Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

9 - 15 Ekim 2023 Haftanın Yantrası: Abralas

Haftanın Yantrası Abralas Enerjisi ile Başarı İstikrar Sizinle Olsun!

ABRALAS ile işiniz ile ilgili konularda düşmanlıklar rekabetten kaynaklı zorluklar ve emeklerin karşılığını alamıyorsanız bu güçlü  yantrayı kullanabilirsiniz.  Özellik ile doğum haritanızda Mars Venüs Satürn zararlı bir yerleşimdeyse Abralas yantra çok faydalı olacaktır. Bu yantra koruyucu ve sakinleştirici etkisi olan Oniks doğal taşı üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız “Doğum Haritanıza” göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Turmalin ile Aşk Hayatınızı İyileştirin İlişkilerinizi Şifalandırın!

turmalin taşıTurmalinin Anlamı ve Kullanım Alanları

Turmalin, güçlü, canlı ve aşk ve yaşam tutkusuyla dolu, mükemmel bir kalbin taşıdır. Bu Turmalinin canlı pembe ve yakut kırmızısı renk enerjisinin birleşimi, Kalp Çakrasında diğer kalp taşlarından daha derin rezonansa giren bir titreşim modeli yaratır. Sadece Dünyanın kalbine bağlanmaz, aynı zamanda insan ilişkilerinin ötesine geçen ve Evrene uzanan sevgiye de açılır.

Turmalin taşı sadece Kalp Çakrasını değil aynı zamanda Kök Çakrayı da uyararak duygusal bedeni beslemek ve iyileştirmek için artan prana akışını veya yaşam gücü enerjilerini getirir. Temel etkisi, yaşama ve başkalarıyla canlı etkileşime geçme zevkini artırır. Cinsellikteki tutkuyu ve neşeyi canlandırmaya yardımcı olur ve aşka dayalı özel taahhütlerde bulunmaya yardımcı olur.

Turmalin her kıtada bulunabilmesine rağmen, ince kristal örnekleri ve değerli taşlar hala nadir kabul ediliyor ve oldukça pahalı olabiliyor. Bir değerli taş olarak büyük popülaritesi, mineralog ve kuyumcu George Kunz'un Maine'den New York'taki ünlü Tiffany and Co.'ya bir Yeşil Turmalin satmasıyla 1876'da başladı ve çekiciliği yayıldı. Son zamanlarda çok yönlü enerji özellikleri nedeniyle metafizik toplayıcıların ve uygulayıcıların favorisi haline geldi.

Turmalin, demir, magnezyum veya diğer çeşitli metallerle karıştırılmış, bileşenlerinin oranlarına bağlı olarak kırmızı, pembe, sarı, kahverengi, siyah, yeşil, mavi veya menekşe rengi oluşturabilen karmaşık bir alüminyum borosilikat ailesine aittir. Prizmatik, dikey çizgili kristalleri uzun ve ince veya kalın ve sütun şeklinde olabilir ve kesitleri benzersiz bir şekilde üçgen şeklindedir. Genellikle tek bir örnekte renk bakımından uzunlamasına veya enine kesitlerde değişiklik gösterirler ve şeffaf veya opak olabilirler. Turmalin adı, eski Sinhalese dilinde "karışık renkli değerli taş" anlamına gelen turmali kelimesinden veya " topraktan küçük bir şey" anlamına gelen turmali kelimesinden gelir.

Evde veya ofiste Rubellit Turmalin, mikrodalgaların, bilgisayarların ve diğer elektronik cihazların zararlı etkilerini etkisiz hale getirmeye yardımcı olur. İnsanları kavga çıkarmaktan veya uzmanlığınıza dil utan tartışma ve saldırılardan caydırır ve başkaları mantıksız davrandığında veya rütbeyi çekerken onur, diplomasi ve sessiz otorite bahşedilmesine yardımcı olur.

Turmalin taşı aşkı anlama yeteneğini güçlendirir ve sevgiyi dünyaya yayma yollarında yaratıcılığı teşvik eder. Kişinin canlı ve sosyal olmasına yardımcı olur, aynı zamanda inceliği ve esnekliği de teşvik eder.

Rubellit taşı her iki cinsiyetteki dişil enerjileri uyumlu hale getirmek için kullanılabilir ve duygusal zorluklarda kadınlara güç verir.

Turmalin koku duyusunu güçlendirir ve bu bakımdan afrodizyak etkisi yaratan feromonların algısını da arttırabilir

Turmalin, beynin sağ/sol Loblarını dengelemek ve zihinsel süreçleri çakralar ve aurik bedenle aynı hizaya getirmek için harika bir araçtır. Korkuyu azaltır ve paranoyanın tedavisinde ve göz/el koordinasyonunu ve kodlanmış bilgilerin asimilasyonunu ve çevirisini geliştirerek disleksinin üstesinden gelmede yararlı olabilir. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık