Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2019 Gökyüzü Enerjileri

Yeni bir ay bizleri karşılarken gökyüzünün bu hafta bizlere mesajı: Seni seviyorum, çünkü bütün evren sana ulaşmam için işbirliği yaptı.  ‘’PauloCoelho’’

Aralık ayında
Hayatın zorluklarına pes etmek yerine
Savaşanlar
Sabredenler
Kalbinin sesini dinleyenler
Merhametlerini muhafaza edenler
Vazgeçmeyenler
Yarışı kendileri ile olanlar
Sevenler sevilene sevene AŞK ile sahip çıkanlar
Cesurlar
Güven verenlerin güven bulup RUH larının UYANACAĞI
Aşkla tamamlanacağı Sevginin bütünlüğünde BİZ olacakları enerjileri getiriyor.

 

Aralık ayı enerjileri pek çok açıdan yeni bir şey başlatmak, yeni bir şey öğrenmek ve yeni bakış açıları ve yönler aramak için gerekli cesareti bulacağımız enerjileri etkili kılacak. FARK edenler ve VAZGEÇMEYENLER için.

Bu enerjiler pek çoğumuzu İNDİNA JONES gibi maceracı bir tutum sergileyen keşfetmek adına risk alma arzularımızı güçlendirebilir, talihsiz ve üzücü durumlar ile baş başa kalınacak olaylara neden olabilir.  Oto kontrolü elden bırakmamamız şart!

Yüreğimizin götürdüğü yere gidelim ama hayallerin peşinde de kaybolup yanlış kararlar ile kayıplar yaşamayalım.

Ay boyunca öğrenme, müzakere etme ve cesaret verici, sezgilerden esinlenen ve geniş bir görünüm sergileyen kararlar almaya başlamamızda etkin olacak gezegen geçişleri dünyaya bakış açımızı yenileyecek ve kendi varlığımızı artılarımızı eksilerimizi daha net gözlemleyebileceğiniz. Fakat  gezegenler arasındaki uyumlu yönlerin aynı zamanda kendi kendimize sevdiklerimize hoşgörü, kendine yeterlilik, gibi konularda da daha disiplinli ve pozitif olmamızın gerekliliğini ön planda tutmamızın önemini vurgulamakta.  gelebileceğini akılda tutmayı önerir.

İş hayatlarımızı amaçlarımızı isteklerimizi gerçekleştirmek, birleştirmek, inşa etmek, değerlendirmeler yapmak ve analizler yapmak için ihtiyacımız olan tüm desteği alacağımız enerjiler gökyüzünden yeryüzünü yaşamlarımızı aydınlatırken şimdi bizlere düşen kararlı olmak hedeflerimizi belirleyerek verimliliği arttırmak için  son derece disiplinli bir şekilde adımlar atarak ilerlemek.
Özellik ile hafta boyunca yaşamlarımızda öncelik sıralamalarımızı belirleme bizleri yoran her şeyi ortadan kaldırma noktasında net kararlar vermeliyiz. Mükemmeliyetçiliğimizi harekete geçirmeli kendimizi her bakımdan geliştirmeye odaklanarak hareket etmeliyiz. Bu enerjiler altında hepimiz parayla ilgili durumumuzu iyileştirme ve ortak bir hedefe ulaşmak için başkalarıyla birlikte çalışma zevkini yeniden keşfetme yetisine kavuşabiliriz.

AŞK Hayatlarımızda ise özlem duyduğumuz güvenmek istediğimiz hayatımızın merkezinde olmasını arzuladığımız SEVGİ yi şimdi gerçekçi bir şekilde ele alıp kalplerimizi  yaşamlarımızı AŞK ile taçlandırmak düşüyor bizlere. Bu süre zarfında,  her bakımdan netleşiyoruz ve doğası ne olursa olsun korkularımızı zayıf noktalarımızı kolaylıkla aşmayı başaracağımız enerjiler ile karşı karşıyayız.

8 Aralıktan itibaren  her bakımdan verimlilik artıyor , bugüne kadar çok zor, sıkıcı ya da zor görünen  deneyimlerden acılardan sonra GÖKYÜZÜ BÜYÜK MÜKAFATLARA hazır olmamızı MÜJDELİYOR bizlere.

Aralık 2019  her birimiz için daha  sağlıklı bir yaşam tarzı belirlememiz ertelediğimiz diyet programlarını gündemimize almamız daha  çok  çalışma ve yenilenme motivasyon teşvik etme gibi güzellikler getirirken fark edelim şükredelim ve yeni başlangıçlara tüm kalbimiz ile inananarak HOŞGELDİN diyelim.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık