Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz Ayı Gezegen Geçişleri Bizlere Neler Söylüyor?

Mars Başakta: 10 Temmuz - 27 Ağustos

Mars, 27 Ağustos'a kadar titiz Başak'ta. Mars Başak'ta analitiktir  organize, iyi araştırılmış, bir planlamacı ve bir enerjidir. Stratejik ve zekidir; o, bir editörün ilk taslağa bakarken kullanabileceği kırmızı kalemdir. Başak bir planı ve programı sever, bu yüzden seyahat programları konusunda kesinlikle titizdirler. Mükemmeliyetçi ya da işkolik bir çizgi olabilir. Bu işaret, belirli bir beceriyi mükemmelleştirmeye veya ustalaşmaya daha fazla ilgi duyma eğilimindedir. Mars eylem odaklıdır; Başak'ta ilerlemeden önce gerçeklere, ayrıntılara ve bilgilere ihtiyacı vardır. Bu döngü sırasında kendimiz için standartlarımız yüksektir ve doğru, kesin ve verimli olmak için çok çalışıyoruz. Başak'taki Mars'a karşı daha az reaktifiz; ancak, gergin veya aşırı düşünmeye eğilimli olabiliriz. Mars hassas ve verimlidir ve ayrıntılara takılıp kalmaya neden olabilir. 

24 Derece Yengeçte Yeniay: 17 Temmuz

24 derecede Yengeç burcundaki Yeni Ay 17 Temmuz'da geliyor. Yengeç evi, anıları ve ruh halini temsil eder ve her yönüyle duygusaldır çocukluk ve aile geçmişini hatırlamaya başlayabilirsiniz. Bu süre zarfında, üç dış bitki ay ile etkileşime girer. Yıkıcı Uranüs ay'ı 60'lık bir açıyla kıracak; bizi geçmişi bırakıp özgünlüğümüze doğru ilerlemeye teşvik eden bir enerjidir, oysa rüya gibi Neptün de onu üçgene alarak duygulu, sezgisel bir titreşim sunarak bizi sanatta, filmde veya ruhani uygulamalarda kendimizi kaybetmeye teşvik eder. Merkezi yön, gizli akımları veya gün ışığına çıkan sırları ortaya çıkaran güçlü Plüton'a karşıtlıktır. İlişkilerdeki güç dinamikleri belirgin olacaktır; sorumlu veya kontrol kimde? İhtiyacın olan şey için razı mı oluyorsun yoksa pazarlık mı ediyorsun? Sabit yıldız Pollux, ayırma birleşiminde maceracı, başıboş doğa yararlı olarak kabul edilir; ancak, tutulduğu zaman aceleci, kurnaz, cesur ve cüretkar olabilir. Bu Yeni Ay, düğüm ekseni değişen burçlar ve geri giden Venüs ile sonraki değişiklikler ve geçişler için bir açılıştır iki haftalık önemli bir dönemin ve yılın geri kalanının başlangıcıdır. Nazik ama sağlam bir Yengeç tavrıyla gücünüzü talep etmeye başlayın.

Mars, Satürn'e Karşı Gidiyor: 20 Temmuz

6 derecede Başak burcundaki Mars, 6 derecede Balık burcundaki Satürn'e karşı çıkıyor. Hayal kırıklığı ve engellenen arzuları da beraberinde getiren, ayın en zorlu yönüdür. Başak'taki Mars, işleri hassasiyetle, ayrıntılarla ve çabayla başarırken, Balık burcundaki Satürn belirsiz, kararlı ve öğle yemeğine çıkmış gibi. Mars, geçici bir bekleme modelinde olduğu ve Satürn'ün resmi onayını beklerken ilerleyemediği için hayal kırıklığı yaratıyor. Kontrolünüzde olmayan şeyleri kontrol edebileceğinizi bilerek, zaman çizelgesi konusunda gerçekçi olurken planınızı netleştirmek zorunludur - sabırlı olun, ısrarcı olun ve nefes almayı unutmayın - bu da geçecek. Bu anı biraz şüpheyle karşılayın ve kozmos size doğru yola giden yolculuğu sağlamak için burada, sizi asla yoldan saptırmamak için.

Güneş Aslan'da: 22 Temmuz

Umarız hazırsınızdır çünkü eğlenceli ve heyecanlı Leo Sezonu 22 Temmuz'da başlıyor! Güneş Aslan burcunda, bizi tutkularımızın peşinden koşarken neşeyi ve yaratıcılığı kucaklamaya davet ediyor. Aslan, Güneş tarafından yönetilir ve yaratıcı enerjinin özüdür. Aslan tarafından sembolize edilen canavarların kralı güçlü, kendine güvenen ve muhteşemdir. Leo'nun sezonu, bizi cömertlik, sadakat, liderlik ve cesaret gibi görkemli niteliklerinden ve armağanlarından yararlanmaya davet ediyor. Aslan mevsimi, kalbimizi, neşemizi ve hayata coşkumuzu açmamız için bize ilham veriyor. Kraliyet dişi aslan sıcaklık, güven ve saygı yayarken dikkat ister. Geniş görüşlü, coşkulu ve yüce gönüllüdür. Bu, oynama, parlak renkler giyme, görülme, dans etme ve ışıltınızı dışa vurma zamanı. Aslan enerjisine artık kolayca erişilebilir; iç Aslanınızın dışa doğru parlamasına izin verin! Sen olan her şeyi kucakla.

28 Derece Aslan Burcunda Venüs Retro: 22 Temmuz - 3 Eylül

Venüs, 22 Temmuz - 3 Eylül tarihlerinde Aslan'ın 28 derecesinde gerilemeye başlar. Geri hareketi başladığında, gün batımından sonra görülebilen bir akşam yıldızıdır; ay ilerledikçe yavaş yavaş gözden kaybolacak ve bir sabah yıldızı olacak. Venüs retrosu bir nefes verme, durma noktası, bitiş veya duraklama olarak başlar. Bizi son birkaç aydaki adımlarımızın izini sürmeye ve eylemlerimiz ve etkileşimlerimiz üzerinde düşünmeye davet ediyor. Kendine saygı duyduğu bir yerden yorum yapıyor.

Aslan burcundaki Venüs, sevgiliden zevke kadar tüm girişimlerinde kaliteyi, en iyinin en iyisini ister. Arkadaşlıklarınızı, eğlence ve keyifle ilgili alışkanlıklarınızı geride bırakabilirsiniz. Neyi zevkli buluyorsun? Mutluluğu nasıl yaşıyorsunuz? Önümüzdeki altı hafta boyunca tüm ilişkiler, aile, arkadaşlar, romantik partnerler ve iş arkadaşları gözden geçiriliyor. Yavaşlayın, çünkü bu ilişkileri daha gerçekçi bir şekilde yeniden şekillendirmek için zamanınız var. Sonraki dört hafta boyunca geri giden Venüs'ün yöneticisi Aslan burcunda yöneticiliğinde olan Güneş; Güneş Aslan burcundayken ilişkilerimizi ve deneyimlerimizi zenginleştirme duygusu var. Hak ettiğinizi ve istediğinizi isteyin. Aslan burcundaki Venüs'ün görülmesi ve sevilmesi gerekiyor. Venüs her sekiz yılda bir Aslan burcunda geri hareket ediyor, bu nedenle sizi 2015 Yazına dönmeye davet ediyoruz. çünkü o zamandan kalma yankılar ve üzerinde düşünülecek benzer ritimler olabilir. Genellikle, Venüs gerileme döngüleri sırasında, geçmiş ortaklıklar, sevgililer, eski sevgililer ve eski arkadaşlar gibi geçmişten gelen hayaletler yeniden yüzeye çıkar. Bu döngüler, yeniden ayarlamamızı ve gelecekte daha iyi seçimler yapmamızı sağlar. Ancak bu dersler karmaşıklaşabilir; Aslan burcundaki Venüs, saygı gördüğü sürece aşk için her şeyi yapar. Her Venüs retrosu döngüsü, kalplerimizi açmamıza ve sevgiyi daha özgün ve kapsamlı bir şekilde ifade etmenin yollarını bulmamıza izin verir. Gerçek aşka ve onun getirebileceği derslere şerefe! Her Venüs retrosu döngüsü, kalplerimizi açmamıza ve sevgiyi daha özgün ve kapsamlı bir şekilde ifade etmenin yollarını bulmamıza izin verir. Gerçek aşka ve onun getirebileceği derslere şerefe! Her Venüs retrosu döngüsü, kalplerimizi açmamıza ve sevgiyi daha özgün ve kapsamlı bir şekilde ifade etmenin yollarını bulmamıza izin verir. Gerçek aşka ve onun getirebileceği dersleri kabule geçelim.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık