Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Ekim Dolunayı ile Kalbinizi Arındırın

Koç Dolunay 20 Ekim 2021 tarihinde, enerji yoğun bir dalgası  getiriyor yeryüzüne ve yaşamlarımıza. Gerilimi karıştırabilecek ama aynı zamanda artık hayatımızda çalışmayan bir şey üzerinde olumlu eylemde bulunmamıza ilham veren enerjiler ile karşı karşıyayız.

Duygularımızın arttığını hissedebiliriz veya sonunda üstesinden gelmeye hazır olduğumuz bazı korkularla yüz yüze gelebiliriz. Bu dolunayda KORKULARI ALT ETME FIRSATIMIZ var.

Tüm bu enerji demlemesiyle, bu çalışma, kalbinizin niyeti ve arzusuyla sizi yeniden yapılanmak için faydalı olacaktır. Her birimiz çok uzun zamandır kalbimiz ile bağlantı kurmayı unuttuk.

Kalbinizle bağlantı kurarak daha net kararlar verebilir ve etrafınızda ne olup bittiğine bakmaksızın gerçek kalbinizin çağrısını takip ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Kalbinizin Arzusuyla Bağlantı Kurmak için Koç Dolunay ÇALIŞMASI

4 Tane Beyaz Mum
Bir kase tuzlu su
Bir demet sarılmış taze adaçayı 
1 adet sandal ağacı
7 Adet Mavi Çivit Göz Taşı 1 Adet Pembe Kuvars kristali
Bu çalışma en iyi 17-29 Ekim 2021 arasında yapılır.

Başlarken sandal ağacı demetini ile sandal ağacınızı tütsü olarak yakın. 
"Ağır olan ve artık bana ait olmayan her şeyi tüm yaşamsal alanlarımda kaldırıyorum. Varlığımı sevginin gücüyle dolduruyorum. ben arındım ben bütünüm Ruhumla tam uyum içindeyim. ben arındım ben bütünüm Ruhumla tam bir uyum içindeyim.”

"Ruhumda Zihnimde Kalbimde ki tüm boşluklardan ağır, karanlık ve artık gerekli olmayan her şeyi arındırıp temizliyorum. Alanımın enerjisi yüksek şifalı ve serbestçe akıp şifalanıyor. Şimdi sadece ışık tüm yaşamsal alanlarımı ve evimi dolduruyor. Şimdi sadece huzur evimi dolduruyor. Ruhum Tüm Yaşamsal Alanlarım Evim bir sevgi ve ışık mabedidir. Alanımın enerjisi korunuyor net ve özgürce akıyor.”

Mumları yakın ve kare şeklinde yere veya masaya yerleştirin karşısına pembe kuvars kristalinizi yerleştirin.
Tuzlu su kabınızı alın ve mumların ortasına yerleştirin.
Ardından Çivit Göz taşlarınızı ocağınız ya da tütsülüğünüzün üzerinde diğer tütsüden ayrı olarak yakın.
Olabildiğince odaklanın ve ardından arınmak için enerjiyi harekete geçirin kalp merkezi alanınızı dairesel bir hareketle (göğsünüzün üzerinde bir saat olduğunu hayal ediyorsanız saat yönünde) yavaşça ovalamaya başlayın. Mümkünse daireleri yaklaşık 1-2 dakika veya  sayarak 100 kez tekrarlayın! Nazik bir uğultu veya enerji hissetmeye başlamalısınız, ancak hissetmemenizde sorun yok.

 Ardından ellerinizi dua pozisyonuna getirin ve kalp merkezinize dayayın. Gözlerinizi kapatın ve 10 ya da 20  kez derin nefes alın verin. Nefes alırken kalp merkezinizin açıldığını hayal edin. Bunu bir çiçek tomurcuğunun açılması ya da giderek büyüyen beyaz veya pembe bir ışık topu olarak hayal edebilirsiniz.

Not: Bunu yapamıyorsanız, kendinize sessizce tekrarlayabilirsiniz:  “Şimdi gerçek arzularımı serbest bırakmak ve kilidini açmak için kalp merkezimi açıyorum.” Diyebilirsiniz.
YA HAY YA SELAM YA MELİKEL MÜLK Esmalarını ayrı ayrı 1111 kez okuyun.

 İyi ve rahat olduğunuzda (10-20 nefesten fazla sürebilir), nazikçe ve sessizce kalbinizden size göstermesini veya arzusunu söylemesini isteyin. Kalbinize sizden ne istediğini sorun. Bunu yazılı kelimeler veya bir vizyon olarak görebilir, size söylendiğini duyabilirsiniz veya sadece bir his veya “bilme” alabilirsiniz. Gelen duygu ve mesajlara güvenin ve yargılamamaya çalışın.
Şimdi sağ elinizin işaret parmağınızı kullanarak, aşağıdakileri tekrarlarken (veya o anda ne istediğinizi söylemekten çekinmeyin) tuzlu su kabını herhangi bir yönde döndürmeye başlayın.

“Geçmişin korkularını özgürleştiriyorum ve beni geride tutan tüm engellerden kurtuluyorum. Affediyorum ve geçmişi bırakıyorum ve artık geçmişi bugünümde kalbimde taşımam gerekmediğini biliyorum. Korkularımı yıkayıp yerine kalbimin arzusunun bilgeliğini koyuyorum. Kalbimin arzusu (buraya kalbin arzusunu ekleyin) şimdi içimden akıyor ve her dönüşte beni yönlendiriyor. Kalbimin arzusunu takip ettiğim sürece hiçbir şey imkansız değildir.”
 Tuzlu suyunuzu lavaboya götürün ve ellerinizi yıkıyormuş gibi nazikçe iki elinize dökün.

Mumlarınız tamamen yanana kadar bekleyin. Son olarak Pembe kuvars kristalinizi temiz bir içme suyunun içine koyarak 20 dakika bekletin. Çalışmanız bittikten sonra şifa olmasına niyet ederek istediğiniz duayı suya okuyarak için.
ŞİFA SİZLER ile olsun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık