Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Kapısı Portalı Açılıyor

8 Ağustos'ta ASLAN KAPISI Portal'ın huzurunda yeni bir ay döngüsüne başlıyoruz . Bu, hepimizin kendi içsel aslan enerjimizle bağlantı kurmasını sağlayacak çok yüksek titreşimli bir enerji sağlar.

ASLAN KAPISI Portalı, yılın bu zamanına denk gelen yıldız Sirius'un yükselişi nedeniyle etkinleşecek. Sirius Spiritüel Güneşimiz olarak kabul edilir ve gece gökyüzünde kaybolduktan sonra şimdi geri dönmeye hazırlanıyor.

Birçok eski uygarlık, Sirius'un yükselişini takip etti, bunun güçlü bir yeniden doğuş, bolluk, ruhsal ilerleme ve daha yüksek bir bilinç durumuna geçiş zamanı olduğuna inanıyordu.

Sirius'un gece gökyüzüne tam olarak yükselmesi nihayetinde dünyanın neresinde olduğunuz enlemine bağlı olsa da, 8 Ağustos 88 numerolojisi nedeniyle portalın açılışını onurlandırmak için bir güç tarihi haline geldi.

Sayı kodu, 88, sonsuzluğu, ruhsal zekayı ve DNA aktivasyonunu temsil eder. Bu gün Sirius'un yüksek frekanslı enerjilerini doğrudan varlığımıza entegre edebileceğimize inanılıyor.
Bu Sirius enerjisini, daha fazla farkındalığın, kaderimizin, ruh sözleşmemizin yeni katmanlarının ve keşfetmek ve birlikte çalışmak için bu Dünyaya geldiğimiz ışık kodlarının kilidini açmaya yardımcı olan bir anahtar olarak düşünebilirsiniz.

ASLAN KAPISI Portalı her yıl gerçekleşse de 2021, Aslan Yeni Ayı ile aynı zamana denk geldiği için ekstra özeldir. Yeni Ay ASLAN KAPISI portalın enerjisini yükseltebilir, etkilerini ve tezahür etme yeteneğimizi turbo şarj  edecek diyebiliriz.

Yeni Aylar her zaman niyet belirleme için çok güçlü zamanlardır,  Yeni Ay  yaratıcı Aslan burcunda ve ASLAN KAPISI Portalı'nın yanına düştüğünde bu Enerji çok daha da fazla etkili olacak. 

Hayatınızda neyi yaratmak istediğinizi düşünün, bu yaratımın doğrudan kalbinizden gelmesine izin verin ve sonra onu dünyaya yayın ki realitenizde tezahür etsin. Bu enerji aynı zamanda, Yüksek Benliğinizle bağlantı kurma zamanıdır.

Birçok yönden, niyet belirlemenin ötesine geçmek ve Yüksek Benliğinizle bağlantı kurmaya ve birleşmeye odaklanmak çok daha güçlü olabilir.

Yüksek Benliğinizle bilinçli olarak bağlantı kurmak, yeni bir özgürlük ve güzelliklere erişmenizi sağlar. Bir şeyleri istemek veya kavramak ya da Evrene dilek listenizi söylemek yerine, yolunuza çıkan her şeye açık ve kabul eden bi yaklaşımda olmak ve her şeyin en yüksek iyiliğiniz için geliştiğine dair tam bir güven halinde olmaya odaklanın. 

Yüksek Benliğiniz içinizdeki ve çevrenizdeki İlahi olan, sizin ve ruhunuzun yolculuğu için her zaman en iyisini bilir. Bu enerji Evrenle ve ruhunuzun yolculuğuyla uyum içinde çalışmanızı sağlar. Bu yerden çalışarak, tezahür ettirdiğiniz şeyin her zaman tam olarak ihtiyacınız olan şeyle otomatik olarak hizalandığını bulma eğilimindesiniz.

Aslan Yeni Ay ı yüksek bir yaratıcı enerji zamanı ve daha yüksek frekanslı enerjilere bağlanmak için etkili olurken Uranüs gezegeni de çok aktiftir.

Uranüs, uyanış ve değişim gezegenidir. Bir şeyleri sarsabilir ve onları yeni bir şekilde görmek zorunda kalmamız için bizleri uyandırabilir. 

Uranüs bu Yeni Ay'da çok aktif olduğu için, bir zamanlar bildiklerimizi değiştiren bazı bilgiler alabilir veya kendimizi bir zamanlar çok emin olduğumuz  konu ve düşünceler ile ilgili yanılgılarımızı fark edip kabullenebiliriz. 

Uranüs sürpriz unsuru getirmeyi sever, bu nedenle neyin ortaya çıkacağını tahmin etmek her zaman mümkün değildir. Akılda tutulması gereken tek şey, Uranüs'ün bizi uyandırmak için etkili olacağıdır. 

Uranüs etkisi ile, Olayları yeni bir ışık altında görebilmemiz, olayları yeni bir bakış açısından algılayabilmemiz ve büyümeyi deneyimleyebilmemiz realitemizi sarsmak yoluyla olur. Belirsizlik hayatın bir parçasıdır ve her ne kadar rahatsız edici olsa da, nasıl ayrılacağımızı, şimdiki anda kalmayı ve tüm potansiyelimize açık olmayı öğrenmede güçlü bir öğretmen olabilir. Hiçbir şey kesin olmadığında, her şey mümkündür.

Uranüs, uyanış gezegeni olarak üçüncü göz açıklıkları ve bilincimizin yükselmesiyle de bağlantılıdır.

Uranüs'ün getirdiği bu hediye, ASLAN KAPISI Portalı ve bu zamanda hareket eden diğer yüksek frekanslı enerjiler sayesinde bu Yeni Ay altında daha belirgin olabilir.

Hayatınızda bazı şeyler belirsiz veya kararsız hissediyorsanız, bu enerjiyi olayları nasıl görmeyi seçtiğinizi değiştirmek için kullanın. Herhangi bir belirsizliği açık bir olasılık alanı olarak nerede görebilirsiniz?

Uranüs'ün uyanış gücünü meditasyon yapmak, sezginizle bağlantı kurmak ve sezginizi dinlemek üzerinde çalışmak için de kullanabilirsiniz.

Bu enerji aynı zamanda boyutlar arasındaki perdeyi kaldıracak!

8 Ağustos Yeni Ay, pek çok nedenden dolayı kesinlikle özeldir. İçimizdeki aslan enerjisini harekete geçirdiği için, içsel güvenimizi bulmanın, sınırlarımızı zorlamanın ve varlığımızın sınırsız potansiyelini hissetmenin de tam zamanıdır.
 Aslan Yeni Ayı, kendimizden kaçmak ya da rahat olana geri çekilmekle ilgili değil. Gerçek, otantik gücümüzde cesurca durmakla ilgilidir. Bu, kim olduğumuza sahip olmakla, nereden geldiğimizle gurur duymakla ve önümüzde uzanan yolculuğumuzda kendinden emin olmakla ilgilidir.
Aslan enerjisi kalp merkezli ve kalp odaklıdır. Bu yüzden egodan uzak durun ve 
Kalbinizin rehberiniz olmasına izin verin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık