Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mars Başak Seyri

MARS BAŞAKTA: BU GEÇİŞ İÇTEN KRİTİK YAPMAK İÇİN PEK ÇOĞUMUZU HATALARIMIZLA YÜZLEŞMEYE VE YANLIŞLARIMIZI DÜZELTMEYE ZORLAYACAKTIR…


Bu toplu burçta Mars, zodyakın altıncı işareti olan Başak burcu aracılığıyla şarj olur.

Bu geçiş altında, kolektif enerji pragmatik, pratik ve ayrıntılara odaklanmış durumda oacaktır.

-
Keskin bir bakış ile hatalarınızla saplantılı düşünceleriniz ile yüzleşmeye hazır olun çünkü bu geçiş bizi kendimize getirecek r ve düzeltilmesi gerekenleri aramaya anlamaya başlayacağız. Her şeye sıfırdan başlamak konusunda daha az rahat olan Mars, Başak'ta olanı sıralamayı, halihazırda var olan yaşamı güncellemeyi, iyileştirmeyi ve sistemleştirmeyi tercih ediyor. Ama hepsi konuşma değil. (Boğa ve Oğlak ile birlikte) Başak pratik ve uygulamalıdır, bu nedenle kırmızı-sıcak gezegenin hareketli doğası ile birleştiğinde, bazı gerçek değişiklikler yapmanın zamanı geldiğini kabulleneceğiz. 


En iyisi için çabalayın
Bu astrolojik geçiş yorulmak bilmez gelebilir . İdealizm arayışı gerçektir ve kusurlu olan, ağırlaklar gün yüzüne çıkacak birikimler kaçtıklarınız ve yapmadıklarınız içinizdeki mükemmeliyetçinin oynamak için ortaya çıktığını görebilirsiniz düzeltmek ve düzene sokmak için oraya girmeye direnmeyin! Ama aynı zamanda içsel özeleştirel eğilimlere de dikkat edin. Mars gezegeninin ürkütücü savaşçı içgüdüsünün Başak burcunda içe dönmesi çok kolaydır ve bu da ciddi bir kendini yargılamaya neden olur.

Tıpkı diğer değişken burçlar gibi (İkizler, Yay ve Balık) Başak enerjisi uyarlanabilir, bu nedenle  hayatın size sunduğu her şeyi üstlenebileceğinizi hissedeceksiniz. Ancak herhangi bastırılmış, sinir enerjisini dağıtmak için çok çalışmak (egzersizi, masajı veya doğada yürüyüşleri deneyin) ateşli dürtüyü topraklamaya ve yatıştırmaya yardımcı olacaktır.

Başak, sağlık odaklı bir burç olduğundan, Mars enerjisinin eklenmesi, sağlık ve zindelikle meşgul olmanıza neden olabilir! Bu yüzden çevrenizdeki diğer insanlar yeni egzersiz rejimleri veya diyet planları hakkında konuşmaya başlarsa şaşırmayın! Ve eğer biraz kendini geliştirme havasındaysanız (ve kabul edelim ki, bu astrolojik geçişte, bu en önemli şeydir), o zaman bu, taahhütte bulunmanın tam zamanı olabilir.

Burçlar Arasında Mars
İddialı eylemin ve yükselen libidoların savaşçı gezegeni olan kızıl sıcak Mars, bir sonraki yeni sınırını fethetmek için harekete geçmeden önce iki aydan kısa bir süre tek bir burçta kalır.


Astrolojide (ve kişisel doğum haritanızın anlattıklarına ek olarak...) Güneş'ten sonra  itici gücümüzü, motivasyonumuzu ve  dövüş  tarzlarımızı harekete geçirir  .  Mars'ın gökyüzünün neresinde olduğuna göre, hükmetmenin ve istediğinizi elde etmenin yeni yollarını bulmaya zorlanacağınız anlamına gelir, bu ateşli ön koşucu gezegen harekete geçirecek bizleri 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık