Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kova Burcu Erkeğine Aşık Olmak için 5 Sebep

koç burcu erkeğine aşık olmak için 5 sebep

Pozitif duyguların ve düşüncelerin insanları olan kova burcu erkekleri aynı zamanda aile kurmaya da çok fazla önem gösterirler. Peki kova burcu erkeğine aşık olmak için en temel sebepler nelerdir?

1. Çekicilik

Kova burcu erkeği ilginç bir çekim gücüne sahiptir. Onu ilk gördüğünüz an adeta güçlü bir mıknatısın size doğru kendisini çektiğini zannedebilirsiniz. Kova burcunun çekiciliği ona ilk görüşte aşık olmanıza yol açabilir. Ayrıca bu çekicilik etkisi, kova burcu erkeğinin bakımlı olmasından dolayı ilişkinin ilerleyen dönemlerinde de devam eder ve ilişkiniz hep taze kalır.

2. Kibarlık

Kova burcu erkeği son derece naiftir. Sizinle konuşacağı zaman bütün kelimeleri dikkatli bir şekilde seçen kova burcu erkeği gönlünüzü hemen çalabilir. Herkese karşı nazik, naif ve içten olan kova burcu erkeği asla yapmacık ve küçümser tarzda bir naziklik sergilemez. Onun kibarlığı tamamen yüreğinin derinlerinden gelen bir içgüdü sebebiyledir. Asla rol yapmayı sevmez.

3. Pozitiflik

Hayatınızda bütün olumsuz düşünceler karşısında size destek olabilecek birini arıyorsanız kova burcu erkeği sizin için ideal bir erkek olabilir. Olumsuz düşünceler içerisinden sizi kolaylıkla çekip çıkartabilen kova burcu erkekleri son derece pozitif bir düşünce yapısına sahiptir. Siz en kötü olayları aklınızda kurarken, kova burcu erkeği olumsuzluklar arasından bile yaratabileceğiniz fırsatları sizin yerinize görerek size anlatır.

4. Mantık

Son derece duygusal bir yapıya sahip olan kova erkekleri aynı zamanda çok fazla mantıksal yaklaşmayı da sever. Duygularını dışarıya her zaman yansıtmayı sevmeyen kova erkekleri hayatını yönlendireceği zaman devreye mantığını sokar. Bütün olaylar karşısında soğukkanlılık ile hareket eden kova erkekleri, yanlış fikirler ve kararlar içerisinde boğulmadan tüm durumlardan mantığı ile sıyrılır. Bu durum sizin de onun mantığından yararlanabilmenizi sağlar.

5. Aileye Düşkünlük

Kova erkeği, seçtiği arkadaşlarına ve seçtiği eşine çok fazla değer verir. Kova burcu erkeğinin kuracağı arkadaşlıklar ve gönül ilişkileri asla gelip geçici olmaz. Sevdiği kadın ile birlikte olduğunda etrafına neşe saçan kova burcu erkeği ailesine çok düşkündür ve aileyi kurmayı hayal eder.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık