Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Burcu Annesi Nasıl Olur?

Aslan burçları kendi hislerine kapılmadıkları süre boyunca zihnini çok iyi yönetebilen ve istediğini elde eden kadınların burcudur. Sevgi ve çocukları konusunda son derece fedakar olabilen aslan burcu kadınları çocuklarını çok fazla sever. İdare etmek ve emretmeye alışık olan aslan burçları zaman zaman çocuğuna karşı sert tavırlar gösterebilir.

Fakat çocukların aslan burcu annelerindeki derin sevgiyi sezmeleri sorun yaşamamalarına sebep olur. Çocuklarının iyi bir şekilde yetişmelerini isteyen, iyi bir eğitim görmelerini isteyen ve hayata dair hep donanımlı olmalarını isteyen aslan kadınları çocuk yetiştirme konusunda son derece başarılıdır.

Sabırlı ve Cömert Aslan Burcu Anneleri

Çocukları söz konusu olduğu zaman son derece sabırlı olmayı başaran aslan burcu kadınları, çocuklarına yeri geldiği zaman öğretmenlik yapmayı da sever. Çocukları için gerekli olan her şeyi büyük bir sabırla öğretmeyi kendisine görev edinen aslan burcu anneleri dişi bir aslan gibi çocuklarını korur ve onlara yaklaşacak olan tüm tehlikelere karşı savunma geliştirecektir.

Aslan burcu anneleri çocukların terbiyesi konusunda da çok titiz davranacaktır. Aslan burcu anneleri çocuklarına hem anne hem de baba olabilecek güce ve sorumluluk bilincine sahiptir. Konuşkan, zevki ve cana yakın tavırları ile bilinen aslan burcu anneleri yer yer sevgi gösterilerini de çok fazla yapmayı severler.

Saygı Aslan Burcu Anneleri için Ön Plandadır

Kendilerine ve hayat stillerine de düşkün olan aslan burcu anneleri çocukları söz konusu olduğu zaman kendilerini ikinci plana atmaktan asla çekinmezler. Çocuklarını sevme konusunda sürekli sınırlı davranan aslan burcu anneleri, çocuklarının yanlış davranışları karşısında mutlaka bu davranışı uyarabilecek ve bu davranışın tekrar etmemesini sağlayabilecek hareketler ile çocuklarına yaklaşırlar.

Güçlü kişilikleri olan aslan burcu anneleri bazı zamanlar çocuklarının kendilerini yetersiz hissetmelerine sebep olabilir. Ancak aslan burcu anneleri bu durumu sezdikleri zaman çocuklarına ekstra ilgi göstererek bu durumun ortadan kalkmasını da sağlayabilirler.

Aslan burcu anneleri için saygı da çok önemlidir. Aslan burcu anneleri saygısız tavırlar gördükleri zaman çocuklarını sert bir dil ile uyarırlar ve çocuklarının da kendileri gibi saygılı bireyler olmaları için çabalarlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık