Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Jüpiter Kova'da R Durağan Konumda Bize Mesajları

Jüpiter R Kova burcundayken şu anda elinizde çok fazla güç var. Şu anda yaptığınız küçük adımlar dünyayı değiştirebilir…

Ancak elinizde bu kadar çok güç varken, büyük değişiklikler yapabilmek için ışığınızı dünyaya nasıl yansıtmanız gerektiğini anlamak çok önemlidir.

Kendinizi keşfetmeye ve kim olduğunuzu anlamanın neden bu kadar önemli olduğuna bir göz atma zamanı, böylece ışığınızı dünyayla paylaşabilirsiniz…

Hayatımı hep hayaller diyarının kenarında yaşadım. Görünenle görünmeyen arasında dans eden küçük bir çocuk ruhu. Etrafımızda  fark etmemiz için IŞIĞIMIZI ÖZGÜRLEŞTİRME ZAMANI derinlerde kök salmış. Çoğumuz bu doğuştan gelen güçten korkarız. Ama İfade arayışı, dünyayla paylaşılma isteği.

ŞİMDİ , parlak dolunayın altında gecenin karanlığına çıkıp dönmek. Tutkuyla dönüyorum, zarafetle dönüyorum. Benim incecik kanatlarım ışıkta uçuyor, fiziksel olanı aşıyor ve derinden mistik bir yola doğru ilerliyor. Ay ateşiyle beslenen küçük bir  çocuk var içimde.

Hayatta İki Dünyada Vardır
Rasyonel düşünce dünyası. Dokunabileceğin dünya. Herkesin içinde yaşadığı dünya. Çoğumuz bu dünyayı çok iyi biliriz, öyle ki, yerçekimiyle ağırlaşmış, yerinde sıkışmış gibi hissederiz… Gerçekle birlikte .

Sonra geçici dünya var . İçinde yatan dünya. Her şeyin mümkün olduğu bir hayal dünyası. Ruhumuzun canlı ve iyi olduğu unutulmuş bölge. Bu yaratıcının, sanatçının dünyası. Yaşayan bir şiir dünyası.

Çoğumuz burayı özlemişizdir ve pek azımız bunu kabul eder. Ama kapı her zaman oradadır, açılmayı bekler. Kapı senin dışında değil. Bu kapı iç dünyanızın yolundadır . Kutsal hakikat,  ruh çemberiniz.

Güçlendirme, her iki dünyada da olmayı öğrendiğinizde gelir. Suyun kenarında yürümek gibi, yarısı okyanusta, yarısı karada. 'Her şeyin mümkün olduğu yerler arasında. Vizyon ve gerçeklik bir olur. İlahi lütuf ve potansiyelle aşılanır.

Anlama Yolunda Güç Bulmak
Kendinize sorun öfkeli ya da kırgınmısınız?

“Günlük yaşamın ağırlığından etkilenmeden yaşamak için yola çıkarken, gücün toplanabileceği bir alana sahip olursunuz. Dünyayla savaşmak yerine, içinde ilerlemeye başlarsınız. Bu büyük fırtınanın gözünde dans etmek. Çünkü dünya etrafınızda öfkelenmeye devam edecek. İçine kapanarak dünyadan kaçamazsın… Sonunda boğulacaksın. Elinizi uzatın ve doğanın ham gücüne, kaos sarmalına dokunun . Bunu, kendi iç vizyonunuza daha çok benzeyen bir şeyi boyamak için aracınız olarak kullanın.”

 

Bir an için kendi bedeninizi düşünün. Doğanın ne kadar güzel bir gücü. Sizi  ayakta tutar. Siz bedeninizsiniz ve yine de onun ötesinde yaşıyorsunuz. Hayaller, hedefler ve varsayımsal terimlerle konuşuyoruz. Bu şeyler fiziksel anlamda hiçbir yerde yoktur, ancak fiziksel aracılığıyla onlar hakkında konuşabilir, ifade edebilir ve yaratmaya başlayabiliriz!

Aromatik mumlarla aydınlatılmış bir odada kaç kez oturdunuz ve kendinizi değişmiş hissettiniz? Mumlar mum ve ateşten başka bir şey değildir. Onlar fiziksel yaratımlardır. Ama sadece rahatlamak, ambiyans veya dua için bir mum yakmak, zaman ve mekanı aşmamızı sağlar. Mistik zihinle açıklanamaz bir şekilde konuşur.

Anlatmaya çalıştığım nokta, dış dünyada olmakla aslında içsel olana giden bir yol inşa ediyorsun. Ya da iç dünyada çalışırken, dıştaki değişiklikleri görürsünüz. Günlük yaşamda sihri bulun, sonra daha fazla sihir yaratırsınız.

Yani hayatınızdaki tıkanmış noktalar, acılar, aksilikler, zorluklar harekete geçme çağrısıdır. Sadece hayatınızdaki sıkışmış noktaları ve genel olarak dünyayı gözlemlerseniz, o zaman değişim yaratmıyorsunuz demektir. . Bu blokların size değişiklik yapmak için bir güç noktanızı dönüşmesine izin verin.

Eski bir söz vardır: Yukarıda nasılsa aşağıda da öyledir. Yani iç dünyada yaptığınız değişiklikler dış dünyayı değiştirir. Birçok büyük manevi lider, dünyada görmek istediğimiz değişim olmamız için bize rehberlik etti. Eylemler sözlerden daha yüksek sesle konuşur!

Zorla Değil, Empatiyle Değişim Yaratın

Zorla değil, empati yoluyla değişim yaratın. Dikkatinizi çeken şey, sezginizden gelen bir mesajdır... Hey, bu konuda bir şeyler yapabilirsiniz... Büyük ya da küçük!

 

Sen eşsizsin, dramatiksin, güzelsin ve özelsin. Sen Evrenin ışığından, yıldızların tozu sensin 
 Ay, teninizin astarında yaşar ve gözlerinizdeki parıltı. Onu dünyaya ver. Kendine sor:

Kendimi dünyada nasıl ifade ediyorum?

Gerçeğimi mi söylüyorum?

Gücümü nerede kaybediyorum?

Eğer başınızı aşağıda tutuyorsanız ve çevrenizde olup bitenlerle göz temasından kaçınıyorsanız… O zaman ışığınızı unutuyorsunuz. Buraya  ışık olmaya geldin! Kendinize karşı anlayışlı olun… Bu öz bakım etrafınızdaki dünyaya akacaktır.

Sakinlik için biraz zaman ayırın. Bir hafta boyunca her akşam ruhunuzun yolculuğuna doğru gidin. Bu, uykudan önce yatakta yattığınız günün sonunda olabilir. Gün boyu duş alırken. Ya da kutsal alanınızdaki bir mumun sıcak parıltısında. Nerede olursanız olun, kendinizi güvende ve açık hissettiğiniz her yerde.

Bu zamanda duygularınızı dinlemeye ve düşüncelerinizi gözlemlemeye başlayın. Neye takıldın? Ücreti çileden çıkaran nedir? Hayatında yanlış olduğunu düşündüğün şey nedir? Sizce dünyada yanlış olan nedir?

Şimdi kendinize sorun: Neyi yapılandırılmaya çağrıldığımı hissediyorum?

Bunun büyük,  yaşamı değiştiren bir şey olması gerekmez. Toplum için bir hayaliniz olması gerekmez. Dünyanın sorunlarını çözmenize gerek yok. Sizden ne yaratmak istediğinizi kabul etmenizi rica ediyorum… tamamen zevk için.

Bir cevabın var mı?

Belki bir hikaye yazmak istersiniz. Belki bir atkı örmek istersiniz. Belki daha çok yürümek istersiniz. Belki daha fazla ev yapımı yemek hazırlamak istersiniz. Ne olursa olsun onu yapın!

Gerçekten şu sözlere bakın. Onlar hakkında hayal kurun. Yaratıcı arzunuzu hayal edin. Bunu zihninizde görün. Bedeninizde hissedin.

Az önce yol gösterici ışığınızı buldunuz. O ışığı takip ederseniz, dünyada büyük bir değişiklik yapacaksınız. Merakınızı dinleyecek kadar cesur olmak, dünyada bir ışık olmanızı sağlar! Akışınızı bularak, kişisel veya başka türlü sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz. Akışınız, hayatınızı yaşamanızın ve ruhunuzla iletişim kurmanızın eşsiz yoludur.

Öfkelenmek yetmez. Bir şey seni derinden rahatsız ettiğinde, nedenini öğrenecek kadar meraklı ol. SİZİN içindeki bir şeyin ifadeye ihtiyacınız var. Dış dünya bu ihtiyacın farkına varmanızı sağladı.

Siz içsel vizyonunuzun alevini yaktıkça… Dünyanın her yerindeki diğer insanlar da aynısını yapıyor. Ve ışığı bulmak için hiçbir nedenimiz yok, çünkü biz ışık oluyoruz. Karanlığı aydınlatan değişimin ışığı. Fırtınanın gözünde parlayan yol gösterici yıldız. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık