Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Balık Burcu Ev Dekorasyonu

Su grubu burçlarından biri olan balıklar burçlarının özelliklerini yaptıkları dekorasyona da çok başarılı bir şekilde yansıtabiliyor. Bilmeyenler için belirtelim, balık burcu en temiz ve titiz burçlardan biridir. Bu yüzden dekorasyonlarının da temizliği ortaya çıkarak bir görünüm sergilemesi gerekiyor. Bu noktada mutlaka obje seçimlerinin dikkatli yapılmasında fayda olacak.

Öncelikle su renklerinden yana tercih kullanılabilir. Su yeşili ya da mavi tonları balık burcu insanlarının kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlayabiliyor. Bununla beraber kullanılan objelerin de keskin hatlı değil, oval hatlı olmasına özen gösterilmelidir. Balık burcu insanlarının kendilerini evlerinde çok iyi hissetmeleri için bu unsurlara mutlaka dikkat edilmeli!

Duvarlarınızı Dekore Edin

Duvar dekorasyonuna ağırlık verebilirsiniz. Çünkü balık burçları çok düz olan alanlardan sıkılabiliyor. Baktıkları her yerde bir renk görmek isterler. İşte bu durumda devreye duvar dekorasyonu giriyor. Tablolar ya da farklı duvar süsleri ile dilediğiniz bir stilin daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda duvara kazandıracağınız raf sistemleri ile çok daha şık ve kullanışlı bir ev görünümü de elde edebilirsiniz.

Bu arada balık burçları hayal güçleri ile de ünlüdür. Bu yüzden haya dünyanızı harekete geçirecek bir dekorasyon stilini seçebilirsiniz. Çok sade olan objeler yerine daha karışık ve daha renkli olan parçalara yönelebilirsiniz. Zemin rengi olarak da bej tonlarını seçerseniz bu renkler ve desenler çok daha fazla ön plana çıkacaktır.

Otantik Dekorasyonu Deneyin

Eğer klasikleşmiş dekorasyon stillerinden sıkıldıysanız rotanızı hiç tereddüt etmeden etnik dekorasyona çevirebilirsiniz. Çünkü sıcak renk tonlarının ve desenlerin yoğun bir biçimde kullanıldığı otantik dekorasyon tarzında balık burçlarına ilham verecek pek çok detay elde edilebilir. Ayrıca balık burçlarının bu tür dekorasyonlarla döşenmiş mekanlarda kendilerini çok daha iyi hissettikleri de biliniyor.

Obje seçiminizi ise deniz temalı olarak yapabilirsiniz. Aksesuarlarınız arasında bit bütünlük olmasına mutlaka özen gösterin. Mavi tonlarının hakim olduğu ve kilim desenleriyle taçlandırılmış olan aksesuar modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Kısa sürede tamamlayabileceğiniz bu dekorasyon çalışması ile kendiniz için muazzam bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık