Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Kapısı Gökyüzünde Aralanıyor Numerolojik Kod 88

8/8 numerolojisi, Aslan Mevsiminde Güneş ve yıldız Sirius'un yükselişi ile aktive edilir. Bu enerji kombinasyonu, hepimizin uyum sağlayabileceği ve bağlantı kurabileceğimiz yüksek titreşimli enerjinin Dünya'ya gönderilmesine izin veren bir galaktik portalın açılmasıdır. 

ASLAN KAPISI 88 Portal 8. ayın 8. gününde doruğa ulaşır, ancak bu tarihten önce ve sonra da enerjisinin akımını hissetmemiz muhtemeldir.

Nümerolojide, 8. ayın 8. günü oldukça manevi ve çok güçlü bir zamandır.

8 sayısı sonsuzluğu temsil eder  olduğumuz sonsuz ruh ve yaptığımız sonsuz yolculuk. Ruhumuzun “sonsuza dek bilinçli” kısmını temsil eder; bu enkarnasyondan çok sonra yaşamış ve yaşamaya devam edecek olan ruh.

8 aynı zamanda DNA aktivasyonu, bolluk, güç ve bilincin daha yüksek alemleri ile ilişkili sayıdır ve 8/8'i  için enerjimizi şarj etmek ve temizlemek için süper güçlü bir zaman yapar.
Aslan Kapısı sadece numeroloji ile ilgili değil, aynı zamanda astroloji ile de ilgilidir ve Güneş'i yöneten Aslan burcuna ve yıldız Sirius'un yükselişine dahil eder.

Sirius, gökyüzündeki en parlak yıldızlardan biridir ve Ruhsal Güneşimiz olarak bilinir. Dünyevi Güneşimiz bir illüzyon olan fiziksel dünyamızı aydınlatırken, Spiritüel Güneşimiz zamansız ruhumuzun gerçeğini aydınlatır.

Kadimler, onun cennete açılan kapı ve daha yüksek titreşimli varlıkların evi olduğuna inandıkları için yıldız Sirus ile çok uyumluydu. Sirius'un enerjisinin, Sirius'un gökyüzünde güçlü olduğu her zaman faydalanabileceğimiz ve kullanabileceğimiz son derece gelişmiş bir bilgelik taşıdığına inanıyorlardı.

Yılın bu zamanında Yükselen Sirius, özel ve kutsal bir olaydı ve birçok kültürde yeni yılın başlangıcını işaret ediyordu. Kadimler ayrıca Toprak Ana'nın başına gelenleri de gözlemlerlerdi. Eski Mısır'da, Sirius'un yükselişi, Nil'in taşması ile aynı zamana denk geldi. Bunu bir refah ve bereket hediyesi olarak gördüler ve Sirius'a o kadar çok saygı duydular ki, piramitlerini de onun yükselişiyle aynı hizaya getirdiler.

Piramitlerin, mesajlarını daha kolay kanalize etmek ve indirmek için Sirius'un enerjisini yükseltmeye yardımcı olan vericiler olarak hareket edeceğine dair teoriler de var.

Aslan benzeri nitelikleriyle Büyük Sfenks de yılın bu zamanında Aslan burcuyla uyum içindedir. Bu hizalanmanın, Sirius'a bağlı Tanrılar olan İsis ve Anubis'ten İlahi mesajların alınmasına yardımcı olduğuna inanılıyor.

Mayalardan Sümerlere, Babillere ve Dogon kabilesine kadar dünyanın her yerinde Sirius'a saygı duyan sadece Mısırlılar değildi, bu parlak mavi yıldızla güçlü bir bağlantı var.

Güneşimiz fiziksel bedenlerimiz için yaşam ışınlamaktan sorumluyken, özellikle de yönetici Aslan burcundayken, Sirius ruhsal bedenlerimiz için yaşam ışınlamaktan sorumludur.

Bu nedenle Aslan Kapısının Portalının açılması uyanışları getirebilir ve bilincimizi yeni zirvelere çıkarabilir.

Aslan Kapısı portalı altında deneyimleme niyetini belirleyebileceklerimiz:
Kalp şifaları:  Aslan kapısı portalı kalp çakrasını aktive eder. Kalbin eski ve hatta mevcut yaraları iyileşmek için yükselebilir. Sonunda, kalplerimize yük olan herhangi bir keder veya üzüntüden kurtulabiliriz

Üçüncü göz uyanışları:  Aslan Kapısı portalı ayrıca üçüncü göz çakrasını da aktive eder. Sezgilerimizin bizimle konuşma şekli hakkında daha sezgisel hissedebilir veya yeni bir şeyler öğrenebiliriz. Sezgimizin güçlü olması muhtemeldir ve bu daha fazla çalışmak istediğimiz bir şeyse, Aslan kapısı portalı başlamak için harika bir zaman.

Daha Yüksek Çakra Açıklıkları:  Bedenimizde yedi ana çakramız veya enerji merkezimiz varken  , Aslan Kapısı portalı sırasında aktive edilebilen ve uyandırılabilen yüzlerce daha küçük, daha hassas çakramız da var  . Bu, yeni bilgeliğe ve daha yüksek ruhsal bilgiye erişmemize yardımcı olur.ü
Psişik yüklemeler:  Sirus'tan gelen yüksek titreşimli enerji yolumuzu aydınlatırken, psişik yüklemeler almamız daha olasıdır. Bunlar rüyalarımız, vizyonlarımız, ruh rehberlerimiz  ve meleklerimiz aracılığıyla ya da bir rahatlama durumundayken sadece bir şeyler duymak yoluyla gelebilir  . Meditasyon ve  otomatik yazma  , bu enerjiye açılmanın ve rehberlik almanın harika yollarıdır.
Eskiler, Sirius'un cennete, meleklere ve diğer dünyevi varlıklara ev sahipliği yaptığına inanıyordu. Aslan kapısı Portal enerjisi altında, geçmiş sevdiklerimizden ve ruh rehberlerimizden ve koruyucu meleklerimizden mesajlar, rüyalar, işaretler ve ziyaretler almamız daha olasıdır  . 
Özgürlük:  Sirius'tan gelen en güçlü titreşimlerden biri bu özgürlük enerjisidir. Buradaki fikir, dünyevi Güneşimizin bir yanılsama olan bu fiziksel dünyayı aydınlatmasıdır. Ama Sirius ruhumuzu ve ruhsal bedenlerimizi aydınlatır, ki bu gerçektir. Bunu anlayarak, bir özgürlük duygusu kazanırız.
Barış : Sirius'un da çok huzurlu titreşimleri vardır, bu yüzden doğada ve meditasyonda vakit geçirmek bu barışçıl enerjiden yararlanmanın ve onu zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu iyileştirmek ve yenilemek için kullanmanın harika bir yoludur.
Teknoloji:  Sirius ayrıca son derece ileri teknoloji ile ilişkilidir. Yeni bir teknolojik yeniliğiniz varsa veya bir web sitesi, blog, uygulama veya teknolojiyle ilgili başka bir şey başlatmak istiyorsanız, bu enerjiyi avantajınıza kullanmak için harika bir enerji olacaktır.
Yaratıcılık:  Aslan kapısı portalı aynı zamanda son derece yaratıcı bir zaman ve yeni bir yaratıcı projeyi denemek veya hayata geçirmek istediğiniz yaratıcı bir proje üzerinde harekete geçmek için mükemmel bir fırsattır.
Aslan kapısı portalının enerjisi bizi kozmik gökyüzü, galaktik frekanslar, daha yüksek boyutlu varlıklar ve kendi sezgimizle bağlayabilir.

Aynı zamanda kalp şifalarını, ruhsal bilgeliğin genişlemesini harekete geçirebilir ve gerçek potansiyelimize uyanmamıza yardımcı olabilir.

Aslan kapısı portalı ve numerolojik kod 88'de bu enerjiyi nasıl kullanmak istediğinize dair bir niyet belirleyin ve tekrarlamaya devam edin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık