Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Jüpiter Oğlak Burcunda

Aralık 2019'daki en önemli astrolojik olaylardan biri  Jüpiter'in Oğlak burcuna geçişi bir süredir orada bulunan Satürn ve Pluto ile buluştuğunda Jüpiter'in Oğlak burcundaki varlığı, olsa da atmosferi biraz aydınlatacak. Büyük iyilik Jüpiterin Oğlak burcunda ki seyri bazı sınırlamaları veya kısıtlamaları yanı sıra, kabullenmeleri zor olan bazı gerçekleri kabul etmemize yardımcı olur. Ancak, bu enerjiler altında kendimize dürüst olup eksi yanlarımızı artıya çevirebilir korku kaygı takıntılarımızdan  uzaklaşabiliriz. Farkında olanlar astrolojik etkileri nimet olarak kabul edip kendilerini geliştirecekler bu geçiş altında. İlerleyen dönem boyunca aydınlık tarafı bulmak gerçek bir yetenek meselesi olabilir, ancak olgun ve yaşamlarının yeni bir aşamasına geçmeye hazır olanlar bu enerjiden maddi manevi faydalanabilecekler.

Tüm inanç ve görüşlerimizin yenileneceği yararlı olanı seçerek  bu süreçte artık gerçekliğimize uymayan bazı fikirlerden tamamen uzaklaşıp DOĞRUlarımızı bulabiliriz.

Jüpiter Oğlak burcunda ilerlerken

Bilgi
Gerçeklik

Bilinçaltı şifalanması

Doğruların değer göreceği

Güvenin sevginin hak ettiği değeri göreceği

Oto kontrol

Disiplin

Doğallık

Cesaretle hayatla mücadele edenlerin

Maddi ve manevi kazanımlarının yükseleceği

Kutsal değerlerin önem kazanması

Biz olma yolunda ailede aşk ve evlilik ilişkilerde sevginin

Gücünün aydınlığı getireceği


Sabredenlerin mükafatını alacakları  enerjiler etkili olacak.

Jüpiter Oğlak burcunda 26 ARALIK 2019 tarihinde de  Oğlak burcunda Güneş Tutulması gerçekleşcek.
Dünya ülkemiz ve bireysel olarak bizlere etkileri:

İşlerimizi dikkatlice planlamamız ve harekete geçmeden önce iyi düşünmemiz gerekir,  Gerçekçi olmamız geçmiş kötü alışkanlıklara geri dönme eğilimlerinin aşılmasında en iyi olasılıkları sunar bizlere. Jüpiter'in büyük büyümeleri getirdiğindan küçük adımlar atarak güvenle ilerleyeceğimiz şekilde kararlar almalıyız.
Jüpiter Oğlak burcunda ilerlerken hepimiz parayla ilgili, sosyal ve politik gerçeklerin daha da farkında olacağız. Jüpiter'in Yay burcunda geçişi sırasında yapılan tüm aşırılıklar (örneğin, aşırı borçlar) çirkin taraflarını gösterebilir ve artık tasarruf yapma bilincimiz yükselecektir.  Yatırım planlarımızda birikimlerde alacağımız önlemler finansımızı yönetmenin doğru yolunu bularak Jüpiter’den dolayı çok olumlu uzun vadeli sonuçlar doğurabilir. Yeni yollar keşfederek bir şeylere başlamak için fark etmesi daha zor olsa bile, her şey daha iyi olmaya başlayacak.  Fakat “daha iyi” kısmı uzun vadede istikrarlı olacak bunu da unutmamalıyız.

Dünya genelinde pek çok ülke  geçmişe dayalı finans tercihlerinden dolayı iflasın eşiğine gelebilir sanal paralar faizler gibi konular da yapılanmalar yaşanabilir  bu geçiş altında  toplumsal, maddi, profesyonel gerçeklere uyum sağlamamıza yardımcı olacak enerjiler ile karşı karşıyayız. Bankalar vergi ve maliye ile ilgili alanlarda yapılanmalar söz konusu olabilir. Ayrıca pek çoğumuz bireysel anlamda gelir kaynaklarımızı artırabilir ve şaşırtıcı alanlarda şu ana kadar denemedğimiz alanlarda yeni fırsatlar bulabiliriz.

26 Aralık'ta Oğlak burcunda yılın son  güneş tutulması gerçekleşecek. Bunların hepsi, başkalarıyla ve resmi kurumlarla bağları olduğunda ya da kurumların işleyişindeki aktif katılımımız söz konusu olduğunda sadece sorumluluk ve olgunluk dersini arttıracak enerjiler olarak etkili olacak.

26 Aralık 2019  da Oğlak burcunda gerçekleşcek güneş tutulması ile , bazı derneklerin ve vakıflar ile ilişkide olanlar siyasi partilerde değişiklikler kapanışlar önemli ayrılışlar yaşanabilir. Sosyal ve politik düzeyde, bu tutulma ile  siyasi ittifakların sonlanmasına tanıklık edebiliriz. Tutulma zamanında Jüpiter'in Güneş ve Ay ile birlikte olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, bu sonlanmalar uzun vadede çok olumlu görünmelidir çünkü bizi güç dengesini gözden geçirmeye ve değişimin önemini fark ederek yenilikçi yaklaşımlara değer vermeye yönlendirici olacaktır.

Kişisel düzeyde; Aralık ayı boyunca gezegen yönlerinin  olumlu enerjileri ile yeni olaylar ve maceralar yaşayarak yeni yıla başlayabilmemiz için stratejiler geliştirmemize, hayatlarımızı yeniden inşa etmemize, planlamamıza ve geliştirmemize yardımcı olacak etkileri iyi değerlendirmeliyiz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık