Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7-8 Aralık Dolunayı ve Burçlara Etkileri

Aralık dolunayı ve 12 burç üzerindeki etkileri:

KOÇ

Bu dolunay altında Koç burçları yaklaşım ve iletişimlerinde acımasızca dürüst ve filtresiz olabilir. Bu, bazılarının tüylerini diken diken edebilir ama aynı şey için endişelenmelerine gerek yok çünkü özgünlükleri uzun vadede takdir edilecek.

BOĞA

Bu dolunay altında evren size  yardım edecek. İstemeyi bilin işlerinizin üzerinde durun kararlı bir şekilde yapmanız gerekenler için harekete geçin. Özel yaşamınızda kararlar alma zamanı değil. 

İKİZLER 

Bu dolunay altında, birçok insan size ulaşacağı için popüler olacaksınız. Ancak bu dönemden başarı ile çıkmanın anahtarı, bazı temel sınırlar koymak ve kendinize hak ettiğiniz önceliği vermektir.

YENGEÇ 

Bu dolunay altında ruhsal yönlerini şımartmak için açılan yeni yollara sahip olabilir. Ayrıca gelecek kaygısı yaşamak yerine sürece daha çok güvenmeniz  gerekiyor.

ASLAN 

Aslan kendinden çok emin olacak ve doğal liderler olarak insanları yargılamadan iyileştirmeleri beklendiğinden, diğer insanlar size  saygı duyabilir. İş hayatınızda kontrolü ele alacak özel yaşamınızda daha içten ve samimi yaklaşımlarınız ile mutlu olup mutlu edeceksiniz. 

BAŞAK 

Bu dolunay altında, Başaklara bir kez olsun geri adım atmaları ve rahatlamaları tavsiye ediyorum.. Bu dolunayın tipik özelliği olan endişeli düşüncelerle baş etmenin en iyi yolu, sakin kalmanız ve yıkıcı tavırlar içinde olmamanız önem taşıyor. Her konuda. 

TERAZİ 

Bu dolunay altında ciddi tefekkür anları olabilir sizler için. Denge terazisi ile sembolize edilen Terazi, bu dolunay altında özellikle aşk hayatı ile ilgili daha iyi seçimler yapmaya karar verebilir.

AKREP 

Bu dolunay altında sevdikleriniz tarafından bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu sorunlar muhtemelen kendi başlarına çözüleceğinden, küçük şeyleri büyütmeyin ve sorunlar çözümlenene kadar olan biteni anlamadan tepkisel yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin. 

YAY

Bu dolunay altında fazla kendinize aşırı güvenmeniz yanlış kararlar vermenize neden olabilir pek çok konuda.  Dürtülerinize göre hareket etmeden önce iki kez düşünmek her zaman daha iyidir.

OĞLAK 

Bu dolunay altında işler biraz kasvetli görünebilir, ancak buradaki umut ışığı, geleceklerinin büyük fırsatlara sahip olması ve doğruca ışığa süzülmeden önce birkaç fırtınalı geceyi göğüslemeniz  gerektiğidir.

KOVA 

Bu dolunay altında, kimin yaklaşmasına izin verdiğinizi konusunda dikkatli olmanız gerekir, çünkü bu noktada tüm enerjiler sizin için faydalı değildir.  İş hayatınızda dikkatli olun dostlarınızı da arkadaşlarınızı da iyi seçin. Maskeler düşecek ve yanlış insanlar için doğru kişilere haksızlık yaptığınızdan dolayı üzüleceksiniz. 

BALIK 

Bu dolunay altında baskın enerjiler tetiklenebileceğinden ve nasıl olabileceğinden, balıklar için saklanma zamanı. Bununla başa çıkmak için güvenilir dostlarınızın tavsiyelerini dikkate alın ani kararlar almaktan uzak durun. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık