Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Ekim Dolunayı Kalpleri de Yaşamları da Yenileyecek

Koç çatlakları, Dünya'nın ve doğanın kendisinin ısısını, ışığını ve yaratıcı gücünü açar.

Herhangi bir Koç arkadaşınız varsa (özellikle Güneş veya Ay burcu Koç ile doğanlar!), o zaman bu burçta doğan insanların istediklerini elde etmede nasıl uzman olduklarını yaşayarak deneyimleyeceksiniz. 

Cesurlar.

Kendilerine güveniyorlar.

Onlar lider.

Ancak bu Dolunay'ın cömertliğini hissetmek için burcunuzda çokça yer alan Koç özelliğine sahip olmanıza gerek yok. Hepimiz için bu enerjiler etkili olacak. 

Koç'ta Ay (neredeyse tüm gezegenler gibi) aşırı hızlanır. Ateşlenen ve kızgın, kardinal enerjiye daldırılan O, en iddialı ve bağımsız yönlerimizi harekete geçirir. Ve Koç Dolunayı genellikle her şeyi yapabilecek kapasitede olduğunuzu hissettirse de… Arzularınızı tezahür ettirmek için Dolunay enerjisini kullanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.

Dolunay her zaman  kişisel dönüşüme ve radikal ileri harekete yardım etmeye çağırma zamanıdır. 

Manyetik enerjiyi doğru şekilde kullanırsanız, kendi kaderinizi tezahür ettirmede durdurulamaz bir güç olursunuz.

Yanlış yoldan giderseniz hayal kırıklığı, alevlenen öfke patlamaları ve öfke ilerlemenizi engeller.

Koç burcundaki bu Dolunayın sizi raydan çıkarabileceği 3 yolu ve onu durdurmak için neler yapabileceğinizi keşfetmek için okumaya devam edin. 

1. Olgunlaşmamış Enerji Tehlike Getirebilir
Tamam, Koç kozmik potaya girdiğinde ortaya çıkan gücün çok özel niteliğine zaten değindik . Canlı,  yaratıcı olan bu ay frekansı, dinamik yaratıcılık için doğru.

Bir süredir uğraştığınız bir engeli aşmaktan bahsetmiyoruz. Yaratıcı yeni bir yaklaşımla bile. Hayır. Bu Dolunay tamamen kendi kendine başlamakla ilgilidir. Bu, risk almak, belirsizliğin içinde hissetmek ve nereye varacağınızı bilmemekle ilgilidir.

Bu, Koç'un en yüksek yaratıcılığıdır!

Koç daha sonra ne olacağını bilmiyor. Öngörü sahibi olacak deneyime sahip değil. Tedbirli olacak olgunluğa sahip değil. Ve bu çocuksu mucize bazen bu ateş işaretinin hediyesi olarak görülse de, dikkat etmeniz gereken bir şeydir.

Her şeyin mümkün olduğu inancı harika bir bakış açısıdır, ancak işler düşündüğünüz gibi gitmediğinde veya beklenmedik engellerle karşılaştığınızda, Koç sizi yürümeye başlayan bir öfke krizine sokabilir.

Bu nedenle, bir çocuğun coşkusuyla her şeye atladığınızdan emin olun, ancak yürürken yetişkinlere benzer bir dikkat gösterin.

2. Fazla Alanlar Vurgulanacak
Bu Koç Dolunayı, aşırılık ve enflasyon gezegeni Jüpiter'e zorlu bir T-Kare oluşturuyor.

Dolunay sırasında, herhangi bir şeyi aşırı yapıyorsanız veya hayatınızın herhangi bir alanında fazlalıklarınız varsa, bunlar kesinlikle ön plana çıkacaktır.

Aşırı yemek mi?

Aşırı analiz mi?

Aşırı abartma mı?

Esasen, bu 4 harfle (AŞIRI) başlayan bir şey yapıyorsanız, Dolunay bu alanlara ışık tutacak ve sizi Dolunay büyüsünden herhangi birini elde etmeyi bile ummadan önce onları ele almaya zorlayacaktır.

Öyleyse, şimdi kalbinize bakın ve Dolunay gökyüzünü süslemeden önce hayatınızdaki AŞIRILARI düşünün. O zamana kadar tespit etmediyseniz, Dolunay'ın iyiliğini toplamak yerine gereksiz içsel drama ile uğraşacaksınız.

3. Mars Retrogradı Hayal Kırıklıkları Yaşatabilir. 
Ateş grubu burçların olduğu herhangi bir Astro-etkinlikleri sırasında, havada her zaman bir yoğunluk unsuru vardır.

Ancak bu Dolunay sırasında, ay sadece ateşli Koç tarafından yönetilmez, aynı zamanda Koç'un yöneticisi Mars'tan da etkilenir. Bu da şu anda Koç'ta. Oh, ve aynı zamanda Retro da. 

DİKKAT!

Gergin enerjilerin kozmik bir karışımıyla, bu Dolunay'da hüsran duyguları baş belası olsun istemiyorsak kendimizi de bizi sevenleri de dinlemeyi bilmeliyiz. İlerleme eksikliği ve otorite figürleriyle ilgili sıkıntılar bu hafta sizi rahatsız edebilir, ancak bir şeyi hatırlamak önemlidir…

Bu Dolunay'ın korlarından şanlı bir Anka kuşu gibi yükselmek istiyorsanız, dumana çıkmak yerine sabırlı olmalısınız. Kendinizi sıkışmış hissediyorsanız veya hayatınızın belirli bir alanında ilerleyemiyorsanız, zorlamayın. Evren sizin için hazır olmadan önce ileri doğru iterseniz, sonu iyi olmaz.

Bu nedenle, acele etmek ve sabırsızlığın sizi yenmesine izin vermek yerine, bu Dolunay'ı olmak istediğiniz yerin stokunu almak ve onu görselleştirmek için kullanın. Şu anda oraya ulaşmak için çok fazla adım atmanıza gerek yok. Sadece hedeflerinize odaklanmanız ve Dolunayın doğal tezahür sihrinin sizi yıkamasına izin vermeniz gerekiyor. Evren ne yaptığını biliyor! Ona güvenin!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık