Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 – 18 Haziran Haftalık Numerolojik Etkileri

Bu hafta sayıların bize mesajı: Kendini Tanı

Bu haftanın Numerolojik  yansıması  17  sayısı etkili kılıyor bireysel olarak kendi gücümüze adım atabileceğimizi öğretmek için tüm hafta yalnızca kendimize karşı tamamen dürüst olmamız gerektiğini vurgulamakta. Kendine dürüstlük mesajı yoluyla bu temel bütünlük, bize en büyük armağanıdır. Kendimizi daha iyi anlamak için iç gözleme ve yalnızlığa ihtiyacımız olduğunu öğretiyor… çünkü ancak kendimizi anladığımızda adım atabilir ve sürmemiz gereken hayatı yaşayabiliriz.

1, egoyu ve benliği ve ayrıca içsel liderlik ve bireysellik kapasitemizi temsil eder.

Bununla birlikte, 7 gerçeği, bilgeliği, iç gözlemi ve kendini anlamayı temsil eder.

Tam sayıyı 17 yapmak için bireyselliğimizi ve liderliğimizi kendimizi bilmekten gelen gerçek ve bilgelikle harmanlamalıyız.

17 Numaralı sayıyı oluşturulan bileşik sayıya bakmak da önemlidir 1 ve 7'yi topladığınızda 8 elde edersiniz, dolayısıyla 17 Numaralı sayı da bu titreşimi taşır.

8, kendini tam olarak tanıma ihtiyacının altını çizen, kendine hakim olma sayısıdır.

O yüzden bu hafta biraz zaman geçirerek kendinizi gerçekten tanıyın ve davranışınıza nesnel ve dürüstçe bakın. Bunu yaptığınızda, sizi geride tutan kalıpları fark edebilirsiniz ve bu, değişimin anahtarıdır.

17 Numaralı Sayı sonsuz yaşamın eski Mısır ankh sembolü ile ilişkisi nedeniyle Ölümsüzlük Sayısı olarak da bilinir.

17 Numaralı Sayı, teşvik ettiği bilgelik ve kendine hakim olma yoluyla dünyaya bırakacağımız mirası değiştirebileceğimizi söylüyor.

Aslında kalıcı bir fark yaratarak bir anlamda ölümsüzleşebiliriz. Ancak bunu yapabilmek için, yine, kendine karşı dürüst olmak çok önemlidir. Yani 17 Numaralı Sayının genel mesajı oldukça soyut ve incelikli ama çok önemli.

"Kendini tanı" eskiler için önemli bir gerçek olarak kabul edildi. Gerçekten de, Delphi'deki antik Yunan tapınağının kapısının üzerinde yazılıdır. Ve 17 Numaralı Sayı tam da bu düzeyde bir iç gözlemi teşvik ediyor böylece kendimizi tanıyarak dünyayı değiştirebiliriz.

Kişisel Haftalık Numeroskopunuz

Kişisel Yıl Numaranıza dayalı olarak bu hafta için kişisel numeroloji tahmininizi almak için okumaya devam edin . Kişisel Yıl Numaranızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel Yıl Numaranızı Hesaplayın

Haftalık tahmininizi okumak için kişisel yıl numaranızı bilmeniz gerekecek . Bu rakam sizin için 2023 boyunca aynı kalacak, bu yüzden sadece bir kez hesaplamanız ve ardından her hafta bu sayı tahminini okumanız yeterli!

Çalışmak gerçekten çok kolay: 2023'e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin yeter .

İşte 2 hızlı örnek:

27 Ağustos'ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), kişisel yıl numaranız 6'dır çünkü:

  • 2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24
  • 2+4 = 6

4 Kasım'da doğduysanız kişisel yılınız 4'tür çünkü:

  • 4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13
  • 1 + 3 = 4

Kişisel Yılınız 1 ise Haftalık Tahmin

Haziran, numeroloji döngünüzde içe dönük bir 7. Kişisel Aydır, bu nedenle bununla 1. Kişisel Yılınız arasında, bu hafta 17 Numaralı Sayının titreşimiyle çok iyi rezonansa girersiniz. Dürüstlükle liderlik edebilmek için kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenmek ve kaygılarınızı arındırmak için mümkün olduğunca çok zaman ayırın.

Döngünüzde 4 Kişisel Hafta var, bu nedenle sıkı çalışma da bu hafta sizin için önemli bir şey. Yalnız çalışabiliyorsanız, daha mutlu olursunuz çünkü sosyalleşme ve ağ kurma şu anda size pek çekici gelmiyor.

Kişisel Yılınız 2 ise Haftalık Tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde heyecan verici, öngörülemez bir 5 Kişisel Hafta  parti yapmak veya yeni bir şeyler denemek isteyeceksiniz. Ancak bu, 17 Numaralı Sayının talep ettiği gibi iç gözlem için pek fazla alan bırakmaz -bu yüzden bu hafta enerjiyle rezonansa girmekte zorlanırsanız şaşırmayın.

Ancak Haziran, sizin için kişisel güce odaklanan bir 8. Kişisel Aydır. Kendini tanımanın size daha fazla güç vereceğini anlarsanız, meşgul zihninizi ehlileştirmede daha başarılı olabilirsiniz, böylece içsel düşüncelerinizi daha iyi duyabilirsiniz.

Kişisel Yılınız 3 ise Haftalık Tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde nadir görülen bir 33. Kişisel Haftadır ve 3. Kişisel Yılda olduğunuz için çok daha güçlüdür. 33, Usta Öğretmen olarak bilinir ve bu hafta onun enerjisi size kendi içsel motivasyonlarınız ve dürtüleriniz hakkında daha fazla şey öğretebilir -17 Numaranın kendini tanıma enerjisiyle çok uyumlu.

Haziran, numeroloji döngünüzde 9. Kişisel Aydır ve bir tür sonlarla ilgilidir ancak bu hafta hayatınızda her ne bitiyorsa, bunun daha büyük kozmik döngünün bir parçası olduğunu anlıyorsunuz.

Kişisel Yılınız 4 ise Haftalık Tahmin

Bu hafta 17 Numaralı Sayının titreşimiyle çoğu insandan daha fazla uyum içindesiniz - çünkü bu, numeroloji döngünüzde 1. Kişisel Ayda 7. Kişisel Hafta. Ailenizde veya arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla birlikte ruhani liderlik göstermeniz için ideal bir zaman. Bu, başkalarına vaaz vermekle ilgili değil, kendi bütünlüğünüzde sağlam durmakla ilgili. Bu hafta dışarıda olabildiğince çok zaman geçirin çünkü doğayla bağınızı tazelemek sizi ilahi olana yaklaştıracak.

Kişisel Yılınız 5 ise Haftalık Tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde refah odaklı bir 8. Kişisel Hafta, yani tezahür için mükemmel bir zaman. Ve Haziran sezgisel bir 11. Kişisel Ay olduğu için, kozmosla ve eşzamanlılıkla çok uyumlusunuz, bu nedenle tezahür çabalarınıza yardımcı olacaktır.

17 Numaralı Sayı sizden bu hafta kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenmenizi istiyor - ve bunu meditasyon, rüya çalışması, günlük tutma veya kehanet yoluyla yapabilirsiniz . Ruhsal armağanlarınızın size bilmeniz gereken her şeyi öğretmesine izin verin.

Kişisel Yılınız 6 ise Haftalık Tahmin

Bu hafta biten bir şeyi kabullenmenize yardımcı olması için yaratıcılığınızı kullanın. Nümeroloji döngünüzde acı tatlı bir 9 Kişisel Hafta, ancak kahkaha ve sanatın gücü sizi taşıyacak. Sevdiklerinizle de olabildiğince çok zaman geçirin, çünkü iyi bir arkadaşlık başka bir harika şifacıdır.

Ancak 17 Numara size yalnızlığın zaman zaman kötü bir şey olmadığını hatırlatır. En azından bir arkadaşınız olduğunda cihazlarınızın fişini çekin ki gerçekten birlikte olduğunuz insanlara odaklanabilesiniz.

Kişisel Yılınız 7 ise Haftalık Tahmin

Bu 7 Kişisel Yılda, 17 Numaralı Sayının gerektirdiği gibi, iç gözlem ihtiyacıyla güçlü bir şekilde yankılanıyorsunuz. Ancak bu, çok çalışan bir 4 Kişisel Ayda, numeroloji döngünüzde liderlik odaklı bir 1 Kişisel Hafta. Bu nedenle, iç sesinizi duyacak kadar uzun süre sakinleşmek ve rahatlamak için mücadele edebilirsiniz.

Bu haftanın anahtarı, daha çok değil, daha akıllıca çalışmaktır. Kendinize daha fazla zaman ayırmak için çalışma modellerinizi yapabileceğiniz veya devredebileceğiniz veya yeniden düzenleyebileceğiniz zaman kazanın. İçinizdeki çocuk için daha fazla zaman ayırın.

Kişisel Yılınız 8 ise Haftalık Tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde çok sezgisel bir 11 Kişisel Hafta. Psişik vizyonlar yaşarsanız veya etrafınızda garip şeyler hissederseniz şaşırmayın. Eşzamanlılığa da dikkat edin kozmosun şu anda sizin için birçok mesajı var.

Bu sezgisel etki, 17 Numaralı Sayı ile de rezonansa girmenize yardımcı olur. İçinize dönün ve iç düşüncelerinizi duyun bu şekilde kendiniz ve dünyayı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Kişisel Yılınız 9 ise Haftalık Tahmin

Desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bu hafta çevrenizdekilerin sevgisinden ve rahatlığından yararlanın. 17 Numaralı Melek bazı çok içe dönük düşüncelere yol açıyor, ancak numeroloji döngünüzün bu 3 Kişisel Haftasında, derin düşüncelerle ille de iyi başa çıkamazsınız. Sosyalleşmeyi ve eğlenmeyi tercih edersiniz - ama ikisini de yapabilirsiniz!

Haziran sevgi dolu bir 6. Kişisel Aydır, bu nedenle şu anda kendinizi savunmasız hissederseniz sevdikleriniz sizi görecek. Güvendiğiniz birine kalbinizi açın, iç sesinizi duymanıza yardımcı olacaktır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık