok.

Aslan Burçları

3 Temmuz'da dolunay altıncı evinizde gerçekleşirken, alışkanlıklarınız ve rutinleriniz odak noktanız olacak . Bir alışkanlık yaratığı olarak, günlük yaşamınızda bir tür yapıya bağlı kaldığınızda kendinizi en başarılı hissetme eğilimindesiniz ve bu enerji, bu alanda iyileştirme dürtüsünü getiriyor. Üretken çabalarınızda bazı ayarlamalar yapmanın zamanı gelebilir veya uzun bir haftadan sonra vücudunuzu dinlendirmek ve yeniden şarj etmek için bir an olabilir. Başlamak için can atıyor olsan da, bugün temponu düşürmeye çalış . Gerçek iş başlamadan önce kendinizi tüketmek istemezsiniz.

Başak Burçları

3 Temmuz'da dolunay gökyüzünü aydınlatırken, önceliğiniz zevk ve tatmin olacak. Genellikle üretken ve verimli olmaya hevesli olsanız da, bu ay sizin için daha çok zevk ve eğlenceye odaklanma zamanı. Bu ay aynı dünya burcunda olduğu için, bu çabalarda kendinizi faydalı kılma dürtüsünü hâlâ hissedeceksiniz, ancak bugün neşe ve tatmini merkeze almak hala önemlidir Başak. İster bir randevuya gidiyor ister bir yemek kursuna gidiyor olun, şimdi iyi hissettiren şeylere daha fazla eğilme dürtüsünü hissedeceksiniz.

Terazi Burçları

Bu ay, Temmuz dolunayı sırasında ev ve aile hayatınızdaki önemli sorumluluklar vurgulanacak. Bir aile üyesi için bir iyilik yapmanız veya garajınızı temizlemeniz, sizi çalıştıran herhangi bir şey için çağrılabilirsiniz. Haneniz için hazırladığınız uzun vadeli planlar şimdi vurgulanıyor ve hatırlatma, şu anda üzerinde çalıştığınız hedefe yeniden odaklanmanıza izin verecek.

Akrep Burçları

3 Temmuz'da, üçüncü evinizde dolunay meydana geldiğinden, önemli ayrıntıları ve bilgileri pekiştirmek en büyük önceliğiniz olacak . Daha fazla bilgi ve içgörü arzunuz devam ediyor ve bugün bir a-ha anı yaşayacağınız zamandır. Bir atölye veya kursun sonuna geliyorsanız, bu dolunay çalışmalarınızı tamamladığınızın bir göstergesi olabilir. Bu aynı zamanda henüz bilmediğiniz ve hala öğrenmeniz gereken şeyleri kucaklama zamanı olabilir. Yine de iyimser kalmaya çalışın. Bu işlerin zaman aldığını herkesten çok sen biliyorsun.

Yay Burçları

3 Temmuz'daki dolunay sırasında mali durumunuzu düzenlemek en büyük önceliğiniz olacak. Bolca özgürlük ve sürekli değişim arayan biri olsanız da, paranız ve kaynaklarınız her şeyi istikrarlı tutmak istediğiniz yerdir. Bu, gerekli bir satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz veya bütçenizi yeniden ayarladığınız bir gün olabilir, ancak bu enerjiyi nasıl kullanmayı seçerseniz seçin, sadece emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarmaya izin verdiğinizden emin olun Yay.

Oğlak Burçları

3 Temmuz'da dolunay, kendini ifade ettiğiniz ilk evinizde gerçekleşecek ve yapı, incelik ve üretkenlik arzunuzu nasıl ifade ettiğinize ışık tutacak. Yengeç mevsiminin duygusal yoğunluğuyla dikkatinizin dağıldığını hissediyorsanız, bu dolunay sizi takdir edebileceğiniz ve anlayabileceğiniz bir şekilde merkeze geri getiriyor. Bu ay başkalarıyla olan bağlantılarınız aracılığıyla kendiniz hakkında çok şey öğreniyorsunuz, ancak bugün tamamen kendinizle olan ilişkiniz hakkında.

Kova Burçları

3 Temmuz'daki dolunay 12. evinizde gerçekleşiyor ve sizi geri çekilmeye, düşünmeye ve geri çekilmeye davet ediyor. Şimdi, dahil olduğunuz ve size karşı çalışan tüm kötü alışkanlıklar veya eğilimler üzerindeki perdeyi geri çekmenin zamanı geldi, böylece bunların üstesinden gelmek için çalışabilirsiniz. Bugünün enerjisi üretken olduğu için şanslı olsa da, aynı zamanda pillerinizi yeniden doldurmanız için bir gün Kova. Bu zamanı bazı kişisel planlarınız ve hedefleriniz üzerinde düşünmek için kullanın, ancak hemen harekete geçmeniz gerektiğini düşünmeyin.

Balık Burçları

3 Temmuz'daki dolunay, arkadaşlıklarınızı ve topluluğunuzu net bir şekilde odak noktasına getiriyor. Bu, yeni potansiyel arkadaşlarla bağlantı kurma veya geride bıraktığınız bazı insanları geride bırakma zamanı olabilir. Sosyal hayatınızı çok ciddiye alıyorsunuz ve bu bağlantıların harcadığınız zamana, çabaya ve enerjiye değdiğini hissetmeniz önemli. Bugün, topluluğunuzdan uzun vadede gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu ve bu ihtiyaçların şu anda karşılanıp karşılanmadığını düşünmek için bir fırsat.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık