Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Adaptasyon, Başarı, Motivasyon İçin Kullanmanız Gereken Kristaller

Kristallerle Hayata Uyum Sağlamak

Hayatta değişmeyen bir şey varsa o da değişimdir. Bazen yeni bir ev almak ya da bebek sahibi olmak gibi değişime biz sebep oluyoruz. Diğer zamanlarda, değişiklik hiç beklemediğimiz bir anda üzerimize sinsice gelir. İşimizi kaybedebiliriz veya ilişkimiz aniden sona erebilir.  Bildiğiniz şeyleri sınavlarda ortaya koyamayabilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, değişen ortamı deneyimlemeyi seçseniz de seçmeseniz de değişim zor olabilir. Çoğu insan taşınmayı seçerseniz bu değişime hazır olduğunuzu düşünür, ancak durum her zaman böyle değildir. Değişim geldiğinde uyum sağlamaya hazır olmamız yeterlidir. Yeni durumlara veya ortamlara uyum sağlama konusunda sorun yaşıyorsanız, kristallerin size yardımcı olabileceğine inanıyoruz. İsteseniz de istemeseniz de süreci çok daha kolaylaştırabilirler. Hayatınıza beklenmedik bir değişiklik gelmesi ihtimaline karşı, aşağıda sizler ile paylaştığım kristallerden birini her zaman yanınızda bulundurmanızı öneririm.  Doğal taşlar ve kristaller ile yapılan terapiler son derece faydalı sonuçları beraberinde getirmekte. Hiçbir şey sebepsiz ve nedensiz yere yaratılmamıştır. Doğru kullanıldığında faydaları hayatımızı kolaylaştırır.

Turkuaz, Güven'in soğuk kış mavisi ışınının, Büyüme'nin yaklaşan sıcak yeşil ışınıyla karışımıdır. Baharın ilk işaretlerinde yeni büyüme ve yaşamın ortaya çıktığı toprağın rengidir. Taze bir renk, hoş bir renk ve yaşam döngüsünün hızla ilerlediğini bilerek bizi dinginliğe taşıyan bir renk. Turkuaz, Keşfin Renkli Işını ve Dengenin Renkli Işınıdır. Titreşimleri, kendinizi bulmanıza ve yaşamınızda ve hislerinizde dengeye dönmenize yardımcı olur. Çok fazla tutkudan ya da yetersizlikten, çok fazla aktiviteden ya da yetersizlikten ya da dengesizlik her neyse, hayatınızın dengesi bozulduğunda, turkuaz ışınları sizi tekrar merkeze getirebilir.

Denge için Turkuaz Kristaller

Yeni durumlara uyum sağlamaya çalışırken, daha koyu turkuaz renkli bir ışında kristaller kullanmanızı öneririz. Koyu Turkuaz kristaller size uyum, esneklik, açıklık, yeni bakış açısı ve içsel güç getirir. Tüm bu nitelikler, yeni koşullara uyum sağlamayı öğrenmenin özüdür. Daha koyu, daha zengin tonlarda turkuaz bize hatırı sayılır bir güç ışını getiriyor. Esnekliğin rengidir.

Eksikliklerimizin çoğu hoşgörüsüzlükten kaynaklanır. İnsanların nasıl davranması gerektiğini düşündüğümüz şekilde alışırız; dünyanın çalışması gerektiği gibi. Yaşlandıkça yeni şeylere karşı daha hoşgörüsüz hale geliyoruz. Koyu Turkuaz ışınları, sürekli olarak hayata geçirilen yenilikleri öğrenmeniz, eğlenmeniz ve bunlara katılmanız için bakış açınızda size uyum yeteneği kazandıracak güçlü anti-hoşgörüsüz ışınlardır.

Amazonit

Amazonit bir huzur, barış ve hayatın istenmeyen unsurlarından korunma taşıdır. Negatif enerjiyi sizden uzak tutacak, sahip olabileceğiniz en koruyucu taşlardan biri olmasını sağlayacaktır. Cesaret Taşı ve Hakikat Taşı olarak adlandırılan Amazonit taşı, kişiye kendini arama ve kendi gerçeklerini ve bütünlüğünü keşfetme ve bu inanç ve değerlerle uyum içinde yaşamak için yargılama veya başkalarıyla yüzleşme korkusunun ötesine geçme gücü verir.

Aynı zamanda duygusal beden için harika bir şifacıdır. Travmayı yatıştırır ve zihni sakinleştirir, endişe ve korkuyu hafifletir, öfke ve sinirliliği daha olumlu bir eyleme yönlendirir. Bunlar, yeni durumlara uyum sağlamaya çalışırken çok önemli niteliklerdir. Endişeden arınmış ve değişimden hissettiğimiz olumsuz duyguları alıp onları olumluya dönüştürmeye yardımcı olan sakin bir zihne ihtiyacımız var. Amazonit, hem Kalp hem de Boğaz Çakralarını derinden uyarır. Göğüs kemiğinin merkezine yakın bir yerde bulunan Kalp Çakrası, dış dünya ile etkileşimimizi düzenler ve neyi kucakladığımızı ve neye direndiğimizi kontrol eder.

Krizokol

Krizokol Kümesi , öncelikle kalbe sakinleştirici bir enerji getiren güçlü bir negatif enerji dağıtıcısıdır. Affetmenin, huzurun ve duygusal bağları güçlendirmenin taşıdır. Merhameti teşvik eder ve doğal kendiliğindenliğimizi geri kazanmamıza yardımcı olur. Bu taşın sakinleştirici etkisi, kaygı ve depresyon gibi sinir bozukluklarına ve suçluluk duygularına yardımcı olur. Değişim korkusu genellikle kaygıdan kaynaklandığı için bu çok önemlidir. Hem kaygı hem de depresyon uyum sağlamayı neredeyse imkansız hale getirebilir.

Krizokol , Kalp Çakrasını hizalamaya yardımcı olur, genellikle duygusal kalp ağrısını hafifletir ve güç ve denge bulmanıza yardımcı olur. Kalp çakrası dengede olmadığında, bir ilişkide ya kontrolcü ya da kontrollü hissedebiliriz ve başkalarının küçük zaaflarını eleştirebiliriz. Kendimizi günlük dış uyaranlara karşı uygunsuz derecede güçlü duygusal tepkiler verirken bulabiliriz. Krizokol bu stresi ve duygusal tepkiyi hafifletebilir ve değişimle başa çıkmamızı ve sürekli hareketli bir hayata uyum sağlamayı öğrenmemizi kolaylaştırabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık