Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 - 13 Kasım Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU: Bu hafta daha pozitif enerjiler ile dolu bir hafta sizleri karşılamakta. Etrafınızda olup biten her şeyin farkındalığı tepkilerinizi nasıl ortaya koymanız gerektiği konusunda bilinçli kılacak sizleri. İş hayatınızda plan ve projelerinizi başarılı bir şekilde ortaya koyabileceğiniz enerjiler hafta boyunca etkili olacak sizler için.

Kişisel çabalarınızın karşılığını almaya başlayacak süreklilik arz edecek etkinlikler ile işinizi büyütüp kazançlarınızı arttırabileceğiniz enerjiler ile karşı kaşıya kalacaksınız. Yeni iş imkanları elde edebilir finansal olarak yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturarak rahatlayabilirsiniz. Haftanın ilk gününden itibaren yeni dostluklar kurabilir hem iş hem özel yaşamınızda doğru seçimler yaparak geçtiğimiz haftanın yorucu enerjilerinden uzaklaşabileceksiniz. Yönetici ve yüksek konumda ki arkadaşlar dostlar ve yeni tanıdığınız insanlardan gelecek destekle yeteneklerinizin hak ettiği değeri göreceği gelişmelerle yükseleceksiniz.

Özel yaşamınızda ise devam eden bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz ait olduğunuzu hissedecek güven duygunuzu tazeleyerek ilişkinizi daha keyifli yaşamaya başlayabileceksiniz. Fakat hiç tahmin etmediğiniz sözde arkadaşlarınızın kıskançlıkları ile şaşıracak ve ilişkinizin yoluna girmesi karşısında takındıkları tutumu anlamakta zorluk çekeceksiniz. Bu duruma tepkinizi koymalı ve bu tarz kişileri yaşamınızdan uzaklaştırmalısınız.

BOĞA: Gökyüzü haftanın ilk gününden itibaren sakinliğinizi korumanız için uyarıyor sizleri. Herkes üzerinize gelse haklıyken haksız duruma düşürülmeye çalışılsanız da SABIR ve SAKİNLİK her şeyin üstesinden gelmenizi sağlayacak. Öfke ve kızgınlık başarınızı da kazanımlarınızı da olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Özellikle hukuki  konular mahkemeler gibi hakkınızı aradığınız konularda kışkırtmalara kapılmamalı karşı tarafın çırpınışlarının bir yansıması olduğu gerçeği görerek hareket etmelisiniz.

Finansal konularda kazançlı çıkacağınız iş hayatınızda profesyonelliğinizi konuşturacağınız enerjiler ile dolu bir haftadasınız. Ailevi ilişkilerinizde ise gerginlikler son buluyor ve ilişkilerinizi barışla taçlandırıyorsunuz. Hayatınızda keskin kararlar alacağınız ve size zararı dokunan herkesi ve her şeyi uzaklaştırıp iyi ve doğru olanı sahipleneceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Eşleri ile sorunları olan Boğalar  bu hafta eşinizin yakınları ile sizin bilginiz dışında yaptığı para alışverişlerini öğrenebilir bunu sizden saklamasının üzüntüsünü yaşayabilirsiniz. Yaptığını açıklamasına izin vermeli haklı gerekçelerini anlamaya çalışmalı ve ona şans vermelisiniz. Bekar Boğa lar içinde bu hafta sıkıntılı enerjiler söz konusu duygularınız sizi yanıltabilir ve hızla başlayan hızla biten bir ilişki yaşanabilir.

İKİZLER: Bu hafta yaratıcılık aşk ve çocuklar ile ilişkileriniz önem kazanıyor. İş hayatınızda da özel hayatınızda da belirsizlikler yorucu enerjiler çıkıp gidiyor hayatınızdan. Öz güveninizi yükseltecek fikirlerinizin değer ve kabul gördüğü enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sanatsal konularda meslek sahibi olan İkizler bu hafta ilham perileriniz iş hayatınızın rotasını başarıya çevirerek önemli gelişmeler yaşamanıza katkıda bulunabilir. İş değişikliği iş birlikleri bu hafta size büyüme ve kazanç sağlayacaktır.

Özel yaşamınızda ise iki kişi arasında sıkışıp kaldığınız bir dönemde ne yapacağınızı bilmez bir haldeyseniz salı gününden itibaren yaşanacak gelişmeler size doğru yana olmanız gerektiğini gösterecek karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Kendinize kızmayı bir yana bırakmalı ve seçimlerinizi gerçekçi bir şekilde ortaya koymalısınız.

Eğitim hayatı devam eden İkizler için de son derece başarılı ve etkili olacağınız enerjiler söz konusu iletişime önem vermeli kendinizi gösterebileceğiniz her imkanı değerlendirmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler içinde Aşkta sürpriz yakınlaşmaların olacağı enerjiler söz konusu.

YENGEÇ: Bu hafta işinizle ilgili konularda yeteneklerinizi duygularınızın gölgelemesine izin vermemeli analitik düşünerek aklınızı kullanmalısınız. Aksi takdirde işinizle ilgili beklenmedik gerginlikler değişimler zor durumda kalmanıza ve beklentilerinizi gerçekleştirememenize neden olabilir. Her zamankinden daha titiz ve özenli olmanız gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız. Zor ve zihinsel enerjinizi ortaya koyacağınız işler için mükemmel bir zamandasınız.

Bu hafta baş ağrılarına dikkat etmeli stresten kaynaklı ağrılarınızı es geçmeden önemsemelisiniz. Bu hafta hem iş hem özel yaşamınızda başkalarının özellikle evli Yengeçler eşinizin yakınlarının söylemlerine kulak asmamalı günlerinizi bu kişilerin söylediklerine takılıp kalarak karartmamalısınız.  Unutmamalısınız ki herkes kendine yakışanı yapar ve hiç kimse sizin emek verdiğiniz sevdiğiniz hiç bir şeyi siz istemediğiniz izin vermediğiniz sürece yıkamaz.

Özel yaşamınızda duygusal gerginlikler hafta sonuna doğru daha iyiye gidecek ve aşkı kaldığı yerden sevgi ve emekle yaşamaya başlayacaksınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeçler içinde aşkta şanslı enerjiler söz konusu yeter ki karamsarlığınız ile sizi yanlış tanıtacak söylemlerde bulunmayın.

ASLAN: Gökyüzü bu hafta iş ve sağlığınızla ilgili konularda hassas olmanız bu alanlarda ihmalkar davranmamanız için uyarıcı etkilere sahip. İş değişikliği yeni bir proje gibi düşünceleriniz söz konusu ise akılcı hareket etmeli sizi rahatsız edecek her şeyi iyi hesaplamalı ve son pişmanlığın fayda getirmeyeceği gerçeğini göz önünde bulundurarak kararlar almalısınız.

Var olanı korumak ve emek vermek bu hafta için sizin adınıza daha doğru olacaktır işbirlikleri yeni fikirler var olan işinizde yükselmenizi ikramiye ya da yeni bir görevle ödüllendirilmenizi sağlayabilir. Emek vermekten vazgeçmemeli sorunlardan kaçmak için sonrasında pişman olabileceğiniz kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızda ise mide ve bağırsak sisteminizin fazlası ile hassasiyet kazandığı bir haftadasınız. Bu anlamda ağrılarınızı dikkate almalısınız.

Özel yaşamınızda ise günlerdir süregelen sonuçsuz tartışmalar sonlanıyor hafta başından itibaren ve karşılıklı anlayış sevgi ve iyi niyetli yaklaşımlar bitmek üzere olan ilişkinizi yeniden ayağa kaldırıyor şimdi emek vermeli sevmekten sevilmekten vazgeçmeden hareket etmelisiniz.

BAŞAK: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda disiplin ve girişimcilik başarıya ulaşmanızın ana kuralı olacak sizler için. Kurumsal işlerde çalışan Başaklar bu hafta girişimlerinizin tamamı kabul görebilir ve şansızlık çemberini kırabilirsiniz. Hukuki resmi ve bürokratik işlerinizde geçmişten gelen sorunlarınızı bu hafta çözüme kavuşturmanız zaruri hale gelebilir ve zorda olsa girişim ve uzlaşı ile sorunlarınızı açılmamak üzere kapatıp geçmişin gölgesini tam anlamı ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Kendi işini kurma arzusu olan Başaklar içinde salı gününden itibaren bu anlamda fırsatlar yakalayabilirsiniz şartları zorlamaktan çekinmemeli girişimlerinizi kararlılıkla sürdürmelisiniz.

Özel yaşamınızda ise evli Başaklar eşinizin agresif halleri ve iş hayatınızda yaşanan her sorunu eve taşıması sabrınızı zorlayabilir ve tek taraflı fedakarlıkların ilişkinizi bitirme noktasına getirdiğini duygusal tepkilerinizle eşinize ifade edebilirsiniz. Onun tepkilerine göre değerlendirmelerde bulunmalı baskıcı tavrını sürdürmesi karşısında ilişkinizin bundan sonra nasıl devam etmesi gerektiği üzerine düşünmeyi tercih etmelisiniz. Bekar Başaklar için ise bu hafta arkadaşlarınızın yakınlarınızın etkisi ile yakınlaşacağınız biri sizleri fazlası ile hayal kırıklığına uğratabilir. Hafta sonu yolculuklarda dikkatli olmalı aşırı hız dan ve dikkatinizi dağıtacak her şeyden uzak durmalısınız.

TERAZİ: Bu hafta sizler için ruhsal konular mistik metafizik ve dini konular fazlası ile ilginizi çekecek bu alanlarda öğretilere yönelebilir ruhunuzun karanlıklarını doğru felsefeleri araştırıp öğrenerek beyaza erişebilirsiniz. Hayatınıza daha derin ve anlamlı bakacağınız yaşamdan şikayet etmek yerine yaşamın güzelliklerine idrak edeceğiniz gelişmeler hayata daha derin bir anlam katarak hem iş hem de ailevi sorunlarınızı başka bir bakış açısından değerlendirip çözüm odaklı davranarak başarılı olmanızı sağlayacak.

Kendi kendinizin öğretmeni olmayı başaracağınız başkalarının yönlendirmeleri ile yaptığınız yanlışlardan uzaklaşacağınız özel enerjiler ile dolu bir haftadasınız. Bu hafta alım satımlar ile ilgili riskler ile karşılaşabilir hilekar kişiler yüzünden zarar görebilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle kıskançlıklar yüzünden tartışmaların ilişkinizi yıpratmaktan başka bir şeye yaramadığını anlamalı ve bunları bir yana bırakıp birbirinize güvenmeyi ve arkadaşlarınızın başkalarının yanında tartışmamanız gerçeğini kabullenmelisiniz.  Haftanın ikinci yarısında ilaç ve alkol kullanımından dolayı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız.

AKREP: Gökyüzü bu hafta yaşanacak ani değişimlerin hayatınıza farklı bir yön verebileceğine işaret etmekte. İşinizle ilgili konularda kimsenin işine karışmamalı mesai arkadaşlarınızla yönetici ya da işverenleriniz hakkında konuşmalar yapmamalısınız. Güvendiğiniz dağlara kar yağabilir ve söylediklerinizin tamamen saptırılarak anlatılması yüzünden zor durumda kalabilir belki de işinizden uzaklaştırılma ihtimali ile karşı karşıya kalabilirsiniz dikkatli davranın.

Aile hayatınızda da miras sigorta ve ortak mallar ile ilgili sıkıntılar yaşanabilir bencil aile bireyleri ile uzlaşmakta zorlanabilir finansal çıkarların çatışması yüzünden hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aile bireyleriniz sizi kendilerine bağımlı bırakmak için zayıf yönlerinizden faydalanmaya kalkabilirler dikkatli olun ve bunun size faydadan çok zarar getireceği gerçeğini göz önünde bulundurun.

Özel yaşamınızda ise ani olaylar evliliğini derinden sarsabilir eşinizin istek ve baskılarının gerçeklerinin ortaya dökülmesi ile hayat size farklı bir perde aralayabilir ve kendi yolunuza gitme kararı alabilirsiniz yaşadığınız ne kadar zor olsa da güzel günlerin yakın olduğuna inanarak hareket etmeye gayret göstermelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler ise Heyecan verici ama karşılıksız bir aşka kapılabilirsiniz.

YAY:  Bu hafta şanslı enerjiler aşk hayatınızı aydınlatacak güçte. Sevgi tohumlarının meyvelerini almaya başlıyorsunuz. Sevginizi ve sevdiğinizi korumalı geçmişte ayak bağı olan kişilerin ilişkinizi hırpalamasına bir son vererek aşkın kutsallığına kanat germelisiniz. Bunu yaptığınız anda aşk sizin için mana olarak farklı bir boyuta dönüşecek.

İş hayatınızda ise idealist davranmalı birlikte çalıştığınız kişilerin emeklerini yok sayan kişi ve kurumlara karşı adil yaklaşımlarınızla tavrınızı da tepkinizi açıkça belli etmelisiniz. Kısacası güvendiğiniz yol arkadaşlarınız için hepimiz birimiz ilkesi ile hareket ettiğinizde kazanacak ve başarı çıtanızı yükselteceksiniz.

Hukuki konularda ise bu anlamda yapılacak girişimler olumsuz sonuçlanabilir iş ve özel yaşamınızda  devam eden hukuki davalarınız  varsa ertelemeler ve beklenmedik sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Bekar Yay’lar bu hafta sizler içinde oldukça olumlu enerjiler söz konusu kendinize zaman ayırmalı ve sosyal olmalısınız ki bu enerjiden payınıza düşeni alabilin.

OĞLAK: Bu hafta her türlü spekülasyondan uzak durmalı işinizle ilgili olasılıklar üzerine değil, Gerçekler ve yapabilecekleriniz üzerine odaklanmalısınız. Kontrolünüzü kaybetmemeli vaatlere güvenerek işinizle ilgili değişikliğe ya da bilmediğiniz alanlara yatırım yapmaya yönelmemelisiniz. Aksi takdirde finansal kayıplar yaşayabilirsiniz.

Haftanın 3ncü gününden itibaren kendi işinin sahibi olan Oğlaklar güçlü girişimler başarılı ve kazançlı çıkacağınız güç birlikleri yapabilir. Hafta sonuna doğru kazançlarınızı arttırabilmiş olmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinize karşı tutumunuz önem kazanmakta. İşleriniz ve kendi yakınlarınızdan dolayı onunla yeteri kadar ilgilenip vakit geçiremediyseniz haftanın ilk gününden itibaren bu durumu telafi etmeye çalışmanız ilişkiniz açısından fayda sağlayacaktır. Aksi takdirde zaman içinde aranızda oluşan duvarları yıkmakta fazlası ile zorlanabilirsiniz.

Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar ise tutku ile başlayacak yanlış ilişkiler ile karşılaşabilir arzularınıza yenilerek yanlış seçimler yapabilirsiniz.

KOVA: Hayattan ne istediğinizi tam olarak bilerek hareket edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. İş hayatınızda yoğun görüşmeler toplantılar tartışmalar haftaya damgasını vurabilir. Özellikle ortak iş yaptığınız ortak sorumluluğunuz olan kişilerin duyarsızlıkları ve verdikleri sözleri yerine getirmemeleri ödeme ve hukuki zorluklar ile tek başınıza mücadele etmeniz gereken konulara sebebiyet verebilir dikkatli olmalı ve kimsenin sizi taşın altında bir başınıza bırakmasına izin vermemek için mücadele etmelisiniz.

Finansal konularda risk almaktan uzak durmalı borçlar ve alacaklar konusunda ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Hukuki konular ve resmi makamlarda zorlanacağınız beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabileceğiniz enerjiler söz konusu. Bu konularda destek eski iş arkadaşları ve aile bireylerinden gelebilir sizlere.

Özel yaşamınızda ise iş hayatınızda yaşanan gerginliklerden dolayı yeterince zaman ayıramamanızdan alınganlıklar ve duygusal gerginlikler yaşanacak olsa da göstereceğiniz ilgi her şeyi yoluna sokacaktır.

BALIK: Hafta enerjisi yüksek enerjiler ile başlıyor sizler için. Beklenmedik haberler yoğun telefon trafiği ile iş hayatınızda temponuz yükseliyor. Beklentinizin üzerinde bir yoğunluk sizleri karşılarken kendinize güvenmeli iş görüşmelerinizi büyüme ve yenilik getirecek her türlü fırsatı dikkatle değerlendirmeli aşırı seçici ya da başkalarının baskısı ile hareket etmeden kendi kararlarınızı kendi başınıza alabilmeyi başarmalısınız.

Finansal konularda alacaklarınızın ödenmesi ile biriken borçlarınızı ödeyebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde küçük ama etkili bir yatırım gerçekleştirecek imkanı yakalayabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise içinizde ki duygusal fırtına sözlerinize yansıyarak var olan sorunların sizi ne denli yorduğunu sevdiğiniz insana haykırarak artık onunda ilişkisini sizin kadar sahiplenmesi gerektiğini anlamasını sağlayabilirsiniz. Ego gurur ve haklı olmayı bir yana bırakıp karşılıklı fedakarlıklar ile ilişkiniz için mücadele etmeniz gerektiğinin bilinci ile hareket etmelisiniz. Bekar Balıklar ise salı gününden itibaren karşı cinsin fazlası ile dikkatini çekecek hızlı gelişmeler ile heyecanlı bir beraberliğin adımını atabileceksiniz.

NOT: Haftalık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okumayı unutmamalısınız.

Gökler Rehberimiz Yolumuz Işık Olsun.
Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık