Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

3 Temmuz 2023 Oğlak Dolunayı Çalışması

Oğlak Dolunayı bize zor şeyleri başarabileceğimizi hatırlatıyor! Bu Dolunay bize şu anda karşı karşıya olduğumuz zorlukların üstesinden gelme motivasyonunu, kararlılığını ve güdüsünü verecek. Bu Dolunayın etrafında bir miktar ağır enerji varken, herhangi bir ağırlığı alıp üstesinden gelmek için Evrenin desteğini yanımızda bulunduruyoruz. Önümüze çıkabilecek herhangi bir zorluğun üstesinden gelirsek, burada büyük başarı fırsatı var. Oğlak burcunun topraklama titreşimleri, ister sınırlar oluşturarak, bir programa saygı duyarak, ister sadece hızlanarak ve eylemlerimiz için daha fazla sorumluluk alarak olsun, yaşamlarımıza istikrar getirmemizi de hatırlatacaktır. Hayatınızda bazı zorlu zorluklarla veya mücadelelerle karşı karşıyaysanız, bu Dolunay bir yolu aydınlatacak, sadece ortaya çıkmanız gerekiyor.

İhtiyacınız Olacak Malzemeler

  • 1 Adet Yeşil Elma
  • 1 Adet Yeşil Mum
  • 1 Adet Defne Yaprağı
  • 3 Kaşık Toz Tarçın
  • 1 Adet Bakır Kap
  • 1 Adet Kırmızı İp

Bolluğa berekete şansa iş hayatımızda istikrara niyet ederek  Yeşil elmamızı ortadan ikiye kesiyoruz. Bakır kabımızın İçine yeşil mumumuzun üzerine aşağıda ki bereket sembolümüzü kalem ya da bıçak yardımı ile çiziyoruz defne yaprağımızı muma sarıyor ve kırmızı iple sararak sabitliyor ve yeşil elmamızın ortasına yerleştiriyoruz. Yeşil elmamızın üzerine 3 kaşık toz tarçını yerleştiriyoruz ve evlerimizin kuzey doğu yönünde güvenli bir ortamda yakıyoruz.

                                                           

Mumumuz yanarken 7 kez bu duayı yanan mumun üzerine okuyoruz.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM

Hatemtü billahil aliyyil azim. ve bi hakkı süleyman ibni Davud Aleyhisselam yâ hatem ma meleket allahümme salli ala Muhammed ve ala alihi Muhammed Allahümme inni eltaf sıratis süleyman ve min ka süleymana minel meşrık vel mağrib liza ti ve şifa ve selam ya rabbi ya rabbi ya rabbi ve Cibrilü ve Mikailü ve İsrafilü ve Azrailü vel mülkü Süleymana minel meşrık vel mağrib cenne ve insan varihal mekâmen selamen teslima kesiran kesira sübhanehü ve teâla celalühü alima ya iblisü ves şeytan ves şâkiran fi zulümat dilan nur rabben, rabbbena, rabbena tekabbel Süleyman Aleyhisselam.

Hepinize şans bereket zenginlikler gelsin.

NOT: Bu çalışmayı 17 Temmuza kadar herhangi bir günde yapabilirsiniz. Mumunuz tamamen yandıktan sonra güvenli bir şekilde çöpe atabilirsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık