Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Ekim Dolunayı ve Burçlara Etkileri

Koç 

Dolunay burcunuzdayken, büyük bir kişisel hedefe ulaşmak için hamleler yapmak için daha fazla harekete geçeceksiniz ve işler düşündüğünüz gibi gitmezse, bazı köklü duygular üzerinde çalışmanız gerekebilir. Sabırlı olmalı doğru hamleler ile isteklerinizi elde edeceğinizin bilincinden uzaklaşmamalısınız. 

Boğa

Maneviyatla ilgili on ikinci evinizdeki dolunay ile birlikte, büyük bir resim hayalini gerçeğe dönüştürmek için tüm hareketli parçaları görmeye odaklanma zamanı şimdi içe dönmenin faydasını göreceksiniz. Hiç kimseyi değil sezginizi kalbinizi dinlemeli ve kararlarınızı bu şekilde almaya gayret etmelisiniz. Düşmanlarınızın yaşadıklarına da pişmanlıklarına da tanıklık edecek güçleneceksiniz. 

İkizler 

Dolunay, ağ kurmayla ilgili onbirinci evinizde, birlikte olduğunuz arkadaşlarınız ve grupla gerilimleri tetikleyebilir. Arkadaşlıklar veya ortak çalışma ilişkileriyle ilgili belirli bir bölümü bitirmenin zamanı gelmiş olabilir sizler için. Yanlış arkadaşlarınızın gerçek dostlarınızı kaybetmenize neden olduğuna uyanacağınız bir dolunay sizleri karşılıyor. 

Yengeç 

Dolunay Kariyerinizin onuncu evindeyken, uzun zamandır emekleriniz  için hak ettiğiniz tanınmayı istiyorsunuz ve bunun gerçekleşmesi için alışılmadık olasılıkları denemeye hazırsınız. Ama yavaşlamaya ve "neden" üzerine düşünmeye de odaklanmalısınız. Son pişmanlık maddi manevi zararlar getirebilir dikkat edin. 

Aslan 

Dolunay, macera ve yüksek öğrenimle ilgili dokuzuncu evinizde ve kim bilir ne zamandır takılıp kaldığınız aynı eski sıradan rutinden dolayı hüsrana uğramanıza neden oldu. Bir şeyleri sarsmak istiyorsun ama bunu hesaplı bir şekilde yapmak sana en iyi şekilde hizmet edecek. Geçmişi değiştiremez ama bakış açınla sana zarar veren durumları iyileştirerek kendini geliştirip başarılı ve mutlu olabilirsin UYAN ASLAN. 

Başak 

Sekizinci duygusal bağlar ve cinsel  evinizdeki dolunay, Duygular ve yaşanmışlıklar arasında ki köklü ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı sahiplenmek ve dile getirmek için bir fırsattır. Ancak iyileşmenin öncelikli olduğunu fark etmeli ruhunuzu baskılamaktan kendinizi her şeyden sorumlu tutmaktan uzaklaşmalısınız. Siz değerlisiniz kendinize de sizi siz olduğu için sevenlere de hak edilen sevgiyi verme zamanı. 

Terazi 

Dolunay, ortaklıkla ilgili yedinci evinizde olduğu için, İş hayatınız mahkemeler önem kazanıyor önemli bir randevunuz, iş ortağınız veya yakın arkadaşınızla güç mücadeleleri ve ilgili hesaplaşmalarla karşılaşabilirsiniz. Bu ay etkinliği, işleri uyumlu tutma konusundaki her zamanki bağlılığınızı kesinlikle test edecek, ancak bire bir bağ içinde ihtiyaçlarınızı savunmak için bunun gitmesine izin vermenin zamanı gelebilir. Özel hayatınızda eş ya da sevgilinizin desteğine minnet duyma zamanlarındasınız. 

Akrep 

Altıncı sağlık ve rutin evinize düşen dolunay sayesinde, günlük koşuşturmanızda yeni bir sayfa açmak için süper güçlenebilirsiniz. Ani kararlar ile hayatınızda pek çok köklü değişiklik istiyorsunuz, ancak yavaş, hesaplayıcı bir yaklaşımdan yararlanacaksınız bunu unutmayın keskin kararlar değil akılcı yaklaşımlar içinde olun. Özel yaşamınızda ise daha şefkatli olma zamanı sizler için. 

Yay 

Dolunay, romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizde olacak, bu yüzden kendinizi ortaya koymak ve kalbinizde olanı tüm açıklığı ile  paylaşmak kaçınılmaz olacaktır kırgınlıkları kızgınlıkları beklentileri en yalın ve duygusal hali ile paylaşmak ilişkileri yeniden yapılandırabilmenin güzellikleri olarak yansıyabilir sizlere. 

Oğlak 

Dolunay, ev yaşamınızın dördüncü evindedir, bu nedenle, güvenliğinizi alışılmadık derecede hızlı bir şekilde artırmak için herhangi bir gayrimenkul hamlesinde, aile ilişkilerinde değişikliğe odaklanabilirsiniz. Ancak dengede kalmaya çalışmak başarının anahtarıdır. Kendinizi yenip yenilenebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

Kova 

Üçüncü iletişim evinize düşen, bu dolunay etrafınızda dönen entrikaları fark ettirecek sizlere  sonuç olarak gerçekten kötüleşebilirsiniz. Sıkıcı yapılacakları listeden ne kadar erken çıkarırsanız, odaklanmayı tercih ettiğiniz faaliyetlere o kadar çabuk odaklanabilir size zarar veren insanları hayatınızdan kararlılıkla gönderip iş ve gerçek dostlara odaklanmanın huzuruna erişebilirsiniz. 

Balık 

İkinci gelir evinizdeki dolunay, finansal ve güvenlik hedeflerinizin peşinden hararetle geçmeniz için bir fırsattır. Herhangi bir e-postayı, sözleşmeyi veya evrakları hatalar için dikkatlice okuduğunuzdan emin olun, çünkü para meselelerini çok aceleyle halletmeye çalışmak ciddi bir baş ağrısına neden olabilir dikkatli olmalısınız. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık