Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

9 – 15 Ekim Haftalık Kişisel Numeroskopunuz

Haftanın Numerolojik Sayısı: 1171

Yüksek farkındalık bumerang enerjisi yaptığımız iyi ve kötünün karşılığını alacaksınız.

Kişisel Yıl Numaranızı Hesaplayın

Haftalık tahmininizi okumak için kişisel yıl numaranızı bilmeniz gerekir . Bu sayı sizin için 2023 boyunca aynı kalacaktır, dolayısıyla bunu yalnızca bir kez hesaplamanız ve ardından her hafta bu sayı tahminini okumanız yeterlidir!

Bunu çözmek gerçekten çok kolay: 2023 yılına doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı eklemeniz yeterli .

İşte 2 kısa örnek:

27 Ağustos'ta doğduysanız (doğum yılınızın bu hesaplamayla ilgisi yoktur), kişisel yıl numaranız 6'dır çünkü:

  • 2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24
  • 2+4 = 6

4 Kasım'da doğduysanız kişisel yılınız 4'tür çünkü:

  • 4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13
  • 1 + 3 = 4

Kişisel Yılınız 1 ise Haftalık Tahmin

Sizin için bu, kişisel bir değerlendirme yapmak için çok iyi bir zaman. Bu, döngünüzdeki 7. Kişisel Haftadır ve geriye dönüp son birkaç haftayı analiz etmeniz teşvik edilir. Ne iyi gitti? Ne olmadı? Bu neden olabilir dürüst olmak gerekirse, olanlarda sizin rolünüz neydi?

Sayı Sekansı 1171, Evrenin sonraki adımlarınızı destekleyeceğine dair size güvence verir, ancak önce açık ve şeffaf olmalı, bu noktaya nasıl ulaştığınızın sorumluluğunu kabul etmelisiniz. Siz ilerledikçe her şey iyi olacak.

Kişisel Yılınız 2 ise Haftalık Tahmin

Güven, bu haftaki başarınızın anahtarıdır; 1171 Sayı Sekansı Numarasının desteğiyle, yanlış yapmamanız gerektiğini bilirsiniz. Özellikle gönül işlerinde kararlı davranın. Bu 2 Kişisel Yılda, zamanlamanın her şey olduğunu hissediyorsunuz, bu yüzden artık ikinci en iyiye razı olmayın.

Eğer ilişkiniz hiçbir gelişme yaşanmadığından şikayetçiyseniz, şimdi yola devam etme zamanı. Öte yandan, partnerinizden çok memnunsanız, o zaman şimdi romantik bağlılığınızı sağlamanın veya derinleştirmenin zamanıdır.

Kişisel Yılınız 3 ise Haftalık Tahmin

Bu hafta artan duygular yaşayabilirsiniz  bu döngünüzde 9. Kişisel Haftadır ve bir şeyler sona ermek üzeredir; büyük olasılıkla bitmesini istemediğiniz bir şey. Sayı Sekansı 1171 sizi bu konuda desteklemek için burada.

Her sonun aynı zamanda yeni bir başlangıç ​​olduğunu hatırlamanız isteniyor. Başınızı dik tutun ve geleceğe güvenle bakın. Evet, yakında yeni bir başlangıç ​​yapmanız gerekecek, ancak başarınızı garantilemek için her şey yerli yerinde.

Kişisel Yılınız 4 ise Haftalık Tahmin

Bu, döngünüzdeki 1 Kişisel Haftadır; yeni başlangıçlar ve her türden yeni başlangıçlar için mükemmeldir. Bu nedenle 1171 Sayı Sekans iyi bir uyum içindesiniz ve işleri başlatmak için çok az cesaretlendirmeye ihtiyacınız var. Hesaplanmış birkaç risk alın ve ne olacağını görün.

Ekim ayı sizin için güçlü, liderlik odaklı bir 1 Kişisel Aydır, dolayısıyla bu, riske girme zamanı değil. Hayata evet demeyi deneyin çünkü bu sizi sürekli olarak hayır demenizden çok daha ileriye götürecektir. Şansın sizi götürdüğü yeri takip edin.

Kişisel Yılınız 5 ise Haftalık Tahmin

İç sesinizi dikkatlice dinleyin. Sezginiz size bir şey söylüyor ama siz büyük olasılıkla bunu duymak ya da kabul etmek istemiyorsunuz. Döngünüzdeki bu son derece manevi 11. Kişisel Hafta, bunu istemeyerek veya isteksizce yapsanız bile, sizden gerçekle yüzleşmenizi istiyor.

Sayı Sekansı1171, bu oldukça zor anı aşmanızda size destek olacak. Kalbinizi açın ve durumun gerçekliğini kabul edin. Bunu yaptığınızda hayat kolaylaşacak ve iyileşme başlayacaktır.

Kişisel Yılınız 6 ise Haftalık Tahmin

Bu sizin için çok keyifli ve yaratıcı bir hafta olacak gibi görünüyor. Sosyalleşmek ve eğlenmek için mükemmel bir zaman; hayatı fazla ciddiye almayın. Sayı Sekansı1171, özellikle aşk hayatınız için iyi haberler getiriyor, bu nedenle ortaklığınızda neşe arayın.

Eğer bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, halka açık bir yerde konuştuğunuz biri mutluluğun anahtarını elinde tutabilir. Aşktan uzakta, yanınızdan geçen bir yabancı, onu bir daha hiç görmeseniz bile hayatınızı derinden etkileyebilir.

Kişisel Yılınız 7 ise Haftalık Tahmin

Sayı Sekansı1171 sizi yeni bir başlangıç ​​yapmaya teşvik ederken, halihazırda tamamlamış olduğunuz şeyin zamana dayanabileceğinden emin olmak isteyeceksiniz. Bu, numeroloji döngünüzde sağlam, yapıcı bir 4 Kişisel Haftadır, bu nedenle sorumluluk ve sıkı çalışma çok önemlidir.

Ancak Ekim ayı döngünüzde ciddi, başarı odaklı bir 8. Kişisel Ay olduğundan, çok fazla sıkı çalışma diye bir şey var. Siz de biraz eğlenmelisiniz. Rutinlerinizin ve görevlerinizin kölesi olmayın.

Kişisel Yılınız 8 ise Haftalık Tahmin

Sayı Sekansı1171'un yeni bir başlangıç ​​mesajı bu hafta aklınızdan çıkmadı  aslında yola çıkmak için can atıyorsunuz! Ancak bu biraz pervasız 5. Kişisel Hafta'da, yeni bir şey uğruna iyi olan her şeyi terk etmemeye dikkat etmelisiniz. Sırf bunun uğruna yeni ve özgün olmak harika bir fikir değil.

Yaşamınızın işe yarayan unsurlarını koruduğunuzdan emin olun; bunun yerine iyileştirmenin gerekli olduğu yerlere odaklanın. Aksi takdirde, bu haftaki risk alma dürtüleriniz başınızı büyük belaya sokabilir.

Kişisel Yılınız 9 ise Haftalık Tahmin

Derinden empatik ve şefkatli 6. Kişisel Hafta'da bu hafta aile sevgisiyle kuşatılmış durumdasınız. Bu, Sayı Sekansı1171'un teşvik ettiği yeni başlangıcı yapmaya çalışırken size rahatlık getirir. Sevdiklerinizle konuşun ve onları gemiye alın.

Ekim, döngünüzde son derece iddialı bir 1 Kişisel Ay olduğundan, ilerlerken arkadaşlarınızın ve ailenizin tavsiyelerini dinlemekten de yararlanabilirsiniz; her şeyi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık