Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Kapısı Portalı Ve Sirius 8.8.2021

Sirius'un enerjisi tamamen yeni frekanslara, enerjik potansiyellere ve hızlandırılmış bir oranda daha yüksek bir bilince uyanmakla ilgilidir.

Sirius yükseldiğinde, Dünya gezegenini güç, potansiyel ve yeni bir bilinç akışıyla yıkar, üçüncü göz çakramızı aktive etmemize ve varlığımızın sınırsız enerjisine erişmemize izin verir.

Bu süre boyunca hepimize Evrene bağlı olduğumuz ve düşüncelerimiz ve algılarımız aracılığıyla kendi realitemizi yaratmak için doğuştan gelen bir bilgeliğe ve güce sahip olduğumuz hatırlatılacak.

Ayrıca Evrene daha derin bir bağlılık duygusu hissedebiliriz ve bu kozmik dünyadaki tek zeki varlıklar biz değiliz.

Birçok kişi  Aslan kapısı aktivasyonunun farklı boyutlar ve frekanslar arasındaki çizgileri bulanıklaştırabileceğine inandığından, diğer boyutları geçme ve astral seyahat yeteneği de bu zamanda güçlü olacaktır.

Dünya dışı faaliyetin görünümü de normalden daha yüksek olabilir ve ruh enerjilerine duyarlı olanlar garip deneyimler ve hatta daha yabancı varlıklarla karşılaşabilirler.

Kendini Yıldız Tohumları olarak tanımlayanlar da bu enerjiyi güçlü bir şekilde hissedecekler ve amaçları hakkında bilgi veya indirmeler almaları muhtemeldir.

Yıldız tohumları, farklı bir gezegenden geldiklerini ya da gerçekten ait olmadıklarını hissedenlerdir. Çoğu, belirli bir görev için dünya dışı yaşam tarafından Dünya'ya gönderilmekle ilgili aynı tekrarlanan rüyayı gördüklerini bildiriyor.

Esasen, Yıldız tohumları, gezegene bilinci yükseltmede yardımcı olmak için burada olan evrimleşmiş varlıklardır. Bununla rezonansa girenlerin, yolculuklarının veya amaçlarının bir kısmını Aslan kapısı portalının açılmasıyla gerçekleştirmeleri muhtemeldir.

Güneş sistemimizdeki diğer gezegenlerden gelen enerjik hava nedeniyle, bu yılki Aslan kapısı teması: İlişkiler , Toprak Ana ve Sınırları Aşmak .

ilişkiler

Hepimizin karşılaştığı üç anahtar ilişkiyi gerçekten harekete geçirecek - benlikle ilişki, diğeriyle ilişki ve Evren ile ilişki.

Uyanış belirtileri ve semptomları normalden daha yüksek olabilir ve birçoğu hayattaki amaçlarını veya anlamlarını sorguluyor olabilir. Bu alanlarda arabuluculuk yapmak, Sirius'tan gelen güçlü sezgisel enerji nedeniyle şu anda oldukça faydalı olacaktır.

Başkalarıyla ilişki söz konusu olduğunda,  Aslan kapısı gerçekten niyetlerimizde kararlı olmamızı ve egonun ötesine bakmamızı isteyecektir. Koşulsuz sevgi ve anlayışın o yerini bulmak ve devam etme ve bırakma cesaretine sahip olmak ya da işin daha derinlerine adım atmak için bu enerji tarafından meydan okunacağız.

Evrenle olan ilişkiye gelince, hepimiz bunu hissedeceğiz ve belki de düşüncelerimizin ve niyetlerimizin gerçekte ne kadar güçlü olduğuna dair bir fikir edinebiliriz. Bu, olayları ve fırsatları en yüksek iyilik için tezahür ettirmek için mükemmel bir zamandır.

Toprak Ana
Teknoloji, elektrik, yerçekimi ve Evrenin diğer 'yasaları' hakkındaki yeni fikirler ve keşifler genellikle bu zaman zarfında dağıtılır veya ilerletilir ve ayrıca alternatif enerji kaynaklarına da vurgu yapılabilir.

Giderek daha fazla insan küresel ısınma ve diğer yenilenebilir enerji türleri hakkında konuştukça gezegenin durumunu çevreleyen bilinç artıyor.

Kömür ve petrol gibi gezegene zarar veren geleneksel yakıt yöntemlerinin kullanımı bu dönemde popülerliğini kaybedecek ve giderek daha fazla insan daha iyi çözümler talep edecek.

Hepimiz enerjiyiz ve etrafımızda sonsuz bir enerji kaynağı var. Ne kadar çok insan bunun farkına varırsa, işlerin değişmesi o kadar olasıdır.

Sınırları Aşmak
Belki de bu daha iyi ifade edilebilir - toplumun kısıtlamalarını çözmek.

Toplumsal kurallar ve sınırlar bu zamanda kesinlikle sorgulanacak ve neden belirli şeyleri ve hükümet yapılarını yaptığımızı çevreleyen yeni bir bilinç dalgası olacak.

Çoğu zaman, hayatımızda at gözlüğü takarak ilerleyebiliriz, sadece rol yapıyoruz çünkü başka herkes yapıyor.

Bunların hepsi yavaş yavaş değişiyor ve insanlar artık toplumsal sınırlara uymak veya haberlerde ya da yozlaşmış hükümetlerden duydukları her şeye inanmak zorunda olmadıklarının farkına varıyorlar.

Gerçekten neler olup bittiğine dair giderek daha fazla şeffaflık ortaya çıkacak ve insanlar, herkesin izinden gitmek yerine kendi kurallarını ve sınırlarını belirlemeye başlayacak.

Şu anda Evrende güçlü bir zamandır, onu içeri girmek ve her şeyi gerçekten anlamak için mükemmel bir zaman yapar - Siz sınırsız bir varlıksınız, genişlemek ve gelişmek için burada Dünya'da bulunan sonsuz bir ruhsunuz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık