Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Yeni Ayı Ve Tesla 3 69 Uygulaması

ASLAN YENİ AYI ve TESLA 3 69 UYGULAMASI

ASLAN YENİ AYI ile yılın geri kalanında başarabileceğimiz pek çok şeyi netleştirecek yaratıcı enerjinin ışınlarını gönderiyor bizlere. 

Hala hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için fırsatlar var, şu anda bulunduğumuz yerden en iyi şekilde yararlanmak için harekete geçme zamanı. 

Hayat her zaman kontrolümüzde değildir, ancak biz birlikte yaratıcılarız ve bu gücü kullanmanın bir parçası da niyetlerimizi tezahür ettirme yeteneğimizden yararlanmaktır.

Aslan Yeni Ayı ile hayatınıza çekmek istediklerinize yönelik niyetler belirlemeniz için rehberlik edilecektir.

Zihninizi arındırın düşünceler gerçeğe dönüşür bir niyetin veya dileğin sembolik ve sanatsal bir temsilidir ve çekmek istediğiniz şeyin titreşimini taşır.

Aslan  Yeni Ay enerjisi altında da önemli olacak olan enerji seviyenizi korumanıza ve dengelemenize yardımcı olacaktır.

Aslan Yeni Ayı için SİTRİN Kristalini kullanın. 
Talimatlar:
1.) Kristalinizi çevreniz auranızı temizleyin. Çevrenizi temizlerken, daha yoğun enerjilerin çıkabilmesi için bir kapı veya pencerenizin açık olduğundan emin olun.

Auranızı temizlerken 

“Vücudum ruhum benim kutsal mabedim, kalbim huzur dolu, zihnim açık ve özgürlüğe hazırım. Ağır olan her şeyi bırakıyorum, ruhuma ağır gelen her şeyi bırakıyorum. Gitmesine izin verdim. Gitmesine izin verdim. Gitmesine izin verdim. Yenilendim ve bütün oldum, enerjim akıyor. Ben güçlüyüm, Gücümün farkındayım ve bu yerden kendi ışığımın altında aydınlanarak temizleniyor ışığımı dünyaya aktarmayı seçiyorum. 

Çevrenizi temizlerken 

“Mekanım sevginin ve ışığın gücüyle temizleniyor. Benim alanım ilahi olarak korunuyor. Her şey güvenli, her şey yolunda. Bu alanın enerjisi, giren herkese barış getirsin. Sakinlik, anlayış ve şefkatin titreşimleri bugün ve tüm günler için bu alandan aksın. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler."

2.) Ardından, Sonsuzluk kozmik rehberli meditasyonunu yapın . Bu meditasyonda enerji alanınızı yeniden şarj etmek ve temizlemek için yönlendirileceksiniz, aynı zamanda niyet ayarınızın gücünü artırmak için enerji merkezlerinizi açmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm yapmanız gereken önünüzde yatay bir çizgi boyunca parmağınızla şu renklerde bir çizgi çizmenizdir: beyaz, gri, siyah, mavi, kırmızı, sarı, eşi, turuncu ve mor. Çizdiğiniz çizgi açık ve parlak bir renge sahip olmalıdır. Çizgiyi gözleriniz açıkken fiziksel ve zihinsel gözlerinizle aynı anda görmelisiniz. Hayal gücünüzü sonuna kadar kullanın. Çizgiyi önünüzde kaybolmadan en az 20 saniye tutun. Eğer görselleştirme yeteneği güçlü bir arkadaşınızla çalışırsanız, bu çok eğlenceli bir alıştırma olabilir. Renklere ve sırasına önceden karar veriniz. Karşınızdaki insan size rengini söylemeden gözlerinizin önünde bir çizgi çizsin. Bu kişinin seçilen rengi hayal ettiğinden emin olunuz. Düşünmeyin, aklınıza gelen rengi söyleyin. Eğer rengi doğru bildiyseniz ve yakın bir renk söylediyseniz hanenize 1 puan, bilemediyseniz 0 yazın. Sonra yer değiştirin ve arkadaşınızın başarısını test edin. Önceden karar vermiş olduğunuz tur sayısını bitirince kimin daha çok puan yaptığına bakınız. Kişiler havada çizgi çizmeden önce rengin adını bir kağıda yazabilirler. Bu teknikte başarı oranınız sizi şaşırtacaktır. Başlangıçta çok yüksek bir skor elde etmeseniz de % 70 başarı elde edene kadar çalışmaya devam edin.

İkinci adımda size bir mızrak ve beş köşeli yıldız gerekiyor.  Nefes hayatın taşıyıcısıdır ve enerjinin bütün beden içinde hareketini sağlar. Nefesle kontrol edilebilecek iki tür enerji vardır: sıcak, yani şemsi (güneşsel), soğuk yani kameri (aysal). Nefes bedeni gevşetmek ve alternatif bilinç halleri yaratmak için de kullanılabilir. Gevşeme için nefesinize iyice hakim olmanız çok önemlidir. Bu stres, mücadele ve kasılmalar çağında, özellikle Batı dünyasında “hastalıkla” savaşacak silahlara sahip olmak önemlidir. Ne kadar gevşek ve rahat olursak, majikal enerjiye o kadar açık oluruz. Bu bölümde verilen nefes teknikleri uzun dönemli ruhani majikal gelişimde çok faydalı olacaktır. Bu teknikler Kameri Nefes, yani sadece sol burun nefesine dayanmaktadır. Kameri nefesin amacı bedeninizi gevşetmek ve sizi İlahi Işık’ın tesirlerine açmaktır. Bu alıştırmaların hepsi sizin için çok kolay hale gelene kadar tekrar edilmelidir. Bundan sonra ikinci adıma geçebilirsiniz. Nihai aşamaya gelmek birkaç yılınızı alabilir. Majiye başlamak için nihai aşamaya gelmeyi beklemeyin.

 

ALIŞTIRMA BİR -     Kameri Nefes

Omurganız dik olarak bir sandalyede veya bağdaş kurarak yere oturun. Gözlerinizi kapatın ve düşüncelerinizi sakinleştirmeye çalışın. Yavaş ve derinden nefes alın. Dört saniye boyunca nefes alın, dört veya sekiz saniye boyunca nefesinizi tutun ve dört saniye nefes verin. Bu alıştırma yalnızca sol burun deliğini kullanıyor, sağ burun deliğinizi bir şekilde kapatın. Nefes alırken içinizden Toren veya Kadeş veya benzeri bir Işık ismini titreştirin. Yirmi kez tekrarlayın. Daha fazla veya daha az yapmayın. Bu alıştırmayı en az on hafta boyunca yapın.

 

ALIŞTIRMA İKİ – Uzun Kameri Nefes

Bu alıştırma bir öncekiyle aynıdır, tek fark süresindedir. Yedi saniye boyunca nefes alın, on saniye tutun, yedi saniyede verin. Bu alıştırmanın yapılması gereken süre on ile yirmi hafta arasındadır. Bu nefes süreleri size zor gelirse önceki alıştırmayı biraz daha yapın.

 

ALIŞTIRMA ÜÇ- Daha Uzun Kameri Nefes

Süre bu alıştırmada biraz daha uzundur. On saniye süresince nefes alacak, yirmi saniye tutacak ve yirmi saniyede vereceksiniz. Bu alıştırma on yirmi hafta tekrarlanmalıdır. Bu noktada içsel duyumsal farkındalığınızda ve duyarlılığınızda bir artışa tanık olabilirsiniz. Bu alıştırma size zor gelirse önceki alıştırmaya dönün.

 

ALIŞTIRMA DÖRT – Nihai Kameri Nefes

Bu aşama makromozmik deneyimler için en önemli olan ve en zor aşamalardan biridir. Nefes almanızı yirmi saniyeye, tutmanızı yirmi saniyeye, nefes vermeyi yirmi saniyeye uzatmaya çalışın. Bu aşamaya ulaşmak için aylarca hatta yıllarca çalışmanız gerekebilir. Nefes sayılarını unutabileceğiniz için başlangıçta yalnızca yaklaşık zamanlar uygulayın. Zamanla nefesinizin daha kolaylaşıp doğallaştığına tanık olacaksınız; bu gevşemiş ruh hali zihni ruhani Işık veya istenilen amaç üzerinde düşünmede serbest bırakın. Bu alıştırma en az bir yıl süreyle yapılmalıdır.

Bu aşamaya geldiğiniz vakit net, ruhani bir neşe hissedeceksiniz. Nefes eğitiminde iki üç yıldır çalışıyor olacaksınız. Nefesinizi otomatik bir tepkiden ruhani bir deneyim ve duyum haline dönüştürmüş olacaksınız. Bu neşe, heyecan ve mutluluk yaratır; sanki hayata yeniden başlamış gibi olursunuz. Sürekli uygulama sizi derin bir huzurun içinde tutacaktır. Dikkat edilmesi gerekir ki nefesi yirmi saniyeden fazla tutmaya gerek yoktur ve yirmi saniyeyi sadece kendinizi bu süreyle rahat hissettiğiniz zaman yapmalısınız. Yoksa fiziksel bedeninizi ve ciğerlerinizi yorarsınız. Bir alıştırmayı uzatmak deneyiminizi belli bir düzeyin üstüne çıkarmayacaktır, bu yüzden alıştırmayı gün içinde bulduğunuz her boş zamanda uygulayın.

Gevşemeye yardımcı olabilecek başka bir yöntem rehber eşliğinde beden gevşetmedir. Sesinizi CD’ye kaydedip dinleyebilirsiniz. Alıştırma sırasında başka birinin rehberliğinden de faydalanabilirsiniz. Sizin için en yararlı yöntemi seçin ve onu kulanı. Metin biraz tekrar içermektedir, fakat bu sadece sesli okunmasını kolaylaştırmak için yapılmıştır.

 

YÖNTEM

Nefes: Üçe kadar sayarak nefes al: bir, iki, üç. Nefesini üçe kadar tut. Üçe kadar sayarak nefes ver.

Yordam: Nefesi değişmez bir ritimde tutun. Gündelik hayatınızın bütün streslerinin nefesle birlikte gitmesine izin verin. Sol ayak başparmağı üzerine odaklanın. Sol ayak başparmağınızı kasın. Bırakın. Sol ayak tabanıza odaklanın. Sol ayak tabanınızı kasın. Bırakın. Sol ayak bileğinize odaklanın. Sol ayak bileğinizi kasın. Bırakın. Sol diziniz üzerine odaklanın. Sol dizinizi kasın. Bırakın. Sol uyluğunuza odaklanın. Sol uyluğunuzu kasın. Bırakın. Sağ ayak başparmağınıza odaklanın. Sağ ayak başparmağınızı kasın. Bırakın. Sağ ayak tabanınıza odaklanın. Sağ ayak tabanınızı kasın. Bırakın. Sağ ayak bileğinize odaklanın. Sağ ayak bileğinizi kasın. Bırakın. Sağ dizinize odaklanın. Sağ dizinizi kasın. Bırakın. Sağ uyluğunuza odaklanın. Sağ uyluğunuzu kasın. Bırakın. Kalçalarınıza odaklanın. Kalçalarınızı kasın. Bırakın. Belinize kısmınıza odaklanın. Bel kısmınızı kasın. Bırakın. Karnınızın alt kısmına odaklanın. Karnınızın alt kısmını kasın. Bırakın. Diyaframınıza odaklanın. Diyaframınızı kasın. Bırakın. Göğsünüze odaklanın. Göğsünüzü kasın. Bırakın. Sol omzunuza odaklanın. Sol omzunuzu kasın. Bırakın. Sol dirseğinize odaklanın. Sol dirseğinizi kasın. Bırakın. Sol bileğinize odaklanın. Sol bileğinizi kasın. Bırakın. Sol avucunuza odaklanın. Sol avucunuzu kasın. Bırakın. Sol elinizin parmaklarına odaklanın. Sol elinizin parmaklarını kasın. Bırakın. Sağ omzunuza odaklanın. Sağ omzunuzu kasın. Bırakın. Sağ dirseğinize odaklanın. Sağ dirseğinizi kasın. Bırakın. Sağ bileğinize odaklanın. Sağ bileğinizi kasın. Bırakın. Sağ avucunuza odaklanın. Sağ avucunuzu kasın. Bırakın. Sağ parmaklarınıza odaklanın. Sağ parmaklarınızı kasın. Bırakın. Boynunuza odaklanın. Boynunuzu ve gırtlağınızı kasın. Bırakın. Başınızın arkasına odaklanın. Başınızın arkasını kasın. Bırakın. Kaşlarınıza ve gözlerinize odaklanın. Kaşlarınızı ve gözlerinizi kasın. Bırakın. Bedeninizdeki stresin sizi terk ettiğini hissedin. Kendinizi daha derin bir gevşeme durumuna geçerken düşleyin. Tekrarlayın: Çok gevşemiş ve sakinim.

Yukarıdakileri yaparken nefesinizin bir sonraki adıma hazır olup olmadığınızı size bildirmesine izin verin. Örneğin sağ ayak bileğinize odaklanırken nefes alıyorsanız, dikkatinizi üçe kadar saymaya verin. Sonra nefesinizi üçe kadar tutarken bileğinizi kasın. Üçe kadar sayıp nefesinizi bırakırken kası da gevşetin.

 

 

3.) Meditasyonunuzdan sonra  Yaşamınızda tezahür ettirmek veya yaratmak istediğiniz üç şeyi düşünün.

4.) İçinizden geldiği gibi dualar edin ve hep pozitif cümlelerle niyetinize odaklanmaya devam edin, zihninizde tekrarlayarak söyleyin.

Yaratıcılığınızın size rehberlik etmesine izin verin, bunu yapmanın yanlış bir yolu yok! Sembolleriniz istediğiniz kadar benzersiz olabilir.

5.) “Yeni Ay'ın altında, bu niyetleri hayatıma çekiyorum. Onları tezahür ettirmek için rehberlik istiyorum, sonraki adımlarım için destek istiyorum. Her şeyin mükemmel bir zamanlama içinde ve benim en yüksek hayrım için gelişeceğini anlıyorum . Göklere ve yukarılara şükran ve sevgi gönderiyorum. Teşekkür ederim .”

7.)3 6 ve 9 rakamlarının ihtişamını ve önemini bilseydiniz EVRENİN kapılarını açacak bir anahtarınız olurdu. Nikola TESLA Bu kalıplardan bazıları Altın Oran ve Kutsal Geometridir. 369 ALTIN ORAN DEĞERİDİR. Bu 369 yöntemiyle ilgili sevdiğim şey, tezahürü etkili ve kolay olması. Bu bir tekrarlama uygulamasıdır."
İşleyiş şekli şöyledir: İlk olarak, tezahür ettirmek istediğiniz şeyin ne olduğunu seçin. Örneğin bir terfi istiyorsunuz. Sabah uyandıktan kısa bir süre sonra, bu tezahürü üç kez söyleyin . Öğleden sonra altı kez söyleyin. Son olarak, geceleri dokuz kez söyleyin dilek ve duanızın baş harfleri ile not alın ve not aldığınız kağıtları yakın küllerini evinizde bir çiçeğin toprağına serpebilir suyla akıtabilirsiniz. Bu sayıların numerolojisinin önemli olduğunu unutmayın.Uygulamada, üç rakamı bizi doğrudan evrene veya kaynağa bağlar, altı rakamı kendi içimizde sahip olduğumuz gücü temsil eder ve dokuz geçmişi arındırmamıza yarım kalanın devam etmesine yardımcı olur. Frekans, tezahür uygulamalarında önemli bir faktördür ve bu sayılardan (ilahi olsun ya da olmasın) yararlanmak, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. TESLA üç, altı ve dokuzu "ilahi sayılar" olarak adlandırdı Bu teoriye göre, niyetlerinizi üç, altı veya dokuz kez yazmak ya da SÖYLEMEK en az 17 saniye sürecektir ve gerçek tezahür durumuna erişmenize yardımcı olur.
Birkaç strateji, 369 tezahür tekniğini daha da güçlü hale getirmeye yardımcı olabilir. İlk olarak, yazarken, tezahür ettirmeye çalıştığınız şeye zaten sahip olduğunuza inanmaya çalışın  kendinize onu gerçek olarak tasavvur etmenize izin verin, "Zihniniz OLABİLDİĞİNCE ODAKLANMALI," diyor. TESLA. DUANIZI Olmasını istediğiniz konuyu "Sadece kalbinizin ve zihninizin merkeze getirin."
Yazılı onayınızı ifade etme şekliniz de önemlidir. İfadenizi, tezahür ettirdiğiniz şeye zaten sahipmişsiniz gibi ifade edin. 21 gün devam edin. Bu çalışmaya bir sonraki 7 Eylül Yeni Ay'ına kadar devam edin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık