Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2022 İkizler Dolunay Çalışması

2022'nin son Dolunayı 7-8 Aralık tarihlerinde İkizler burcunda zirve yapıyor. Bu Dolunay, Çok güçlü bir enerji taşıyor ve çözülmesi gereken geçmiş sorunları harekete geçirebilir.

2022'nin son Dolunayı ve belki de yılın enerjilerini alıp götürmeye hazır hissediyorsunuz. Tüm Dolunaylar bir arınma  fırsatı olsa da, bu Dolunayın etrafında zorlayıcı yüksek bir  enerji de var.

Ağır gelen şeyleri bırakmaya istekli olsak da,  Bunu yapmadan önce geçmişimizle biraz daha yüzleşmemiz  gerekebilir. Geçmişimizin bizim için daha fazla mesajı, daha fazla armağanı, iletecek daha fazla iç görüsü olabilir.

Geri giden Mars, bu Dolunay altında çok aktif, bu yavaşlama ve yansıtma ihtiyacını artırıyor. Hararetli duygular ortaya çıkabilir ve bizi köklerimize daha derinden bakmaya teşvik edebilir. Oraya gidecek enerjimiz ve gücümüz varsa, bu Dolunay altında yapabileceğimiz birçok içsel çalışma var.

Bu Dolunay ile en etkili şekilde çalışmak için akışa uymak, tüm duyguları (rahatsız olanları bile) onurlandırmak ve sezgilerimize güvenmek önemli olacaktır. Açıklığa kavuşturmak için fırsatlar olsa da, dikkatimizi yargılamadan derinlemesine düşünmeye odaklamayı daha iyi bulabiliriz.

İŞTE DOLUNAY ÇALIŞMASI

İkizler Dolunay Yansıma için Ritüel. Bu Çalışmayı 28 Aralık 2022 ye kadar yapabilirsiniz.

3 adet siyah mum

1 adet kırmızı mum

1 kase dolusu Himalaya tuzu

Bir tepsiye 1 kase dolusu Himalaya tuzunu dökün tuzun üzerine 3 adet siyah mumu kırmızı yün iple birbirine bağlayın ardından kırmızı mumu da kendiniz olarak betimleyerek siyah mumlar ile bağlayın.  Niyetiniz yaşamınızda ki tüm negatif enerjilerden sağlıksız alışkanlık ve korkulardan yaşam yolunuza uymayan kişi ve durumlardan stres ve kaygıya neden olan bilinçaltı enerjilerinden tüm bağlarınızı kesmeye olsun.  

Ardından bunları söyleyin.

“Bir yıl daha bitmek üzere, bir yıl daha tamamlandı. Nasıl büyüdüğüm ve başardığım her şey için kendimi onurlandırıyor ve teşekkür ediyorum. Yolculuğumu, gerçek duygularımı ve gelen güzellikleri onurlandırıyorum, şu anda bana  ağır hissettiren ve artık işe yaramayan her şeyi temizliyorum. Temizlendim iyileştim yenilendim temizlendim iyileştim yenilendim."

“Hafifliğe, neşeye, huzura ve bolluğa yer açmak için bu alanın enerjisini temizliyorum. Buradan geçen herkes kendini güvende hissetsin. Bu alan sağlıkla, şifayla ve sevgiyle kutsansın. Alanım temizlendi. Benim alanımda sadece sevgi ve ışık yaşar." Dedikten sonra mumlarınızı yakın ipler kopmaya başladığında şifa arınma sizinle olsun.

Mumlarınız yanarken;

“Yapmam gerektiğini düşündüğüm şeyleri ve beklediğim gibi gitmeyen her şeyi affediyorum ve bırakıyorum. Hatalar, yeni şeyler denediğimin bir işaretidir, tam da bunu yapmak için buradayım. Her zaman yolu bilmem gerekmiyor. Yolu bilmemek, büyüdüğüm ve değiştiğimin bir işareti, tam da bunu yapmak için buradayım. Başardığım ve üstesinden geldiğim her şey için kendimi kutluyorum. Ortaya çıkan her şeyin benim ve Evrenin iyiliği için olduğuna inanıyorum. Kendimi affediyorum. Kendimi serbest bırakıyorum.  Kendimi seviyorum."

Bu Dolunayın Esması YA BERR Sayısı 202’ dir.

NOT: Bu çalışmada mumların kalan parçalarını tamamen yandıktan sonra çevreye zarar vermeyecek şekilde çöpe atabilirsiniz. 

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık