Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Anka Kuşu Uyanıyor Kasım Ayı Gökyüzü Enerjileri

22/23 Ekim 2021'de Güneş, Tropik Terazi burcundan Akrep'in burcuna geçiyor.

Akrep Sezonu başlarken, dönüşüm ve değişimin enerjisini yükselişte olacağı bir döngü karşılayacak bizleri. 

Akrep'in kendisi dönüşümü ve metamorfozu temsil eden bir burçtur.

Tutulmalar döngüsü başlıyor.
Tutulmalar her zaman güçlü dönüşüm portallarıdır ve bilinç seviyemizde bir değişimi veya kuantum sıçramasını temsil eder.

Tutulma Mevsiminde ilerlerken hayat farklı bir melodiye bürünme eğilimindedir ve bu enerji, Ekim ortasında Güneş bu su burcuna girerken hissettiğimiz pek çok şey ile ilişkili olacaktır. 

Akrep, aslında üç farklı sembolle temsil edilen birkaç burçtan biridir . 
Akrep, Kartal ve Anka kuşu.

Bu sembollerin her biri, farklı enerji seviyelerinde çalışırken bilinçte bir ilerlemeyi veya bir değişimi temsil eder.

Temel düzeyde, Akrep,  nitelikleri tarafından yönetilir. Akrep, küçük ama güçlü bir yaratıktır. Sık sık deri değiştirir, başkalaşım geçirir ve dikkatli olunmadığı takdirde sadece yırtıcıları değil kendisini de sokabilen keskin bir kuyruğa sahiptir.

Akrep güçlüdür ve birçok kültürde bir ölüm ve yeniden doğuşun totemidir, ancak Kartal ile aynı bakış açısına sahip değildir.

Akrep enerjisi, farkındalığı artmaya başladığında olaylara daha büyük bir perspektiften bakmakla ilgilenmeye başladığında Kartal’a geçer.

Olaylara dar bir açıdan bakmak yerine yeni bir bakış açısı oluşmaya başladı dünya genelinde.

Kartal olarak, Akrep enerjisi her şeyi yukarıdan görebilir. Kartal hala bölgesini çok koruyor , ancak farkındalığı artmaya devam ettikçe, olaylara daha manevi bir bakış açısıyla bakmaya başlar.

Akrep enerjisinin Kartal'dan Phoenix'e son dönüşümünün gerçekleştiği yer burasıdır.

Phoenix, kaos ve yıkımın küllerinden doğan efsanevi bir kuştur. Bu doğum, eskiden yeninin yükselişini ve geçmişin yaralarını ve travmalarını alıp onları güçlü ve güzel bir şeye dönüştürme yeteneğini temsil eder.

Anka kuşu gizemli bir yaratıktır, ancak bilgedir ve Akrep enerjisinin bilincinin en yüksek evrimlerinden birini temsil eder.

Her şeyin dönüştüğü, ölümün yaşamı ve yaşamın ölümü takip ettiği Phoenix'in farkındalığıdır.

Akrep enerjisinin bu metamorfoz yolculuğu, kendi kişisel burcumuz ne olursa olsun, bu mevsimde hepimizin kucaklayabileceği çok güçlü bir enerjidir. 

Akrep Sezonu 2021'de yolculuk ederken, gözlemlenmesi gereken önemli tarihler şunlar

Akrep Sezonu Astroloji 2021
22/23 Ekim- Akrep Sezonu
Güneş, saat diliminize bağlı olarak 22'sinde veya 23'ünde Akrep burcuna geçiyor. Akrep Mevsimi, hayatınızda dönüştürücü değişiklikler yapmaya, psikolojinizi veya zihinsel sağlığınızı keşfetmeye sezginizi güçlendirmeye odaklanmak için iyi bir zamandır.

31 EKİM ÜLKER YILDIZINI YÜKSELİŞİ
 Ekinoks ile yaklaşan Gündönümü arasında gözlemlenen orta nokta olan Çeyrekler Arası Gün olarak da bilinir. Doğu gökyüzünde yılın bu zamanında, Ülker yıldız sistemi de yükselmeye başlar. Ülker'in yükselişi, atalarımızın kendi yaşamlarımızdaki ölüm ve yeniden doğuş döngülerini onurandırmak ve maddi manevi hayırlar yapmanın önemini vurgular. 

1- Kasım Numeroloji
Bugün, 11. ayın 1. günü olduğu için 111'in numeroloji kodunun kilidini açıyor. 111, yeni başlangıçları, pozitif enerjiyi ifade eder. 111'i düzenli olarak görüyorsanız, ruhunuzun kaderiyle daha uyumlu olan hayatınızın yeni bir bölümüne başlamaya hazırlandığınızı gösterebilir. 111 aynı zamanda koruyucu bir sayıdır ve hayatınızın bu bölümünde yolculuk ederken ilahi bir şekilde bakıldığınızı gösterebilir.

2- Kasım Merkür'ün Gölgeden RETRODAN Ayrıldığı Dönem
Merkür, 2021 için son geri hareketini 18 Ekim'de sonlandırdı, ancak bu gün nihayet eski gücünü ve hızını geri kazanıyor. Bu, özellikle iletişim, teknoloji ve sözleşmelerle ilgili konularda taze bir enerji patlaması getirmelidir. 

4 Kasım Akrep  Burcunda Süper Yeni Ay
Bu Yeni Ay zamanında, kozmik göklerimizde akan çok fazla sulu enerjimiz var. Sulu enerji yumuşaktır, sezgiseldir ve bizi akışta kalmaya teşvik eder. Bu çalışmak için güzel bir enerji olsa da, kendimizi durgun, hatta sabitlenmiş veya bir durum hakkında takıntılı hissetmemize neden olabilecek başka bir dinamik demleme var. Durgun su sonunda kirlenir, bu nedenle bu Yeni Ay'da hatırlanması gereken iyi bir benzetmedir. Düşüncelerinizde çok inatçı veya katı olmayın, su gibi akmasına izin verin. Yakında Yeni Ay'da daha fazlası gelecek!

5- Kasım Venüs Oğlak Burcunda
Venüs yılın başlarında Oğlak burcundaydı, ancak şimdi daha uzun süre kalmak için geri döndü. Venüs, 19 Aralık'ta yaklaşan gerilemesi nedeniyle Oğlak burcunda (Mart 2022'ye kadar) ekstra uzun kalacak. İlişkileriniz ve mali durumunuzla ilgili şu anda ve önümüzdeki haftalarda ortaya çıkan tüm temalara dikkat edin, çünkü bunlar yaklaşan Venüs retrosunun ne getireceğine dair ipuçları barındıracaktır. Ayrıca, hangi temalar üzerine inşa edebileceğinizi görmek için Ekim-Kasım 2018 olan Venüs'ün en son geri gittiği zamana da bakabilirsiniz. 

11 Kasım 1111 Numeroloji
Mutlu 11/11! 1111 uyanışı, ruhsal gelişmeleri başarı ve uyanışın yakında olduğunu gösteren en güçlü sayı kodlarından biridir. 1111'i düzenli olarak görüyorsanız, doğru yöne gittiğinizi veya bilinçte büyük bir sıçrama yapmak üzere olduğunuzu gösterebilir. Ayrıca, hayatınızda şu anda olmanız gereken yerle uyum içinde olduğunuzu da gösterebilir. 

19 Kasım 2021 Dolunay Ay Tutulması Boğa
Akrep Sezonunun en büyük olayı Boğa burcuna düşen Kısmi Ay Tutulmasıdır. Bu, 2014'ten beri yaşadığımız ilk Boğa Tutulması ve 2022'yi daha yakından hissetmeye başlayacağımız yeni bir döngü yaratıyor. Ay Tutulmaları kapanış, doruk ve bitiş portallarını temsil ediyor. Bunları, hayatımızda salıvermemiz, ele almamız ve bırakmamız gereken her şeyi büyütme yeteneğine sahip süper şarjlı Dolunaylar olarak düşünün. Tutulmada duygular yüksek olabilir ve periyodik olarak hayatımızın alt üst olduğunu görebiliriz. Tutulmaların zamanın geçişini hızlandırma eğiliminde olduğunu ve hatta kader olayları getirebileceğini bilin. Ne olursa olsun, bir Eclipse etrafında karıştırılan olayların, o sırada öyle hissetmese bile, uzun vadede hayatımızı değiştirmeye ve yükseltmeye yardımcı olduğunu bulmamız muhtemeldir. Bu Tutulma'da hem Satürn hem de Mars aktiftir ve biraz oynaklık yaratarak kaynayan gerilimlerin taşmasına neden olabilir. Küresel düzeyde büyük bir bastırılmış enerji salınımı mümkündür. Bu Eclipse'de daha fazlası gelecek, bu yüzden AstrodehA.com u takip etmeye devam edin!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık